Rozpis pískání, 5. liga, skupina G

Absinth

So 15.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 15.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 15.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
So 20.10. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 20.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 20.10. 11:15 Hostivař SK HOSTI

Hashlerka THC 1993 A

So 3.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
So 3.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
So 17.11. 12:30 Pražačka P1
So 17.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 9.12. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 18:45 Tempo FC TEMPO

Lucky team

Čt 4.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 4.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 4.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Pa 30.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 30.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 30.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Saens 1.FC C

So 10.11. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 10.11. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 25.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 9.12. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 9.12. 13:45 Hanspaulka HANSP

Sever 1.FC

So 10.11. 08:45 Pražačka P3
So 10.11. 10:00 Pražačka P3
Ne 25.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 25.11. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 9.12. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 9.12. 13:45 Kbely Spartak KBELY

Petrovice A

So 6.10. 08:45 Zárubova ZARUB
So 6.10. 10:00 Zárubova ZARUB
So 13.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 13.10. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 9.12. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.12. 18:30 Hostivař SK HOSTI

Bruchos HFC

So 27.10. 08:45 Pražačka P1
So 27.10. 10:00 Pražačka P1
So 27.10. 11:15 Pražačka P1
So 3.11. 08:45 Pražačka P2
So 3.11. 10:00 Pražačka P2
So 3.11. 11:15 Pražačka P2

Angmar A

So 22.9. 12:30 Zákostelní ZAK
So 22.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 30.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 30.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 9.12. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 9.12. 18:45 Děkanka DEKAN

JH

So 10.11. 08:45 Zákostelní ZAK
So 10.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 10.11. 11:15 Zákostelní ZAK
So 24.11. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 24.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 24.11. 11:15 Hostivař SK HOSTI

Dynamo UK

So 13.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
So 13.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
So 17.11. 08:45 Zárubova ZARUB
So 17.11. 10:00 Zárubova ZARUB
Ne 25.11. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 25.11. 17:30 Hanspaulka HANSP

Splašený kozy TR

So 20.10. 12:30 Pražačka P3
So 20.10. 13:45 Pražačka P3
So 17.11. 08:45 Zákostelní ZAK
So 17.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 25.11. 20:00 Hanspaulka HANSP

Hodkovičky United FC

So 27.10. 08:45 Pražačka P3
So 27.10. 10:00 Pražačka P3
So 3.11. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 3.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 12:30 Děkanka DEKAN
Ne 9.12. 13:45 Děkanka DEKAN