Seznam týmů, 5. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Bába FC oranžová, modrá
Kojots United bílá, modrá
Dromedarians Praha modro-žlutá, světle modrá
Imidin Opatov FC zeleno-bílá
Medvídkova tlapička modrá, bílá
Merck stars bílá, modrá
Hlavonožci na niti FC modro-bílá, bílá
Oranjes 04 FC oranžová, modrá
Pivní pohoda AC žlutá, černá
Prokaryota FZ žlutá
Restaurace U Pecků B fialová, modrá
Uličníci FC černá, bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Merck starsHlavonožci na niti FC St 5.9. 18:00 ZAK
Imidin Opatov FCPivní pohoda AC St 5.9. 18:15 MIKU3
Kojots UnitedRestaurace U Pecků B St 5.9. 20:15 P3
Medvídkova tlapičkaOranjes 04 FC St 5.9. 20:45 MIKU2
Dromedarians PrahaProkaryota FZ St 5.9. 20:45 MIKU3
Bába FCUličníci FC St 26.9. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes 04 FCMerck stars Út 11.9. 16:45 ZARUB
Restaurace U Pecků BDromedarians Praha St 12.9. 17:00 NOVOB
Bába FCKojots United St 12.9. 18:15 HOSTI
Prokaryota FZImidin Opatov FC St 12.9. 18:15 MIKU2
Pivní pohoda ACMedvídkova tlapička St 12.9. 19:30 MIKU1
Uličníci FCHlavonožci na niti FC St 31.10. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Dromedarians PrahaBába FC St 19.9. 18:15 HOSTI
Merck starsPivní pohoda AC St 19.9. 18:30 HRAB3
Medvídkova tlapičkaProkaryota FZ St 19.9. 19:30 MIKU1
Imidin Opatov FCRestaurace U Pecků B St 19.9. 20:15 P2
Kojots UnitedUličníci FC St 19.9. 20:45 DEKAN
Hlavonožci na niti FCOranjes 04 FC St 26.9. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BMedvídkova tlapička St 26.9. 19:30 MIKU2
Pivní pohoda ACHlavonožci na niti FC St 3.10. 18:00 ZAK
Bába FCImidin Opatov FC St 3.10. 18:15 HOSTI
Prokaryota FZMerck stars St 3.10. 18:30 HRAB3
Kojots UnitedDromedarians Praha St 3.10. 20:15 P1
Uličníci FCOranjes 04 FC St 3.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlavonožci na niti FCProkaryota FZ St 10.10. 18:00 ZAK
Merck starsRestaurace U Pecků B St 10.10. 18:30 HRAB3
Medvídkova tlapičkaBába FC St 10.10. 19:30 MIKU1
Oranjes 04 FCPivní pohoda AC St 10.10. 20:15 P3
Imidin Opatov FCKojots United St 10.10. 20:15 P2
Dromedarians PrahaUličníci FC St 10.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BHlavonožci na niti FC St 17.10. 18:00 ZAK
Bába FCMerck stars St 17.10. 18:15 HOSTI
Kojots UnitedMedvídkova tlapička St 17.10. 19:30 MIKU2
Prokaryota FZOranjes 04 FC St 17.10. 20:15 P2
Dromedarians PrahaImidin Opatov FC St 17.10. 20:45 MIKU3
Uličníci FCPivní pohoda AC St 17.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlavonožci na niti FCBába FC St 24.10. 18:00 ZAK
Oranjes 04 FCRestaurace U Pecků B St 24.10. 18:15 NOVOB
Merck starsKojots United St 24.10. 18:30 HRAB3
Medvídkova tlapičkaDromedarians Praha St 24.10. 19:30 MIKU4
Imidin Opatov FCUličníci FC St 24.10. 20:45 DEKAN
Pivní pohoda ACProkaryota FZ Ne 28.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedHlavonožci na niti FC St 7.11. 18:00 ZAK
Bába FCOranjes 04 FC St 7.11. 18:15 HOSTI
Dromedarians PrahaMerck stars St 7.11. 18:30 HRAB3
Imidin Opatov FCMedvídkova tlapička St 7.11. 19:30 MIKU4
Uličníci FCProkaryota FZ St 7.11. 20:45 DEKAN
Restaurace U Pecků BPivní pohoda AC Ne 11.11. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlavonožci na niti FCDromedarians Praha St 14.11. 18:00 ZAK
Pivní pohoda ACBába FC St 14.11. 18:15 HOSTI
Merck starsImidin Opatov FC St 14.11. 18:30 HRAB3
Oranjes 04 FCKojots United St 14.11. 19:15 SCBEC
Medvídkova tlapičkaUličníci FC St 14.11. 19:30 MIKU2
Prokaryota FZRestaurace U Pecků B St 14.11. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Imidin Opatov FCHlavonožci na niti FC St 21.11. 18:00 ZAK
Bába FCProkaryota FZ St 21.11. 18:15 HOSTI
Medvídkova tlapičkaMerck stars St 21.11. 19:30 MIKU1
Dromedarians PrahaOranjes 04 FC St 21.11. 19:30 DEKAN
Uličníci FCRestaurace U Pecků B St 21.11. 20:45 DEKAN
Kojots UnitedPivní pohoda AC Ne 25.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BBába FC St 5.12. 18:15 HOSTI
Oranjes 04 FCImidin Opatov FC St 5.12. 18:15 MIKU3
Merck starsUličníci FC St 5.12. 18:15 DEKAN
Pivní pohoda ACDromedarians Praha St 5.12. 18:30 HRAB2
Prokaryota FZKojots United St 5.12. 19:00 P1
Hlavonožci na niti FCMedvídkova tlapička St 5.12. 19:15 ZAK