12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 10:38 -1

So 22.9.12 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Balbín FC   (HL7I)
So 22.9.12 13:45 ZAK All Blacks Vozovna Hloubětín A   (HL8L)
Ne 30.9.12 18:45 ZABEH Horst 1.FC s.Oliver A   (HL5I)
Ne 30.9.12 20:00 ZABEH K.T.S. FC Traktor humus A   (HL2B)
Ne 9.12.12 17:30 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Jawa - Techno team   (VL3D)
Ne 9.12.12 18:45 DEKAN Morna to zařídí FC Koza znezaneřáděná   (HL8Q)

2. 12. 12 12:15 BECH Sever 1.FC Angmar A 11. 7:2 (2:1)
Velice pěkné, slušně hrané utkání bez zbytečných faulů s jasnou převahou domácích. Martin Daniš, Oldřich Přibyl
Sever 1.FC Angmar A
Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Karel Medek, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Jiří Černý, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Martin Pilík, Marek Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
5., 35., 43. Petr Kvapil
29., 59. Jiří Štědronský
50. Karel Frankota
53. Karel Medek
16., 41. Josef Brožek
18. 11. 12 09:45 BECH Angmar A Saens 1.FC C 10. 2:4 (1:1)
Pohledné utkání. Marek Kouba, Roman Graf
Angmar A Saens 1.FC C
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Jiří Černý, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Martin Pilík, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Lukáš Svoboda, Roman Váňa
2. Marek Procházka
35. Jiří Šíp
8., 51. Filip Smetana
49. Daniel Novotný
53. Lukáš Svoboda
11. 11. 12 09:45 BECH Petrovice A Angmar A 9. 2:3 (1:3)
Vyrovnané slušně hrané utkání rozhodl pro sebe zaslouženě Angmar.
Petrovice A Angmar A
David Vojáček – Vladimír Čech, Jan Charvát, Roman Chládek, Pavel Dubský, Tomáš Hauk, Martin Šebesta vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Jiří Černý, Petr Dvořáček, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
21. Vladimír Čech
54. David Vojáček
9. Josef Brožek
11. Petr Dvořáček
23. Marek Procházka
4. 11. 12 09:45 BECH Angmar A Lucky team 8. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Jiří Štróbl, František Novotný
Angmar A Lucky team
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Marek Procházka, Jan Tlusťák vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Michal Kebert, Pavel Najman, Vít Skramužský, Jiří Uher, Martin Valter
8. Josef Brožek
29. Jan Tlusťák
7. Michal Kebert
32. Jiří Uher
28. 10. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC Angmar A 7. 6:1 (1:1)
Hra bez faulů. Martin Bukera, Jakub Čehovský
Hodkovičky United FC Angmar A
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Jaroslav Frencl – Marek Procházka, Jiří Šíp, Pavel Šíp, Jan Tlusťák
17. Tomáš Pechar
31., 46. Dominik Pechar
35., 43. Jakub Hněvkovský
41. Štěpán Materna
24. Jan Tlusťák
21. 10. 12 09:45 BECH Angmar A Hashlerka THC 1993 A 6. 3:2 (1:2)
Velmi slušné utkání,ve kterém první poločas patřil hostům, druhý naopak domácím. Po brance Pilíka ze 44.minuty domácí vedli a i přes snahu hostů o vyrovnání, vedení nakonec udrželi.
Angmar A Hashlerka THC 1993 A
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Martin Pilík, Marek Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Milan Pristaš, Tomáš Sokol
13. Jan Tlusťák
33. Josef Brožek
44. Martin Pilík
15., 25. Tomáš Sokol
14. 10. 12 09:45 BECH Dynamo UK Angmar A 5. 1:0 (1:0)
Hosté nastoupili pouze ve čtyřech v poli, díky výkonu brankáře ale i tak sahali po bodu. Tomáš Růžička, Václav Růžička
Dynamo UK Angmar A
Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Jiří Šíp
14. Yaroslav Dmytruk
7. 10. 12 09:45 BECH Angmar A Bruchos HFC 4. 1:2 (1:0)
Zkušenější domácí působili v první půli fotbalověji. Bruchos ale na konci zápasu vytvořili tlak a dokázali otočit skóre ve svůj prospěch. Martin Jiroušek, Jan Škramlík
Angmar A Bruchos HFC
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Tomáš Buchnar – Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, David Valeš, Martin Vlk, Martin Vojíř
17. Miroslav Procházka 53. Adam Doležal
55. Martin Macháček
55. Martin Vojíř
23. 9. 12 12:15 BECH Angmar A Splašený kozy TR 3. 1:5 (0:3)
Hosté se prezentovali početnější střídačkou, ale hlavně také účinější a pohlednější hrou. Slušně hrané utkání, zasloužená výhra Splašných koz TR. Hošek
Angmar A Splašený kozy TR
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Marek Procházka, Jiří Šíp, Pavel Šíp, Jan Tlusťák vs Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Daniel Jiménez De La Cora, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Michael Repetný, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala
47. Jan Tlusťák 8. Michal Hladík
10. Lubor Matras
21. Milan Flanderka
48., 52. Michael Repetný
16. 9. 12 09:45 BECH Absinth Angmar A 2. 6:11 (3:5)
Domácí hráli ve čtyřech v poli, ačkoli byli technicky lepší, prohráli. Tomáš Vitásek, Marek Šišák
Absinth Angmar A
Kristián Malina – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Vladimír Müller, Ondřej Pohan, Martin Zeman vs Pavel Šíp – Josef Brožek, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Marek Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák