26. 11. 12 19:00 STER2 Sebranka FC A Autobazar Duo A 11. 5:4 (5:3)
Utkání bylo rychlé, bojovné a vyrovnané. Petr Havel, Richard Peer
Václav Chmel – David Folwarczny, Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Pavel Jandourek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Jindřich Novák, Zdeněk Šimon, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban, Viktor Valentin vs Michal Peták – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Štěpán Mucha, Martin Pracný
26. David Folwarczny
14., 27., 47. Pavel Böhm
28. Martin Pracný
12. 11. 12 20:15 STER2 Santovi Sobi Sebranka FC A 10. 1:2 (1:1)
Zasloužené vítězství Sebranky, která plně využila množství hráčů na střídání a hrála proti mladému týmu Sobů nátlakovou hru. 10 minut před koncem provedla Sebranka výměnu gólmana a hrála bez brankáře a její tlak narůstal. Při roh. gólu však jinak výborný gólman Sobů podběhl aut. vhazování a Sebranka hlavičkou do prázdné brány brala 2 body. Jan Severa, Petr Pulchart
Santovi Sobi Sebranka FC A
Jan Pekárek – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Karel Nejman, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl vs Václav Chmel – David Folwarczny, Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Pavel Jandourek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Jakub Novák, Jindřich Novák, Zdeněk Šimon, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban, Viktor Valentin
10. Marek Vetengl 11. Ivo Urban
59. Jan Folwarczny
5. 11. 12 20:15 STER2 RAF Jinonice Sebranka FC A 9. 2:1 (0:1)
Od začátku se hrál velmi atraktivní fotbal. Oba celky jako by hráli na jeden dotek,více doteků jim soupeř ani nedovolil. Ve 14. minutě proběhla skvělá kombinace hráčů hostů a ty se pak ujali vedeni. Hned po dvou minutách druhé pule domácí vyrovnali a o několik minut později přidali i svou druhou branku na 2:1 a tenot výsledek si pohlídali až do konce.   Hladík, Symon
RAF Jinonice Sebranka FC A
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka, Michael Melena, Tomáš Novák, Daniel Truneček vs Václav Chmel – Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Pavel Jandourek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Jakub Novák, Zdeněk Šimon, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban, Viktor Valentin
32. Daniel Truneček
41. Michael Melena
14. Karel Křenek
29. 10. 12 20:15 STER2 Sebranka FC A Orosený Paragraf 8. 8:1 (4:1)
Pohledné utkání s jasným vítězem. Miloslav Anděl, Michal Vodička
Sebranka FC A Orosený Paragraf
Václav Chmel – Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Pavel Jandourek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Jakub Novák, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban, Viktor Valentin vs David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Martin Peterka, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
11. Milan Vrchotka
22. 10. 12 20:15 P2 Pražští lvi Sebranka FC A 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Karel Erben, Adam Hlava
Pražští lvi Sebranka FC A
Martin Ferčák – Tomáš Kőrbler, Michal Majer, Lukáš Měsíček, Zdeněk Ševčík ml., Svatopluk Sýkora, Tomáš Tomáš, Jiří Uchytil, David Verner vs
15. 10. 12 20:15 STER2 Sebranka FC A Lucián FC B 6. 2:2 (0:2)
Pohledný fotbal ve vysokém tempu, který přes množství karetních trestů nevybočoval z průměru, co se týká faulů. Domácí byli po celý zápas lepší, ale v první půli nedali několik tutovek, na čemž měl zásluhu zejména výborný brankář Luciánu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Sebranka FC A Lucián FC B
Viktor Valentin – Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Václav Jelínek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Václav Šmejkal, Jakub Tesař vs Jan Dovolil – Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Adam Kraus, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
59. Lukáš Kavka
8. 10. 12 20:15 STER1 Libčice FC Sebranka FC A 5. 2:5 (0:0)
Nervózní utkání ovlivnilo vyloučení dvou hráčů, hru ve čtyřech lépe zvládli hosté. Kučera
Libčice FC Sebranka FC A
František Ureš – Petr Heráň, Jan Ludvík, Jiří Marván, Daniel Přibáň, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Roman Vorel vs Viktor Valentin – David Folwarczny, Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban
43. David Folwarczny
1. 10. 12 20:15 STER3 Sebranka FC A Ještěrka 4. 6:2 (4:1)
Sebranka s vyrovnanějším a techničtějším kádrem si pohlídala jasnou výhru. Martin Ořešník, Karel Bachrony
Sebranka FC A Ještěrka
Václav Chmel – Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Václav Jelínek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban vs Jan Hrubý – Miroslav Benkovský, Miroslav Görög, Jan Jovbak, Martin Melzoch, Martin Schuh, Tomáš Semerád
13., 26., 28. Václav Šmejkal
18. Karel Křenek
42. Ivo Urban
52. Jan Folwarczny
6., 31. Martin Melzoch
17. 9. 12 20:15 STER1 Dejnámbůra FC Sebranka FC A 3. 1:1 (1:1)
Po oboustranně vyrovnaném utkání se soupeři zaslouženě rozešli s remízou. František Kašpar, Miroslav Daniš
Dejnámbůra FC Sebranka FC A
Miloslav Goll – Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Zdeněk Pechar, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Václav Chmel – Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Václav Jelínek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Zdeněk Šimon, Václav Šmejkal, Jakub Tesař
18. Lubomír Kováč 30. Tomáš Kapička
10. 9. 12 20:15 STER2 Sebranka FC A Orgasmico L.S.D. 2. 6:0 (2:0)
Velmi slušné utkání s jednoznačným výsledkem. František Hamouz, Miroslav Vachta
Sebranka FC A Orgasmico L.S.D.
Václav Chmel – Tomáš Hanžlík, Václav Jelínek, Tomáš Kapička, Václav Šmejkal, Jakub Tesař, Ivo Urban vs Ondřej Čibera – Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Matěj Prell, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček
20., 22., 33. Václav Šmejkal
44. Ivo Urban
49., 54. Jakub Tesař
3. 9. 12 20:15 STER2 BongoBongo AC Sebranka FC A 1. 5:7 (2:4)
Výborné a velice rychlé utkání, které po taktické stránce lépe zvládla Sebranka. Měla disciplinovanější obranu a soupeře trestala skvěle zakončenými brejky. Domácí točili dvě pětky a dopředu hráli pohledný kombinační fotbal. Svého gólmana však často nechávali na holičkách a hosté trestali zejména snajprem Šmejkalem.
BongoBongo AC Sebranka FC A
Petr Červenka – Lukáš Bejlovec, Martin Janouš, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Filip Mazánek, David Perl, Dominik Preisler, Marcel Šíd, David Vobořil vs Václav Chmel – David Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Václav Jelínek, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Václav Šmejkal, Ivo Urban, Viktor Valentin