Rozpis pískání, 5. liga, skupina B

Autobazar Duo A

St 10.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 10.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 10.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Pa 12.10. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 12.10. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 12.10. 20:15 Tempo FC TEMPO

Orgasmico L.S.D.

St 26.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 9.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 9.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 9.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Lucián FC B

St 10.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 10.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 10.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Pa 12.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 12.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 12.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Sebranka FC A

Čt 11.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 11.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 11.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 16.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 16.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 16.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Ještěrka

Út 4.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 4.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 4.9. 20:45 Mikulova MIKU3
St 7.11. 17:45 Štěrboholy STER1
St 7.11. 19:00 Štěrboholy STER1
St 7.11. 20:15 Štěrboholy STER1

Orosený Paragraf

St 5.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 5.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 5.9. 20:45 Mikulova MIKU4
St 7.11. 17:30 Aritma ARIT
St 7.11. 18:45 Aritma ARIT
St 7.11. 20:00 Aritma ARIT

RAF Jinonice

Ne 7.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 18:45 Ďáblice SK DABLI
Ne 14.10. 20:00 Ďáblice SK DABLI
Ne 18.11. 16:15 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 18.11. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB

Dejnámbůra FC

St 5.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 5.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 19.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 30.10. 19:00 Pražačka P2
Út 30.10. 20:15 Pražačka P2

Pražští lvi

Pa 7.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 7.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 23.10. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 23.10. 19:45 Hrabákova HRAB3
Čt 1.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 1.11. 20:15 Pražačka P2

Santovi Sobi

Ne 7.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 7.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 21.10. 17:30 Aritma ARIT
Ne 21.10. 18:45 Aritma ARIT
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU1

BongoBongo AC

Pa 14.9. 18:00 Pražačka P2
Pa 14.9. 19:15 Pražačka P2
Čt 25.10. 17:30 Štěrboholy STER3
Čt 15.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 15.11. 19:30 Aritma ARIT

Libčice FC

St 19.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 19.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 26.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 26.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 22.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 22.11. 20:15 Pražačka P1