Seznam týmů, 5. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Autobazar Duo A modrá
BongoBongo AC bílo-černá, bílá
Orgasmico L.S.D. bílo-zelená, žlutá
Dejnámbůra FC červená, bílá
Ještěrka černá, modrá
Libčice FC modro-bílá
Lucián FC B zelená, černá
Pražští lvi modrá, bílá
Orosený Paragraf červená
RAF Jinonice šedá, červená
Sebranka FC A modro-žlutá, červená
Santovi Sobi oranžová, bílo-modrá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCLucián FC B Po 3.9. 19:30 HOSTI
Dejnámbůra FCOrosený Paragraf Po 3.9. 19:30 DEKAN
Orgasmico L.S.D.RAF Jinonice Po 3.9. 19:30 HANSP
JeštěrkaPražští lvi Po 3.9. 20:15 P2
BongoBongo ACSebranka FC A Po 3.9. 20:15 STER2
Autobazar Duo ASantovi Sobi St 5.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Autobazar Duo ABongoBongo AC Po 10.9. 19:30 NOVOB
Santovi SobiLucián FC B Po 10.9. 19:30 HOSTI
Orosený ParagrafJeštěrka Po 10.9. 19:30 MIKU4
Sebranka FC AOrgasmico L.S.D. Po 10.9. 20:15 STER2
Pražští lviLibčice FC Po 10.9. 20:15 P2
RAF JinoniceDejnámbůra FC Po 10.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC BPražští lvi Po 17.9. 19:30 HOSTI
Orgasmico L.S.D.Autobazar Duo A Po 17.9. 19:30 HANSP
JeštěrkaRAF Jinonice Po 17.9. 19:45 HRAB3
Libčice FCOrosený Paragraf Po 17.9. 20:15 P2
Dejnámbůra FCSebranka FC A Po 17.9. 20:15 STER1
BongoBongo ACSantovi Sobi Po 17.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF JinoniceLibčice FC Po 24.9. 17:45 STOD
BongoBongo ACOrgasmico L.S.D. Po 24.9. 19:30 HANSP
Orosený ParagrafLucián FC B Po 24.9. 19:30 HOSTI
Santovi SobiPražští lvi Po 24.9. 20:15 P2
Autobazar Duo ADejnámbůra FC St 26.9. 19:00 P3
Sebranka FC AJeštěrka Po 1.10. 20:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
JeštěrkaAutobazar Duo A Po 8.10. 19:15 DOLME
Lucián FC BRAF Jinonice Po 8.10. 19:30 HOSTI
Orgasmico L.S.D.Santovi Sobi Po 8.10. 19:30 HANSP
Dejnámbůra FCBongoBongo AC Po 8.10. 19:45 HRAB2
Pražští lviOrosený Paragraf Po 8.10. 20:15 P2
Libčice FCSebranka FC A Po 8.10. 20:15 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Autobazar Duo ALibčice FC Po 15.10. 17:45 STER1
Orgasmico L.S.D.Dejnámbůra FC Po 15.10. 19:30 HANSP
Santovi SobiOrosený Paragraf Po 15.10. 19:30 DEKAN
BongoBongo ACJeštěrka Po 15.10. 19:45 HRAB3
Sebranka FC ALucián FC B Po 15.10. 20:15 STER2
RAF JinonicePražští lvi Po 15.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCBongoBongo AC Po 22.10. 17:00 ARIT
Dejnámbůra FCSantovi Sobi Po 22.10. 18:15 MIKU4
Lucián FC BAutobazar Duo A Po 22.10. 19:30 HOSTI
JeštěrkaOrgasmico L.S.D. Po 22.10. 19:30 HANSP
Orosený ParagrafRAF Jinonice Po 22.10. 20:15 P3
Pražští lviSebranka FC A Po 22.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Orgasmico L.S.D.Libčice FC Po 29.10. 19:30 HANSP
BongoBongo ACLucián FC B Po 29.10. 19:30 HOSTI
Santovi SobiRAF Jinonice Po 29.10. 19:30 MIKU3
Sebranka FC AOrosený Paragraf Po 29.10. 20:15 STER2
Autobazar Duo APražští lvi Po 29.10. 20:15 P3
Dejnámbůra FCJeštěrka St 31.10. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCDejnámbůra FC Po 5.11. 18:15 NOVOB
Lucián FC BOrgasmico L.S.D. Po 5.11. 19:30 HOSTI
JeštěrkaSantovi Sobi Po 5.11. 19:45 HRAB2
RAF JinoniceSebranka FC A Po 5.11. 20:15 STER2
Pražští lviBongoBongo AC Po 5.11. 20:15 P3
Orosený ParagrafAutobazar Duo A Po 5.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Autobazar Duo ARAF Jinonice Po 12.11. 18:15 MIKU4
BongoBongo ACOrosený Paragraf Po 12.11. 19:15 STRE
Dejnámbůra FCLucián FC B Po 12.11. 19:30 HOSTI
Orgasmico L.S.D.Pražští lvi Po 12.11. 19:30 HANSP
JeštěrkaLibčice FC Po 12.11. 19:45 HRAB3
Santovi SobiSebranka FC A Po 12.11. 20:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCSantovi Sobi Po 26.11. 18:00 ZAK
RAF JinoniceBongoBongo AC Po 26.11. 18:15 MIKU2
Orosený ParagrafOrgasmico L.S.D. Po 26.11. 18:15 MIKU4
Lucián FC BJeštěrka Po 26.11. 18:15 HOSTI
Sebranka FC AAutobazar Duo A Po 26.11. 19:00 STER2
Pražští lviDejnámbůra FC Po 26.11. 19:00 P2