Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.12 | 15:00 | DEKAN | Puk PFC Reage boys | 11. | 0:4 |
Ne 2.12.12 | 15:00 | ZAK | Rokoska Benda OFC | 11. | 6:4 |
Ne 2.12.12 | 15:00 | TEMPO | S.T.R.U.P. Améby AFC B | 11. | 7:3 |
Ne 2.12.12 | 15:00 | HANSP | Sokol Suchdol TJ Paraguay | 11. | 3:3 |
Ne 2.12.12 | 14:45 | BECH | Drny FC Jednota Košík | 11. | 0:7 |
Ne 2.12.12 | 14:45 | HOSTI | Atlético Cerveza Beerchester United | 11. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jednota Košík | 11 | 9 | 0 | 2 | 67:26 | 18 |
2. | Rokoska | 11 | 8 | 1 | 2 | 58:32 | 17 |
3. | S.T.R.U.P. | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:23 | 16 |
4. | Reage boys | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:36 | 15 |
5. | Drny FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 33:24 | 14 |
6. | Puk PFC | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:29 | 14 |
7. | Paraguay | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:49 | 9 |
8. | Benda OFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:37 | 8 |
9. | Sokol Suchdol TJ | 11 | 3 | 2 | 6 | 17:29 | 8 |
10. | Améby AFC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 29:57 | 3 |
11. | Beerchester United | 11 | 1 | 1 | 9 | 23:58 | 3 |
12. | Atlético Cerveza | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:50 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 5.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | S.T.R.U.P. |
Čt 6.9.12 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Atlético Cerveza |
Čt 6.9.12 | 19:00, 20:15 | P3 | Drny FC |
So 8.9.12 | 08:45, 10:00 | P1 | Paraguay |
So 8.9.12 | 08:45, 10:00, 11:15 | KBELY | Beerchester United |
So 8.9.12 | 11:15, 12:30 | P2 | Drny FC |
Pá 21.9.12 | 17:45, 19:00 | STER1 | Rokoska |
So 22.9.12 | 11:15, 12:30 | zzZARUB | Jednota Košík |
Ne 23.9.12 | 10:00, 11:15, 12:30 | P2 | Reage boys |
Ne 23.9.12 | 15:00, 16:15, 17:30 | DEKAN | Améby AFC B |
Ne 23.9.12 | 16:15, 17:30 | MIKU1 | Jednota Košík |
Ne 23.9.12 | 16:15, 17:30 | MIKU4 | Benda OFC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Nosálek | Sorry FC | 21 |
2. | Jakub Řezníček | A.G.Č.V. | 19 |
3. | Milan Havel | Rokoska | 17 |
4. | Otakar Mráz | Jednota Košík | 15 |
5. | Dalibor Mička | Reage boys | 13 |
6. | Michal Jareš | Reage boys | 12 |
7. | Miloslav Svatoš | Benda OFC | 11 |
8. | Filip Sobota | Atomovej brouk B | 10 |
9. | Filip Ondruš | S.T.R.U.P. | 9 |
10. | Tomáš Erben | Oratoř Kobylisy | 9 |
11. | Jakub Kronus | S.T.R.U.P. | 8 |
12. | Radovan Dostál | Proradost FK | 8 |
13. | Tomáš Čebiš | Drny FC | 8 |
14. | Radek Švejdar | Reage boys | 7 |
15. | Pavel Fikar | Atlético Cerveza | 7 |
16. | Milan Tima | S.T.R.U.P. | 7 |
17. | Marek Hubička | A.G.Č.V. | 6 |
18. | Jan Špinka | Real TIDE XXL | 6 |
19. | Martin Novotný | Drny FC | 6 |
20. | Jan Krouský | Paraguay | 6 |