Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Atomový veverky A žluto-černá, oranžovo-černá
GTL A modro-bílá, červeno-bílá
Hoptajch team černo-žlutá, žlutá
KTB B červená, zelená
Libeň SK modrá, červená
Přezletice SK RSC modro-žlutá, zelená
Ross Crock oranžovo-šedá, šedo-oranžová
Torpedo Barrandov bílá
Sen Černý Most II PG zeleno-černá, modro-bílá
Ukradený širáci bílá, modrá
Výtržník HFC červená, světle modrá
Zimbru Olymp světle modrá, červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
KTB BSen Černý Most II PG So 15.9. 08:45 BECH
Přezletice SK RSCRoss Crock So 15.9. 10:00 KBELY
Hoptajch teamUkradený širáci So 15.9. 10:00 BECH
Libeň SKTorpedo Barrandov So 15.9. 11:15 BECH
GTL AVýtržník HFC So 15.9. 12:30 ZAK
Atomový veverky AZimbru Olymp So 15.9. 12:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru OlympRoss Crock So 8.9. 11:15 KBELY
Sen Černý Most II PGLibeň SK So 22.9. 08:45 BECH
Torpedo BarrandovPřezletice SK RSC So 22.9. 10:00 KBELY
Výtržník HFCHoptajch team So 22.9. 10:00 BECH
Ukradený širáciKTB B So 22.9. 11:15 KBELY
Atomový veverky AGTL A So 22.9. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockTorpedo Barrandov So 6.10. 08:45 BECH
GTL AZimbru Olymp So 6.10. 10:00 ZAK
Hoptajch teamAtomový veverky A So 6.10. 10:00 BECH
Přezletice SK RSCSen Černý Most II PG So 6.10. 10:00 KBELY
KTB BVýtržník HFC So 6.10. 12:30 P2
Libeň SKUkradený širáci So 6.10. 12:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGRoss Crock So 13.10. 08:45 BECH
Ukradený širáciPřezletice SK RSC So 13.10. 10:00 KBELY
GTL AHoptajch team So 13.10. 10:00 BECH
Zimbru OlympTorpedo Barrandov So 13.10. 11:15 BECH
Atomový veverky AKTB B So 13.10. 11:15 HOSTI
Výtržník HFCLibeň SK So 13.10. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo BarrandovSen Černý Most II PG So 20.10. 08:45 BECH
Hoptajch teamZimbru Olymp So 20.10. 10:00 BECH
Přezletice SK RSCVýtržník HFC So 20.10. 10:00 KBELY
Ross CrockUkradený širáci So 20.10. 11:15 BECH
Libeň SKAtomový veverky A So 20.10. 12:30 BECH
KTB BGTL A Ne 21.10. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru OlympSen Černý Most II PG So 27.10. 08:45 BECH
GTL ALibeň SK So 27.10. 08:45 ZAK
Hoptajch teamKTB B So 27.10. 10:00 BECH
Atomový veverky APřezletice SK RSC So 27.10. 10:00 KBELY
Ukradený širáciTorpedo Barrandov So 27.10. 12:30 BECH
Výtržník HFCRoss Crock So 27.10. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGUkradený širáci So 3.11. 08:45 BECH
Ross CrockAtomový veverky A So 3.11. 08:45 P2
Přezletice SK RSCGTL A So 3.11. 10:00 KBELY
Libeň SKHoptajch team So 3.11. 10:00 BECH
Torpedo BarrandovVýtržník HFC So 3.11. 13:45 BECH
KTB BZimbru Olymp Ne 4.11. 13:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Výtržník HFCSen Černý Most II PG So 10.11. 08:45 BECH
Hoptajch teamPřezletice SK RSC So 10.11. 10:00 BECH
Atomový veverky ATorpedo Barrandov So 10.11. 10:00 TEMPO
Zimbru OlympUkradený širáci So 10.11. 10:00 KBELY
KTB BLibeň SK So 10.11. 11:15 P1
GTL ARoss Crock So 10.11. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGAtomový veverky A So 24.11. 08:45 BECH
Ross CrockHoptajch team So 24.11. 10:00 BECH
Přezletice SK RSCKTB B So 24.11. 10:00 KBELY
Libeň SKZimbru Olymp So 24.11. 10:00 ZAK
Ukradený širáciVýtržník HFC So 24.11. 12:30 BECH
Torpedo BarrandovGTL A So 24.11. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
GTL ASen Černý Most II PG So 1.12. 08:45 BECH
Zimbru OlympVýtržník HFC So 1.12. 08:45 ZAK
Libeň SKPřezletice SK RSC So 1.12. 10:00 ZAK
KTB BRoss Crock So 1.12. 10:00 DEKAN
Hoptajch teamTorpedo Barrandov So 1.12. 10:00 BECH
Atomový veverky AUkradený širáci So 1.12. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Výtržník HFCAtomový veverky A So 8.12. 10:00 ZABEH
Ukradený širáciGTL A So 8.12. 10:00 HOSTI
Torpedo BarrandovKTB B So 8.12. 10:00 P3
Sen Černý Most II PGHoptajch team So 8.12. 10:00 BECH
Přezletice SK RSCZimbru Olymp So 8.12. 10:00 KBELY
Ross CrockLibeň SK So 8.12. 10:00 P1