Seznam týmů, 5. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Absinth oranžová, modrá
Angmar A oranžová, modrá
Bruchos HFC oranžová, bílá
Dynamo UK žlutá, bílá
Hashlerka THC 1993 A zeleno-bílá, zelená
Hodkovičky United FC světle modrá, žlutá
Lucky team žlutá, zelená
Petrovice A stříbrná
Saens 1.FC C červeno-bílá, zeleno-bílá
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
JH růžovo-černá, oranžová
Splašený kozy TR červeno-černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Hodkovičky United FCLucky team Ne 9.9. 10:00 STOD
Angmar AJH Ne 9.9. 12:15 BECH
Dynamo UKSaens 1.FC C Ne 9.9. 12:30 P1
Hashlerka THC 1993 APetrovice A Ne 9.9. 13:30 BECH
Bruchos HFCSever 1.FC Ne 9.9. 13:45 HANSP
AbsinthSplašený kozy TR Ne 9.9. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
AbsinthAngmar A Ne 16.9. 09:45 BECH
Splašený kozy TRLucky team Ne 16.9. 10:00 STOD
Petrovice AHodkovičky United FC Ne 16.9. 11:15 TEMPO
Saens 1.FC CHashlerka THC 1993 A Ne 16.9. 12:15 BECH
Sever 1.FCDynamo UK Ne 16.9. 12:30 P1
JHBruchos HFC Ne 30.9. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamPetrovice A Ne 23.9. 10:00 STOD
Hashlerka THC 1993 ASever 1.FC Ne 23.9. 11:15 ZAK
Hodkovičky United FCSaens 1.FC C Ne 23.9. 11:15 TEMPO
Dynamo UKJH Ne 23.9. 11:15 P2
Angmar ASplašený kozy TR Ne 23.9. 12:15 BECH
Bruchos HFCAbsinth Ne 23.9. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ABruchos HFC Ne 7.10. 09:45 BECH
Saens 1.FC CLucky team Ne 7.10. 10:00 STOD
Sever 1.FCHodkovičky United FC Ne 7.10. 11:15 TEMPO
Splašený kozy TRPetrovice A Ne 7.10. 11:15 ZAK
AbsinthDynamo UK Ne 7.10. 15:00 P2
JHHashlerka THC 1993 A Ne 7.10. 18:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo UKAngmar A Ne 14.10. 09:45 BECH
Lucky teamSever 1.FC Ne 14.10. 10:00 STOD
Hashlerka THC 1993 AAbsinth Ne 14.10. 11:00 BECH
Petrovice ASaens 1.FC C Ne 14.10. 11:15 P2
Hodkovičky United FCJH Ne 14.10. 11:15 TEMPO
Bruchos HFCSplašený kozy TR Ne 14.10. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar AHashlerka THC 1993 A Ne 21.10. 09:45 BECH
JHLucky team Ne 21.10. 10:00 STOD
AbsinthHodkovičky United FC Ne 21.10. 11:15 TEMPO
Sever 1.FCPetrovice A Ne 21.10. 11:15 P2
Bruchos HFCDynamo UK Ne 21.10. 12:30 HANSP
Splašený kozy TRSaens 1.FC C Ne 21.10. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamAbsinth Ne 28.10. 10:00 STOD
Hashlerka THC 1993 ABruchos HFC Ne 28.10. 10:00 HANSP
Dynamo UKSplašený kozy TR Ne 28.10. 10:00 P2
Hodkovičky United FCAngmar A Ne 28.10. 11:15 TEMPO
Saens 1.FC CSever 1.FC Ne 28.10. 15:00 P2
Petrovice AJH Ne 28.10. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ALucky team Ne 4.11. 09:45 BECH
AbsinthPetrovice A Ne 4.11. 11:15 P3
Splašený kozy TRSever 1.FC Ne 4.11. 11:15 ZAK
Bruchos HFCHodkovičky United FC Ne 4.11. 12:30 HANSP
JHSaens 1.FC C Ne 4.11. 12:30 P2
Dynamo UKHashlerka THC 1993 A Ne 4.11. 17:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrovice AAngmar A Ne 11.11. 09:45 BECH
Saens 1.FC CAbsinth Ne 11.11. 10:00 P2
Lucky teamBruchos HFC Ne 11.11. 10:00 STOD
Hashlerka THC 1993 ASplašený kozy TR Ne 11.11. 11:15 ZAK
Hodkovičky United FCDynamo UK Ne 11.11. 11:15 TEMPO
Sever 1.FCJH Ne 11.11. 16:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ASaens 1.FC C Ne 18.11. 09:45 BECH
Dynamo UKLucky team Ne 18.11. 10:00 STOD
Hashlerka THC 1993 AHodkovičky United FC Ne 18.11. 11:15 TEMPO
Splašený kozy TRJH Ne 18.11. 11:15 ZAK
Bruchos HFCPetrovice A Ne 18.11. 12:30 HANSP
AbsinthSever 1.FC Ne 18.11. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sever 1.FCAngmar A Ne 2.12. 12:15 BECH
JHAbsinth Ne 2.12. 12:30 DEKAN
Saens 1.FC CBruchos HFC Ne 2.12. 12:30 HANSP
Petrovice ADynamo UK Ne 2.12. 12:30 ZAK
Lucky teamHashlerka THC 1993 A Ne 2.12. 12:30 STOD
Hodkovičky United FCSplašený kozy TR Ne 2.12. 12:30 TEMPO