Rozpis pískání, 5. liga, skupina D

Dromedarians Praha

Po 17.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 17.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 17.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 12.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Imidin Opatov FC

Po 17.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 17.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 25.10. 20:15 Pražačka P2
Čt 15.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 15.11. 20:15 Pražačka P2

Bába FC

Po 1.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 1.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 1.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 26.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 26.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 26.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Kojots United

Čt 20.9. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 20.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 29.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 27.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 27.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Oranjes 04 FC

Út 25.9. 19:00 Pražačka P1
Út 25.9. 19:00 Pražačka P3
Út 25.9. 19:00 Pražačka P2
Út 25.9. 20:15 Pražačka P3
Út 25.9. 20:15 Pražačka P1
Út 25.9. 20:15 Pražačka P2

Prokaryota FZ

Pa 21.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 21.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 29.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 29.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 29.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 29.11. 19:30 Mikulova MIKU2

Uličníci FC

Po 24.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 24.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Ne 14.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.10. 10:00 Hanspaulka HANSP

Merck stars

Po 3.9. 19:00 Pražačka P3
Po 3.9. 20:15 Pražačka P3
Čt 18.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 18.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 22.10. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 22.10. 19:45 Hrabákova HRAB3

Pivní pohoda AC

Út 11.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 11.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 11.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Pa 9.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 9.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 9.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Hlavonožci na niti FC

Čt 11.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 11.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 11.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 29.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 29.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 29.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Restaurace U Pecků B

Čt 20.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 20.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 20.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 15.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 15.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 15.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Medvídkova tlapička

Po 24.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 24.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 24.9. 20:45 Aritma ARIT
Pa 16.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 16.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 16.11. 20:30 Zákostelní ZAK