Po 8.10.12 17:45 STOD Holosmetky FC A Bar Krušovice   (HL2A)
Po 8.10.12 19:00 STOD Notorlet Stodůlky Yakuza   (HL8B)
Po 8.10.12 20:15 STOD Kehar Club FC Pajzovna FC   (HL3A)
Pá 30.11.12 18:15 HANSP Sargas FC ALT 1.AK   (HL7G)
Pá 30.11.12 19:30 HANSP PAPE Dejvice Ústavan 01 KK   (HL4D)
Pá 30.11.12 20:45 HANSP xPěstební dělnice Junior Motol   (HL6G)

2. 12. 12 15:00 DEKAN Puk PFC Reage boys 11. 0:4 (0:2)
Pěkné utkání, které rozhodlo o vítězi Reage boys, kteří byli efektivnější. Libor Novák, Tomáš Nulíček
Puk PFC Reage boys
Eduard Vítek – Martin Čížek, Petr Čížek, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka vs Ondřej Pavlíček – Michal Dostál, Michal Jareš, Pavel Pech, Pavel Sivák, Jan Šprachta
13. Pavel Sivák
15., 60. Michal Dostál
56. Jan Šprachta
18. 11. 12 18:45 HANSP Paraguay Puk PFC 10. 1:5 (0:3)
Hosté byli rozhodně fotbalovější a především osvědčená dvojice Sobota- Špinka diktovala tempo zápasu. Střelecky se hattrickem blýskl Sobota, Špinka si tentokrát špatně seřídil mířidla.
Paraguay Puk PFC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Peter Súkenník, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl vs Matěj Havlík – Martin Čížek, Michael Draisaitl, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal
35. Jan Mackovič 6., 42., 49. Filip Sobota
9. Michael Draisaitl
28. Jan Slabý
11. 11. 12 18:45 MIKU1 Puk PFC Améby AFC B 9. 7:3 (3:1)
Domácí si vytvořili náskok, který přes veškerou snahu soupeře dokázal udržet.
Puk PFC Améby AFC B
Matěj Havlík – Martin Čížek, Michael Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Jan Šípek – Richard Adamec, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Martin Matoušek, Petr Maxa
59. Petr Maxa
4. 11. 12 17:30 MIKU1 S.T.R.U.P. Puk PFC 8. 3:0 (2:0)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Klail, Jeník
S.T.R.U.P. Puk PFC
Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Padevět, Michal Stárek, Milan Tima, Tomáš Veverka vs Matěj Havlík – Michael Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Roman Müller, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal
12. Jakub Kronus
25. OG
36. Tomáš Veverka
28. 10. 12 13:45 HANSP Puk PFC Sokol Suchdol TJ 7. 4:0 (1:0)
Jednoznačné utkání bylo v režii domácích. Dominik Šaržík, Jan Kalaš
Puk PFC Sokol Suchdol TJ
Michal Klement – Martin Čížek, Michael Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Tomáš Papírník, Josef Petr, Michal Zatrapa
13. Filip Sobota
46., 59. Jan Špinka
52. Vojtěch Kupilík
21. 10. 12 16:00 BECH Jednota Košík Puk PFC 6. 3:4 (2:1)
Aleš Stibůrek, Josef Skuček
Jednota Košík Puk PFC
Martin Mráz – Tomáš Erben, Milan Jenčo, Otakar Mráz, Marek Smetana, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Michal Klement – Martin Čížek, Petr Čížek, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal
2. Otakar Mráz
9. Milan Jenčo
53. Jiří Tecl
11., 37. Filip Sobota
50. Petr Čížek
51. Martin Čížek
14. 10. 12 12:15 BECH Rokoska Puk PFC 5. 10:2 (2:1)
Poměrně vyrovnaná první půle, což naznačuje i výsledek. Ve druhé půli však již jasně dominovala Rokoska. Jan Mikuš, Tomáš Rangl
Rokoska Puk PFC
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Milan Havel, Roman Havel, Jakub Řezníček, Petr Vydra, Radek Zábal vs Michal Klement – Heinz Klim, Lukáš Klucký, Roman Müller, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal
8., 23., 40., 60. Jakub Řezníček
37. Radovan Dostál
48., 56. Milan Havel
50., 55., 56. Tomáš Čáp
32. Jan Špinka
7. 10. 12 18:45 MIKU3 Puk PFC Atlético Cerveza 4. 0:0 (0:0)
Zápas byl velice dramatický. Šance byly na obou stranách. Nakonec skončil remízou. Petr Musil, Jan Minářů
Puk PFC Atlético Cerveza
Michal Klement – Martin Čížek, Lukáš Klucký, Vojtěch Kupilík, Roman Müller, Jan Slabý, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal vs Petr Vančura – Pavel Fikar, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jakub Rybníček, Jan Šimek, Jan Zachariáš
30. 9. 12 20:00 DEKAN Drny FC Puk PFC 3. 3:3 (3:2)
V důrazně hraném utkání se oba týmy až do poslední minuty snažily o vítězný gól, zápas ale nakonec skončil dělbou bodů. Jaroslav Smrž, Michal Hruška
Drny FC Puk PFC
Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa vs Michal Klement – Jiří Balcar, Michael Draisaitl, Lukáš Klucký, Josef Kočka, Vojtěch Kupilík, Roman Müller, Jan Slabý, Jan Špinka, Radek Zukal
7. Jan Kubík
18. Tomáš Čebiš
25. Jan Mihalko
7. Vojtěch Kupilík
20. Michael Draisaitl
40. Lukáš Klucký
16. 9. 12 14:45 BECH Puk PFC Beerchester United 2. 2:1 (1:1)
Na pátou ligu nic moc. Domácí byli o něco lepší. Jiří Sušický, Jan Krtil
Puk PFC Beerchester United
Michal Klement – Martin Chamberlin, Heinz Klim, Lukáš Klucký, Vojtěch Kupilík, Petr Praženka, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Norman David – Filip Ernest, Michal Kubeš, Štěpán Pavlíček, Lukáš Pilař, Petr Vítek
26., 41. Filip Sobota 18. Filip Ernest
9. 9. 12 18:45 P2 Benda OFC Puk PFC 1. 1:5 (0:3)
Nervózní utkání, plné rozmíšek a konfliktů. V první půli si hosté vypracovali tříbrankový náskok. Po pauze zabral i Benda, rychle snížil, ale v závěru do otevřené obrany dvakrát inkasoval. Martin Holzknecht, Jan Karlík
Benda OFC Puk PFC
Miloslav Svatoš – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Bohumil Váňa, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Michal Klement – Martin Čížek, Lukáš Klucký, Vojtěch Kupilík, Roman Müller, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal