Ne 23.9.12 16:15 MIKU4 Buzuluk Úvaly FC Godotovi čekatelé   (HL8P)
Ne 23.9.12 17:30 MIKU4 Česlo Sací komando Modřany   (HL7J)
Ne 25.11.12 18:45 DEKAN Lobotomici Marná snaha   (HL8P)
Ne 25.11.12 20:00 DEKAN Dřeváci Socra AFK Karlín FC VET   (VL3D)
Ne 9.12.12 17:30 ZABEH Jabadabadoo Prosek WTF   (HL7K)
Ne 9.12.12 18:45 ZABEH R.I.P. A Veleslavín Viktoria   (HL4F)

2. 12. 12 15:00 ZAK Rokoska Benda OFC 11. 6:4 (4:2)
Fotbalovější domácí šli za vítězstvím týmovou hrou ve které zářil Řezníček s Hubičkou. Benda tahala celý zápas za kratší konec. Svatoš jejím nejlepším hráčem. Zdeněk Bajan
Rokoska Benda OFC
Petr Louša – Radovan Dostál, Roman Havel, Marek Hubička, Jakub Řezníček, Petr Vydra, Radek Zábal vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
3., 18., 30. Jakub Řezníček
25., 32. Marek Hubička
58. Radovan Dostál
7., 53., 59. Miloslav Svatoš
28. Filip Jiřikovský
18. 11. 12 18:45 P1 Benda OFC Atlético Cerveza 10. 6:1 (3:1)
Průměrné utkání v němž mělo lepší koncovku mužstvo domácích. Stanislav Starý, Ladislav Jacko
Benda OFC Atlético Cerveza
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil vs Martin Lukáč – Jakub Čuprunov, Pavel Fikar, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Jiří Uhlíř, Jan Zachariáš
4., 46. Miloslav Svatoš
11. OG
24. Ondřej Vobnášil
47. Viktor Lukáš
57. Jakub Lerbletier
15. Jan Šimek
11. 11. 12 18:45 P1 Drny FC Benda OFC 9. 2:1 (0:1)
Benda si zápas prohráli sami- nedali horu šancí a pustili dva levné góly... Petr Adam, Jan Mandelík
Drny FC Benda OFC
Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil
33., 47. Tomáš Čebiš 24. Filip Jiřikovský
4. 11. 12 18:45 P2 Benda OFC Beerchester United 8. 5:0 (2:0)
Poklidné utkání rozhodla větší  střelecká potence Bendy.
Benda OFC Beerchester United
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Norman David – Filip Ernest, Zdeněk Nesveda, Ondřej Nosek, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Jan Valenčík, Petr Vítek
2. Jakub Lerbletier
9., 47. Filip Jiřikovský
32. Ondřej Vobnášil
40. OG
28. 10. 12 18:45 P1 Benda OFC Jednota Košík 7. 1:3 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas. V druhém poločase vzal osud zápasu do svých nohou O.Mráz a dvěma góly z kraje poločasu zajistil vedení Košíku, které udržovali do konce zápasu a zaslouženě zvítězili. Bohuslav Křeček, Smetana
Benda OFC Jednota Košík
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Bronislav Hagovský – Tomáš Erben, Martin Mráz, Otakar Mráz, Marek Smetana, František Stegmüller
48. Miloslav Svatoš 31., 34. Otakar Mráz
40. Martin Mráz
21. 10. 12 16:15 P1 Reage boys Benda OFC 6. 7:2 (1:0)
Domácí po prvním smolném poločase, kdy nastřelili 3 tyče, ve druhém poločase soupeře jednoznačně rozstříleli. Filip Loužecký, Lukáš Dvořák
Reage boys Benda OFC
Petr Petržilek – Michal Dostál, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Pech, Pavel Prokop, Pavel Sivák vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
29. Martin Lehečka
31., 33. Michal Jareš
41., 44., 45. Pavel Sivák
55. Michal Dostál
46. Bohumil Váňa
52. Petr Záhora
14. 10. 12 18:45 P1 Benda OFC Paraguay 5. 3:4 (3:0)
Klidné utkání, kdy hosté ve druhém poločase otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Jeník, Solich
Benda OFC Paraguay
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil vs Jan Tyl – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl
57. Marek Šída
7. 10. 12 18:45 MIKU1 Améby AFC B Benda OFC 4. 2:4 (1:2)
Zápas byl plný tvrdých soubojů, ale v duchu fair play. Petr Jeník
Améby AFC B Benda OFC
Jan Beneš – Richard Adamec, Ivan Lach, Martin Matoušek, Petr Maxa, David Rybín, Jan Šípek, Ivan Souček vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil
13. Richard Adamec
53. Petr Maxa
1., 33. Miloslav Svatoš
25., 46. Ondřej Vobnášil
30. 9. 12 18:45 P1 Benda OFC S.T.R.U.P. 3. 3:7 (1:3)
Pěkné bojovné utkání s velkým nasazením až do posledního hvizdu. Patrik Grygera
Benda OFC S.T.R.U.P.
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Filip Ondruš, Petr Padevět, Milan Tima, Tomáš Veverka
36., 54. Tomáš Veverka
16. 9. 12 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Benda OFC 2. 0:3 (0:0)
Sokol Suchdol TJ Benda OFC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Josef Petr vs Bohumil Váňa – Vladimír Kůla, Jakub Lerbletier, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
16 Lukáš Havlíček
17 Milan Jarkovský
43. Miloslav Svatoš
60. Jakub Lerbletier
60. Vladimír Kůla
16. Jakub Lerbletier
9. 9. 12 18:45 P2 Benda OFC Puk PFC 1. 1:5 (0:3)
Nervózní utkání, plné rozmíšek a konfliktů. V první půli si hosté vypracovali tříbrankový náskok. Po pauze zabral i Benda, rychle snížil, ale v závěru do otevřené obrany dvakrát inkasoval. Martin Holzknecht, Jan Karlík
Benda OFC Puk PFC
Miloslav Svatoš – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Bohumil Váňa, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Michal Klement – Martin Čížek, Lukáš Klucký, Vojtěch Kupilík, Roman Müller, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal