12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 10:38 -1

So 3.11.12 13:45 TEMPO Bránický tank SG-II Butovice   (HL7I)
So 3.11.12 15:00 TEMPO Rasta Velbloudi Bloodz   (HL8L)
So 17.11.12 12:30 P1 Notor Střešovice FC Homogen 1.FC A   (HL7I)
So 17.11.12 13:45 P1 Martini BC Bakera   (HL3A)
Ne 9.12.12 17:30 TEMPO Red Leads Budvarka B   (HL7K)
Ne 9.12.12 18:45 TEMPO Farkáň 92 1.FC Tus Pelotas   (HL4F)

2. 12. 12 12:30 STOD Lucky team Hashlerka THC 1993 A 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Vojtěch Toušek, Jakub Nedvěd
Lucky team Hashlerka THC 1993 A
Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Káš, Vít Skramužský, Radek Tůma, Jiří Uher, Martin Valter vs
18. 11. 12 11:15 TEMPO Hashlerka THC 1993 A Hodkovičky United FC 10. 0:5 (0:0)
Hosté se dlouho trápili v koncovce, ve druhém poločase se ale začali prosazovat. Luboš Černý, Vojtěch Urban
Hashlerka THC 1993 A Hodkovičky United FC
Tomáš Prchal – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Roman Davídek, Aleš Hodaň, Tomáš Sokol vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
32. Dominik Pechar
41. Tomáš Pechar
52. Dominik Kárník
56. OG
58. Štěpán Obrusník
11. 11. 12 11:15 ZAK Hashlerka THC 1993 A Splašený kozy TR 9. 3:2 (2:1)
Zkušenost zvítězila nad dravým mládím a to díky Sokolovi, který byl u všeho nebezpečného.
Hashlerka THC 1993 A Splašený kozy TR
Roman Davídek – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl vs Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Daniel Jiménez De La Cora, Milan Jiroušek, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Michael Repetný, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala
9. Petr Glamoš
21., 46. Tomáš Sokol
50 Tomáš Sokol 23., 43. Tomáš Honz
4. 11. 12 17:30 ZAK Dynamo UK Hashlerka THC 1993 A 8. 2:0 (1:0)
Hašlerka stačila fyzicky, herně však neměla nárok.
Dynamo UK Hashlerka THC 1993 A
Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Taras Kytselyak vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl
28. Taras Kytselyak
59. Mykhaylo Karabin
28. 10. 12 10:00 HANSP Hashlerka THC 1993 A Bruchos HFC 7. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání s jednoznačnou převahou týmu Bruchos. Pavol Neupauer, Jiří Ptáček
Hashlerka THC 1993 A Bruchos HFC
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Martin Vlk, Martin Vojíř
19. Martin Macháček
48., 58. Martin Vojíř
21. 10. 12 09:45 BECH Angmar A Hashlerka THC 1993 A 6. 3:2 (1:2)
Velmi slušné utkání,ve kterém první poločas patřil hostům, druhý naopak domácím. Po brance Pilíka ze 44.minuty domácí vedli a i přes snahu hostů o vyrovnání, vedení nakonec udrželi.
Angmar A Hashlerka THC 1993 A
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Martin Pilík, Marek Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Milan Pristaš, Tomáš Sokol
13. Jan Tlusťák
33. Josef Brožek
44. Martin Pilík
15., 25. Tomáš Sokol
14. 10. 12 11:00 BECH Hashlerka THC 1993 A Absinth 5. 0:5 (0:4)
Hosté určovali tempo hry a zaslouženě vyhráli. Tomáš Růžička, Václav Růžička
Hashlerka THC 1993 A Absinth
Roman Davídek – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl vs Vladimír Müller – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Michal Vacátko
5. Hynek Šimon
10., 18. Lukáš Hucík
25. Martin Moník
40. Ondřej Pohan
7. 10. 12 18:45 ZAK JH Hashlerka THC 1993 A 4. 3:1 (3:0)
Pohledné utkání. V prvním poločase měli navrch hráči JH, což zužitkovali třemi brankami. V druhé půli se hra vyrovnala, ale domácí uhájili vítězství. Kapucián
JH Hashlerka THC 1993 A
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jan Kopecký, Petr Lehnert, Ondřej Novák, Martin Šnajdr, Michael Turek, Václav Ulrich vs Milan Pristaš – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Tomáš Sokol, Marek Tkáč
11. Miroslav Benáček
12. Martin Šnajdr
23. Václav Ulrich
54. Tomáš Sokol
23. 9. 12 11:15 ZAK Hashlerka THC 1993 A Sever 1.FC 3. 1:3 (0:2)
Šťastné vítězství Severu, který byl pod soustavným tlakem, ale díky obětavému výkonu celého týmu nakonec mohl slavit výhru.
Hashlerka THC 1993 A Sever 1.FC
Roman Davídek – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl vs Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík
37. Petr Glamoš 6. Petr Kvapil
16. Karel Medek
45. Michal Kabela
16. 9. 12 12:15 BECH Saens 1.FC C Hashlerka THC 1993 A 2. 5:2 (0:1)
Domácí začali proměňovat gólové šance až ve 2. poločase. Hostům došly síly. Kamil Srb, Václav Křikava
Saens 1.FC C Hashlerka THC 1993 A
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Roman Váňa vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl
39., 47. Roman Váňa
45. Daniel Novotný
49. Petr Novák
55. Jiří Brožka
8. Jiří Cibelius
33. Aleš Hodaň
9. 9. 12 13:30 BECH Hashlerka THC 1993 A Petrovice A 1. 1:1 (1:0)
V tropickém počasí byla remíza nejspravedlivějším výsledkem. Kratochvíl
Hashlerka THC 1993 A Petrovice A
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl vs David Vojáček – Roman Chládek, Pavel Dubský, Tomáš Hauk, Milan Karvai, Pavel Kaucký, Tomáš Kovář, Martin Šebesta