12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 10:38 -1

So 27.10.12 08:45 P1 Nejistá sezóna SUP Buran Buran SUP   (SVL2A)
So 27.10.12 10:00 P1 Emergency Černý pumy   (HL7H)
So 27.10.12 11:15 P1 Partizan Východ Stars beer   (HL6I)
So 3.11.12 08:45 P2 Ross Crock Atomový veverky A   (HL5F)
So 3.11.12 10:00 P2 Homogen 1.FC A Xichties FC   (HL7I)
So 3.11.12 11:15 P2 Sebulba Utd. Rychlá rota   (HL8K)

2. 12. 12 12:30 HANSP Saens 1.FC C Bruchos HFC 11. 3:4 (0:3)
Bruchos v první půli ovládli hru a čuistým hattrickem Macháčka i poločasový výsledek. Po přestávce hráli Saens mnohem lépe a dočkali se i vyrovnání, v závěru ale strhli výhru na svou stranu hosté. Jakub Kumšta, Václav Sus
Saens 1.FC C Bruchos HFC
Pavel Smetana – Petr Němeček, Otakar Novák, Petr Novák, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Lukáš Svoboda, Robert Ungr vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Martin Vlk
33., 56. Petr Novák
35. OG
9., 11., 19. Martin Macháček
58. Michal Bendl
18. 11. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Petrovice A 10. 6:0 k.
Hosté se dostavili v nedostatečném počtu. Kovařík
Bruchos HFC Petrovice A
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Renč, Martin Vlk vs Roman Chládek – Vladimír Čech, Pavel Dubský
11. 11. 12 10:00 STOD Lucky team Bruchos HFC 9. 5:1 (2:0)
Dobrý zápas, ale domácí byli lepší než hosté a hráli rychleji a agresivněji. Ivan Voloshyn, Mykola Dyblyuk
Lucky team Bruchos HFC
Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Káš, Jiří Uher, Martin Valter vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Martin Vlk, Martin Vojíř
10. Jiří Uher
25., 35. Martin Valter
48. Jakub Káš
51. Dušan Blaha
44. Martin Macháček
4. 11. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Hodkovičky United FC 8. 1:6 (0:1)
Bruchos HFC Hodkovičky United FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, Vítězslav Malý, David Valeš, Martin Vlk, Martin Vojíř vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
41. Martin Vojíř 5. OG
43., 59. Dominik Kárník
48., 55. Dominik Pechar
57. Jakub Hněvkovský
28. 10. 12 10:00 HANSP Hashlerka THC 1993 A Bruchos HFC 7. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání s jednoznačnou převahou týmu Bruchos. Pavol Neupauer, Jiří Ptáček
Hashlerka THC 1993 A Bruchos HFC
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Martin Vlk, Martin Vojíř
19. Martin Macháček
48., 58. Martin Vojíř
21. 10. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Dynamo UK 6. 4:4 (4:1)
V prvním poločase si lepší tým Bruchos  vytvořil 3brankový náskok. Ve druhém poločase ovšem hráči Dynama začali hrát na 110% a díky tomu zaslouženě vyrovnali. Filip Kolár, Milan Mařík
Bruchos HFC Dynamo UK
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Martin Vlk, Martin Vojíř vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Taras Kytselyak
4., 6., 23. Martin Macháček
15. Adam Doležal
7., 47. Mykhaylo Karabin
41. Yaroslav Dmytruk
43. Ivan Krechun
14. 10. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Splašený kozy TR 5. 5:2 (4:1)
Domácí byli lepší. Jiří Jíša
Bruchos HFC Splašený kozy TR
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Vítězslav Malý, David Valeš, Martin Vlk vs Karel Křivánek – Milan Flanderka, Michal Hladík, Daniel Jiménez De La Cora, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Michael Repetný
6., 39. David Valeš
14., 29. Martin Macháček
26. Pavel Bendl
25. Vojtěch Kotrba
45. Michael Repetný
7. 10. 12 09:45 BECH Angmar A Bruchos HFC 4. 1:2 (1:0)
Zkušenější domácí působili v první půli fotbalověji. Bruchos ale na konci zápasu vytvořili tlak a dokázali otočit skóre ve svůj prospěch. Martin Jiroušek, Jan Škramlík
Angmar A Bruchos HFC
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Tomáš Buchnar – Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, David Valeš, Martin Vlk, Martin Vojíř
17. Miroslav Procházka 53. Adam Doležal
55. Martin Macháček
55. Martin Vojíř
30. 9. 12 16:15 HANSP JH Bruchos HFC 2. 2:3 (0:2)
Hosté po celý zápas lepším mužstvem, zasloužená výhra. Klail
JH Bruchos HFC
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Michael Turek, Václav Ulrich vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, David Valeš, Martin Vlk, Martin Vojíř
47., 50. Václav Ulrich 45 Václav Ulrich 22. Martin Macháček
28., 36. Adam Doležal
54. Martin Vojíř
23. 9. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Absinth 3. 2:4 (2:1)
Férový boj plný zajímavých situací.
Bruchos HFC Absinth
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Martin Macháček, Martin Vlk, Martin Vojíř vs Kristián Malina – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Martin Moník, Vladimír Müller, Ondřej Pohan, Michal Vacátko
3. Pavel Bendl
30. Martin Macháček
8. Martin Moník
48., 50. Lukáš Hucík
57. Ondřej Pohan
9. 9. 12 13:45 HANSP Bruchos HFC Sever 1.FC 1. 7:2 (3:1)
Slušně hraný zápas z obou stran. Rozhodla početnější a mladší sestava domácích Bruchos HFC. Rosenberger
Bruchos HFC Sever 1.FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Němec, Tomáš Renč, David Valeš, Martin Vlk, Martin Vojíř vs Tomáš Roštík – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab