Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Sen Černý Most II PG

Po 10.9. 17:45 Štěrboholy STER2
Po 10.9. 19:00 Štěrboholy STER2
Po 10.9. 20:15 Štěrboholy STER2
Čt 11.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 11.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 11.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Výtržník HFC

Ne 16.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 16.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 16.9. 12:30 Pražačka P2
St 17.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 17.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 17.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Přezletice SK RSC

Ne 7.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 7.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 11.11. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 11.11. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 18.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Ukradený širáci

Ne 16.9. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 16.9. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 28.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 28.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 28.10. 13:45 Kbely Spartak KBELY

Hoptajch team

Ne 9.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 9.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 9.9. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.10. 10:00 Pražačka P1
Ne 7.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 7.10. 12:30 Pražačka P1

GTL A

Ne 16.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 16.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 7.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 14.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 20:00 Zákostelní ZAK

Libeň SK

Po 3.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 3.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 3.9. 20:45 Mikulova MIKU3
St 7.11. 17:45 Štěrboholy STER3
St 7.11. 19:00 Štěrboholy STER3

KTB B

Ne 16.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 16.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 14.10. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 14.10. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 28.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 28.10. 17:30 Mikulova MIKU3

Ross Crock

Ne 9.9. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 13:30 Běchovice 2 BECH
Ne 7.10. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 7.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 7.10. 17:30 Mikulova MIKU1

Atomový veverky A

Ne 16.9. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 16.9. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 16.9. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.10. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 21.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU1

Torpedo Barrandov

Ne 16.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 16.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 14.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 21.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.10. 20:00 Hanspaulka HANSP

Zimbru Olymp

Ne 23.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 23.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 14.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 21.10. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 21.10. 15:00 Děkanka DEKAN