Seznam týmů, 5. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Améby AFC B černo-růžová, oranžová
Paraguay červeno-bílá, modrá
Reage boys zelená, bílo-zelená
Benda OFC žluto-černá, černá
Beerchester United černá
Drny FC vínová
Atlético Cerveza zeleno-černá, bílá
Rokoska modrá, červená
Puk PFC žlutá, černo-žlutá
Sokol Suchdol TJ bílo-modrá, modrá
S.T.R.U.P. zeleno-černá, tmavě modrá
Jednota Košík žlutá, červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Beerchester UnitedRokoska Ne 9.9. 16:15 P2
Reage boysSokol Suchdol TJ Ne 9.9. 16:15 P1
Drny FCAtlético Cerveza Ne 9.9. 17:30 MIKU4
Benda OFCPuk PFC Ne 9.9. 18:45 P2
ParaguayS.T.R.U.P. Ne 9.9. 18:45 HANSP
Améby AFC BJednota Košík Ne 9.9. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
RokoskaDrny FC Ne 16.9. 11:15 P2
Sokol Suchdol TJBenda OFC Ne 16.9. 13:45 HANSP
Puk PFCBeerchester United Ne 16.9. 14:45 BECH
Jednota KošíkAtlético Cerveza Ne 16.9. 16:00 BECH
S.T.R.U.P.Reage boys Ne 16.9. 17:30 MIKU1
Améby AFC BParaguay Ne 16.9. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Reage boysAméby AFC B Ne 30.9. 16:15 P1
Beerchester UnitedSokol Suchdol TJ Ne 30.9. 16:15 P2
Benda OFCS.T.R.U.P. Ne 30.9. 18:45 P1
ParaguayJednota Košík Ne 30.9. 18:45 HANSP
Atlético CervezaRokoska Ne 30.9. 19:15 BECH
Drny FCPuk PFC Ne 30.9. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJDrny FC Ne 7.10. 13:45 HANSP
Jednota KošíkRokoska Ne 7.10. 16:00 BECH
S.T.R.U.P.Beerchester United Ne 7.10. 16:15 P1
ParaguayReage boys Ne 7.10. 18:45 HANSP
Améby AFC BBenda OFC Ne 7.10. 18:45 MIKU1
Puk PFCAtlético Cerveza Ne 7.10. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RokoskaPuk PFC Ne 14.10. 12:15 BECH
Atlético CervezaSokol Suchdol TJ Ne 14.10. 13:45 HANSP
Reage boysJednota Košík Ne 14.10. 16:15 P1
Drny FCS.T.R.U.P. Ne 14.10. 17:30 MIKU1
Beerchester UnitedAméby AFC B Ne 14.10. 18:45 MIKU1
Benda OFCParaguay Ne 14.10. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJRokoska Ne 21.10. 13:45 HANSP
Jednota KošíkPuk PFC Ne 21.10. 16:00 BECH
Reage boysBenda OFC Ne 21.10. 16:15 P1
ParaguayBeerchester United Ne 21.10. 16:15 P2
S.T.R.U.P.Atlético Cerveza Ne 21.10. 17:30 MIKU1
Améby AFC BDrny FC Ne 21.10. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Puk PFCSokol Suchdol TJ Ne 28.10. 13:45 HANSP
Beerchester UnitedReage boys Ne 28.10. 16:15 P1
RokoskaS.T.R.U.P. Ne 28.10. 17:30 MIKU1
Drny FCParaguay Ne 28.10. 18:45 HANSP
Benda OFCJednota Košík Ne 28.10. 18:45 P1
Atlético CervezaAméby AFC B Ne 28.10. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkSokol Suchdol TJ Ne 4.11. 16:00 BECH
Reage boysDrny FC Ne 4.11. 16:15 P1
S.T.R.U.P.Puk PFC Ne 4.11. 17:30 MIKU1
Benda OFCBeerchester United Ne 4.11. 18:45 P2
ParaguayAtlético Cerveza Ne 4.11. 18:45 HANSP
Améby AFC BRokoska Ne 4.11. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJS.T.R.U.P. Ne 11.11. 13:45 HANSP
Beerchester UnitedJednota Košík Ne 11.11. 16:00 BECH
Atlético CervezaReage boys Ne 11.11. 16:15 P1
RokoskaParaguay Ne 11.11. 18:45 HANSP
Puk PFCAméby AFC B Ne 11.11. 18:45 MIKU1
Drny FCBenda OFC Ne 11.11. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkS.T.R.U.P. Ne 18.11. 16:00 BECH
Beerchester UnitedDrny FC Ne 18.11. 16:15 P2
Reage boysRokoska Ne 18.11. 16:15 P1
Améby AFC BSokol Suchdol TJ Ne 18.11. 18:45 MIKU1
Benda OFCAtlético Cerveza Ne 18.11. 18:45 P1
ParaguayPuk PFC Ne 18.11. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Drny FCJednota Košík Ne 2.12. 14:45 BECH
Atlético CervezaBeerchester United Ne 2.12. 14:45 HOSTI
Sokol Suchdol TJParaguay Ne 2.12. 15:00 HANSP
S.T.R.U.P.Améby AFC B Ne 2.12. 15:00 TEMPO
Puk PFCReage boys Ne 2.12. 15:00 DEKAN
RokoskaBenda OFC Ne 2.12. 15:00 ZAK