Ne 23.9.12 10:00 P2 Social Members FC Medvědi B   (HL6L)
Ne 23.9.12 11:15 P2 Dynamo UK JH   (HL5G)
Ne 23.9.12 12:30 P2 Borussia Predators FK Alvarez D.C.   (HL8M)
Čt 18.10.12 18:15 MIKU4 Endoprotéza Nejistá sezóna SUP   (SVL2A)
Čt 18.10.12 19:30 MIKU4 Hulla hulla FC Tatarský biftek   (HL7A)
Čt 18.10.12 20:45 MIKU4 Dynamo Prak Kolíci   (HL8G)

2. 12. 12 15:00 DEKAN Puk PFC Reage boys 11. 0:4 (0:2)
Pěkné utkání, které rozhodlo o vítězi Reage boys, kteří byli efektivnější. Libor Novák, Tomáš Nulíček
Puk PFC Reage boys
Eduard Vítek – Martin Čížek, Petr Čížek, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka vs Ondřej Pavlíček – Michal Dostál, Michal Jareš, Pavel Pech, Pavel Sivák, Jan Šprachta
13. Pavel Sivák
15., 60. Michal Dostál
56. Jan Šprachta
18. 11. 12 16:15 P1 Reage boys Rokoska 10. 4:4 (1:2)
Rokoska měla celý zápas navrch, ale díky nedůslednosti v posledních minutách o vítězství přišla. Jakub Vaněček, Jan Sodomka
Reage boys Rokoska
Dalibor Mička – Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Richard Onile - Ere Adekeye, Ondřej Pavlíček, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Milan Havel, Roman Havel, Marek Hubička, Jakub Řezníček, Petr Vydra, Radek Zábal
13., 59. Dalibor Mička
46. OG
57. Pavel Sivák
16., 35., 51. Milan Havel
27. Radovan Dostál
11. 11. 12 16:15 P1 Atlético Cerveza Reage boys 9. 2:8 (1:4)
Zvítězilo fotbalovější mužstvo. Stanislav Pata, Daniel Shelong
Atlético Cerveza Reage boys
Martin Lukáč – Jakub Čuprunov, Pavel Fikar, Petr Lukáč, Jan Šimek, Václav Šindelář, Jan Zachariáš vs Ondřej Pavlíček – Michal Dostál, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Pech, Jan Šprachta, Radek Švejdar
60. Michal Dostál
4. 11. 12 16:15 P1 Reage boys Drny FC 8. 4:7 (2:4)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Trnka
Reage boys Drny FC
Ondřej Pavlíček – Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa
60. Lukáš Pitelka
28. 10. 12 16:15 P1 Beerchester United Reage boys 7. 3:6 (2:3)
Kvalitní pohledné utkání, do kterého vstoupili lépe domácí, ovšem hosté zápas zaslouženě otočili. Kovařík
Beerchester United Reage boys
Norman David – Filip Ernest, Ondřej Nosek, Štěpán Pavlíček, Jan Valenčík, Karel Valeš, Petr Vítek vs Ondřej Pavlíček – Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Sivák, Jan Šprachta
3., 7. Karel Valeš
33. Štěpán Pavlíček
13., 19. Michal Jareš
15., 49., 50., 52. Dalibor Mička
21. 10. 12 16:15 P1 Reage boys Benda OFC 6. 7:2 (1:0)
Domácí po prvním smolném poločase, kdy nastřelili 3 tyče, ve druhém poločase soupeře jednoznačně rozstříleli. Filip Loužecký, Lukáš Dvořák
Reage boys Benda OFC
Petr Petržilek – Michal Dostál, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Pech, Pavel Prokop, Pavel Sivák vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
29. Martin Lehečka
31., 33. Michal Jareš
41., 44., 45. Pavel Sivák
55. Michal Dostál
46. Bohumil Váňa
52. Petr Záhora
14. 10. 12 16:15 P1 Reage boys Jednota Košík 5. 3:6 (2:4)
Domácí se ujali vedení z penalty a zhruba 19 minut kontrolovali hru. Ovšem od inkasovaného gólu vypadli z tempa a u bylo pozdě. Závěr utkání byl ve znamení urputného boje a osobních soubojů. Hosté vyhráli zaslouženě. Pavel Martinovský, Jiří Moravec
Reage boys Jednota Košík
Ondřej Pavlíček – Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech vs Bronislav Hagovský – Daniel Fanta, Milan Jenčo, Martin Mráz, Otakar Mráz, Petr Nosálek, František Stegmüller
1., 5. Dalibor Mička
39. Michal Jareš
20., 29. Petr Nosálek
23., 40., 55. Otakar Mráz
26. OG
7. 10. 12 18:45 HANSP Paraguay Reage boys 4. 4:7 (2:3)
Napínavé utkání, které pro sebe v závěru zasloužěně rozhodli aktivnější hosté. Robin Erde, Marcel Patěk
Paraguay Reage boys
Jan Tyl – Adam Aussenberg, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, Marek Šída, Peter Súkenník, Jan Tyl vs Ondřej Pavlíček – Michal Dostál, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Pech, Pavel Prokop, Radek Švejdar