Rozpis pískání, 5. liga, skupina H

Benda OFC

Ne 23.9. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 23.9. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 25.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 25.11. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 9.12. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 9.12. 18:45 Záběhlice ZABEH

Jednota Košík

So 22.9. 11:15 Zárubova ZARUB
So 22.9. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 23.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 23.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 9.12. 17:30 Pražačka P1
Ne 9.12. 18:45 Pražačka P1

Puk PFC

Po 8.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 8.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 8.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 30.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 30.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 30.11. 20:45 Hanspaulka HANSP

Rokoska

Pa 21.9. 17:45 Štěrboholy STER1
Pa 21.9. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 29.10. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 29.10. 19:45 Hrabákova HRAB2
Ne 9.12. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 9.12. 11:15 Zákostelní ZAK

S.T.R.U.P.

St 5.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 5.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 5.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 8.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 8.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 8.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Paraguay

So 8.9. 08:45 Pražačka P1
So 8.9. 10:00 Pražačka P1
St 26.9. 19:00 Pražačka P1
St 26.9. 20:15 Pražačka P1
Po 29.10. 19:00 Pražačka P3
Po 29.10. 20:15 Pražačka P3

Reage boys

Ne 23.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 23.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 23.9. 12:30 Pražačka P2
Čt 18.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 18.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 18.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Améby AFC B

Ne 23.9. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 23.9. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 23.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 25.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 25.11. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 25.11. 18:45 Záběhlice ZABEH

Beerchester United

So 8.9. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 8.9. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 8.9. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 23.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 23.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 23.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Drny FC

Čt 6.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 6.9. 20:15 Pražačka P3
So 8.9. 11:15 Pražačka P2
So 8.9. 12:30 Pražačka P2
Po 22.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 22.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Atlético Cerveza

Čt 6.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 6.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 6.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 9.11. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 9.11. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 9.11. 20:15 Tempo FC TEMPO

Sokol Suchdol TJ

Po 24.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 24.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 29.10. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 29.10. 19:45 Hrabákova HRAB1
Ne 9.12. 10:00 Pražačka P1
Ne 9.12. 11:15 Pražačka P1