Seznam týmů, 5. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Alkohol Tea FC červená, bílá
Celtic Prague FC zelená, černá
Spajta 1905 červeno-bílá, bílá
Indiana Team červená
J paví Ř bílá
JUDr. Brouk Pytlík růžová, červená
Demoliční četa černá, červená
Petřiny 09 FC bílá, šedá
South Stars červeno-žlutá, zelená
Šachta UK rudá, zelená
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá
VŠSK MFF UK B červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
J paví ŘPetřiny 09 FC Út 4.9. 19:30 HANSP
JUDr. Brouk PytlíkDemoliční četa Út 4.9. 20:45 MIKU2
Spajta 1905Šachta UK Út 4.9. 20:45 BECH
Indiana TeamSouth Stars Čt 6.9. 18:15 DEKAN
Celtic Prague FCVíťazný február FK Čt 6.9. 20:15 ZABEH
Alkohol Tea FCVŠSK MFF UK B Čt 6.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Víťazný február FKSpajta 1905 Út 11.9. 20:45 BECH
Petřiny 09 FCJUDr. Brouk Pytlík Út 18.9. 19:30 HANSP
South StarsJ paví Ř St 19.9. 20:15 P1
Šachta UKIndiana Team Čt 20.9. 19:30 HANSP
Alkohol Tea FCCeltic Prague FC Čt 20.9. 20:15 ZABEH
VŠSK MFF UK BDemoliční četa Čt 20.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaPetřiny 09 FC Út 25.9. 19:30 HANSP
JUDr. Brouk PytlíkSouth Stars Út 25.9. 20:45 MIKU1
Spajta 1905Alkohol Tea FC Út 25.9. 20:45 BECH
J paví ŘŠachta UK St 26.9. 19:00 ZABEH
Indiana TeamVíťazný február FK Čt 27.9. 19:30 HANSP
Celtic Prague FCVŠSK MFF UK B Čt 27.9. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK BPetřiny 09 FC Út 2.10. 19:30 HANSP
Víťazný február FKJ paví Ř Út 2.10. 20:15 P3
Šachta UKJUDr. Brouk Pytlík Út 2.10. 20:45 MIKU2
South StarsDemoliční četa Čt 4.10. 18:15 BECH
Alkohol Tea FCIndiana Team Čt 4.10. 19:30 HANSP
Celtic Prague FCSpajta 1905 Čt 4.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
J paví ŘAlkohol Tea FC Út 9.10. 19:00 P3
Petřiny 09 FCSouth Stars Út 9.10. 19:30 HANSP
JUDr. Brouk PytlíkVíťazný február FK Út 9.10. 20:45 MIKU2
Spajta 1905VŠSK MFF UK B Út 9.10. 20:45 BECH
Demoliční četaŠachta UK Čt 11.10. 19:30 BECH
Indiana TeamCeltic Prague FC Čt 11.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Víťazný február FKDemoliční četa Út 16.10. 18:15 NOVOB
Celtic Prague FCJ paví Ř Út 16.10. 19:30 MIKU4
Šachta UKPetřiny 09 FC Út 16.10. 19:30 HANSP
Spajta 1905Indiana Team Út 16.10. 20:45 BECH
Alkohol Tea FCJUDr. Brouk Pytlík Út 16.10. 20:45 MIKU2
VŠSK MFF UK BSouth Stars Čt 18.10. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaAlkohol Tea FC Út 23.10. 19:00 P2
Petřiny 09 FCVíťazný február FK Út 23.10. 19:30 HANSP
JUDr. Brouk PytlíkCeltic Prague FC Út 23.10. 20:45 MIKU2
J paví ŘSpajta 1905 Út 23.10. 20:45 BECH
Indiana TeamVŠSK MFF UK B Čt 25.10. 19:30 HANSP
South StarsŠachta UK Ne 28.10. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Indiana TeamJ paví Ř Út 6.11. 19:30 ARIT
Alkohol Tea FCPetřiny 09 FC Út 6.11. 19:30 HANSP
Spajta 1905JUDr. Brouk Pytlík Út 6.11. 20:45 BECH
Celtic Prague FCDemoliční četa Čt 8.11. 20:15 ZABEH
VŠSK MFF UK BŠachta UK Čt 8.11. 20:15 P2
Víťazný február FKSouth Stars Ne 11.11. 11:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Petřiny 09 FCCeltic Prague FC Út 13.11. 19:30 HANSP
Demoliční četaSpajta 1905 Út 13.11. 20:45 BECH
JUDr. Brouk PytlíkIndiana Team Út 13.11. 20:45 MIKU2
South StarsAlkohol Tea FC St 14.11. 17:45 STER3
J paví ŘVŠSK MFF UK B So 17.11. 11:15 HOSTI
Šachta UKVíťazný február FK Ne 18.11. 13:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
J paví ŘJUDr. Brouk Pytlík Út 20.11. 20:45 MIKU1
Spajta 1905Petřiny 09 FC Út 20.11. 20:45 BECH
Indiana TeamDemoliční četa Čt 22.11. 19:00 P2
Alkohol Tea FCŠachta UK Čt 22.11. 19:30 DEKAN
VŠSK MFF UK BVíťazný február FK Čt 22.11. 19:30 HOSTI
Celtic Prague FCSouth Stars Čt 22.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Petřiny 09 FCIndiana Team Út 4.12. 18:45 ARIT
Demoliční četaJ paví Ř Út 4.12. 19:00 STER2
Víťazný február FKAlkohol Tea FC Út 4.12. 19:30 HOSTI
South StarsSpajta 1905 Út 4.12. 19:30 BECH
Šachta UKCeltic Prague FC Út 4.12. 19:30 MIKU3
JUDr. Brouk PytlíkVŠSK MFF UK B Út 4.12. 19:30 MIKU2