Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

President FC

Po 8.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 8.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 8.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 30.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 30.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 30.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Real Prd

Po 8.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 8.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 8.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 30.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 30.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 30.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Los Bimbananos

Po 10.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 10.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 10.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 11.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 11.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 11.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Žlutá křídla

Po 1.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 1.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 1.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 1.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 5.12. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.12. 20:15 Záběhlice ZABEH

Efficenza AC

Po 3.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 3.9. 20:45 Aritma ARIT
St 17.10. 19:00 Pražačka P3
St 17.10. 20:15 Pražačka P3
Čt 18.10. 19:00 Pražačka P1
Čt 18.10. 20:15 Pražačka P1

Nalejto 1.FC

St 5.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 5.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 30.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 30.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Pivní balet

Po 10.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 10.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 10.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 17:45 Štěrboholy STER1
Po 12.11. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 12.11. 20:15 Štěrboholy STER1

64! FC Kobylisy A

Po 3.9. 17:45 Štěrboholy STER1
Po 3.9. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 3.9. 20:15 Štěrboholy STER1
Út 6.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 6.11. 19:30 Aritma ARIT
Út 6.11. 20:45 Aritma ARIT

Těžká demence

Ne 7.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 7.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 14.10. 17:45 Štěrboholy STER1
Ne 14.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Ne 18.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 18.11. 15:00 Pražačka P1

Polární záře

Čt 6.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 6.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 19.10. 19:15 Pražačka P3
Čt 1.11. 17:30 Štěrboholy STER1
Čt 1.11. 18:45 Štěrboholy STER1

Vládci Prahy

Út 11.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 11.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 22.10. 19:00 Pražačka P2
Po 22.10. 20:15 Pražačka P2
Čt 1.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 1.11. 19:30 Aritma ARIT

Chuchle

St 19.9. 17:45 Štěrboholy STER3
St 19.9. 19:00 Štěrboholy STER3
St 19.9. 20:15 Štěrboholy STER3
St 14.11. 17:45 Štěrboholy STER3
St 14.11. 19:00 Štěrboholy STER3
St 14.11. 20:15 Štěrboholy STER3