Po 17.9.12 19:30 ARIT Inter Lotyšák A Ekonom WT   (HL2A)
Po 17.9.12 20:45 ARIT Druháci AFK Bakera   (HL3A)
Pá 26.10.12 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Junior Motol   (HL6G)
Pá 26.10.12 18:15 DEKAN Prohibice FKK VET Kumpáni VET   (VL3A)
Út 20.11.12 19:00 P1 Koloušci AK Modrá vopice TJ   (HL7D)
Út 20.11.12 20:15 P1 GFC Regent B Nova LFC B   (HL8C)

4. 12. 12 18:45 ARIT Petřiny 09 FC Indiana Team 11. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodlo proměnění šancí. Petřiny otočily nepříznivý vývoj a o gól zaslouženě vyhrály. Hošek, Smetana
Petřiny 09 FC Indiana Team
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Jaroslav Krčílek – František Houška, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek
2. Michal Petržilka
46. Tomáš Hrabánek
57. Oldřich Kopecký
24., 38. Miroslav Pechar
22. 11. 12 19:00 P2 Indiana Team Demoliční četa 10. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání rozhodl výkon jediného hráče. Kučera
Indiana Team Demoliční četa
Pavel Žák – František Houška, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Varhulík vs Zdeněk Trajer – Petr Beer, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
11., 13. Jaroslav Dobrý
13. 11. 12 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Indiana Team 9. 2:6 (1:4)
Hosté hráli dobře ze zajištěné obrany a také dobře kombinovali. Než se domácí rozkoukali prohrávali už 4:0 Trnka
JUDr. Brouk Pytlík Indiana Team
Vladimír Oliberius – Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Richard Peša, Nikola Sklenář vs Pavel Žák – Jaroslav Krčílek, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek
18. Richard Peša
51. Karel Křeček
7., 57. Miroslav Pechar
9., 14. Milan Nový
10., 59. Miroslav Pechar
6. 11. 12 19:30 ARIT Indiana Team J paví Ř 8. 4:4 (0:2)
Domácí hráli bez střídání a po první půli to vypadalo na jasnou záležisot. Pak ale hosté začali kupit chyby a po divokém průběhu druhého poločasu nakonec zápas skončil zaslouženou remízou. Klail
Indiana Team J paví Ř
Jaroslav Krčílek – Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Martin Volf vs Richard Zelenák – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Filip, Petr Hájek, Jiří Hampl, Tomáš Kočí, Erich Wolny
32., 41., 51. Miroslav Pechar
35. Ladislav Neumar
15. Erich Wolny
23., 49. Ondřej Čížek
50. Tomáš Budař
25. 10. 12 19:30 HANSP Indiana Team VŠSK MFF UK B 7. 1:4 (0:1)
Pohledný zápas hraný ve vysokém tempu. Hosté měli převahu. Tomáš Němec, Michal Janoška
Indiana Team VŠSK MFF UK B
Martin Litera – František Houška, Jaroslav Krčílek, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Pavel Šebek, Martin Volf vs Šimon Srp – Viktor Bobro, Pavel Borský, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Petr Sváček, Marek Zelc
45. Miroslav Pechar 20. Radoslav Janoštiak
46. Jakub Šťasta
58. Vladimír Šišma
59. Viktor Bobro
16. 10. 12 20:45 BECH Spajta 1905 Indiana Team 6. 6:3 (2:1)
Solidní utkání se zaslouženou výhrou domácích. Bouzid
Spajta 1905 Indiana Team
Jakub Stankovič – Jaroslav Dynybyl, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Robert Kuchta, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, Lukáš Zeman vs Jaroslav Krčílek – Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Zdeněk Plzák, Jan Řehořek
19., 45., 53. Martin Michl
20. Jaroslav Dynybyl
47. Richard Nájemník
59. Lukáš Zeman
30., 40. Miroslav Pechar
49. Jaroslav Krčílek
11. 10. 12 19:30 HANSP Indiana Team Celtic Prague FC 5. 4:14 (3:6)
Hosté diktovali tempo hry a dělali si se soupeřem co chtěli.
Indiana Team Celtic Prague FC
Pavel Žák – Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Pavel Šebek vs Petr Maňák – Filip Kotchera, Karel Kristen, Martin Lafek, Matyáš Lafek, Dominik Prokeš, Josef Světlík, Patrik Toman
37., 47. Filip Kotchera
4. 10. 12 19:30 HANSP Alkohol Tea FC Indiana Team 4. 1:6 (0:2)
Alkohol Tea FC Indiana Team
Roman Ježowicz – Pavel Brabec, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška vs Pavel Žák – František Houška, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Jan Řehořek, Pavel Šebek, Martin Volf
50. Jan Neuvirth 20., 21., 35., 47., 53. Miroslav Pechar
47. Pavel Šebek
27. 9. 12 19:30 HANSP Indiana Team Víťazný február FK 3. 7:3 (2:2)
Hosté nastoupili jen ve čtyřech v poli, přesto se dostali do vedení. Indiana ale ještě do poločasu vyrovnala a v druhé půli už kompletní hosty přehrála. Tomáš Kříž, Martin Volf
Indiana Team Víťazný február FK
Pavel Žák – František Houška, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Volf vs Jiří Jansa – Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Tomáš Zelenka
19., 32. Miroslav Pechar
21. Ladislav Neumar
31., 54., 55., 58. Miroslav Pechar
3. David Bohuslav
18., 46. Šimon Bercha
20. 9. 12 19:30 HANSP Šachta UK Indiana Team 2. 4:5 (3:2)
Velmi svižné tempo zápasu. Šance střídala šanci na obou stranách. Zasloužená výhra hostů. Jan Šrepl, Michal Vojáček
Šachta UK Indiana Team
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Pavel Žák – Antonín Chlum, František Houška, Jaroslav Krčílek, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek
7., 49. Ivan Mazanec
14. Martin Antošík
26. Jan Stehlík
18., 27., 45. Miroslav Pechar
37. Miroslav Pechar
59. Milan Nový
6. 9. 12 18:15 DEKAN Indiana Team South Stars 1. 3:3 (2:3)
Od začátku velice nervózní duel, který skončil spravedlivou remízou. Evžen Trexler, David Jonáš
Indiana Team South Stars
Miroslav Pechar – Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Pavel Šebek vs Miroslav Daniš – Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda