Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.12 | 15:00 | HANSP | Sokol Suchdol TJ Paraguay | 11. | 3:3 |
Ne 18.11.12 | 18:45 | MIKU1 | Améby AFC B Sokol Suchdol TJ | 10. | 2:0 |
Ne 11.11.12 | 13:45 | HANSP | Sokol Suchdol TJ S.T.R.U.P. | 9. | 3:1 |
Ne 4.11.12 | 16:00 | BECH | Jednota Košík Sokol Suchdol TJ | 8. | 3:1 |
Ne 28.10.12 | 13:45 | HANSP | Puk PFC Sokol Suchdol TJ | 7. | 4:0 |
Ne 21.10.12 | 13:45 | HANSP | Sokol Suchdol TJ Rokoska | 6. | 1:3 |
Ne 14.10.12 | 13:45 | HANSP | Atlético Cerveza Sokol Suchdol TJ | 5. | 2:4 |
Ne 7.10.12 | 13:45 | HANSP | Sokol Suchdol TJ Drny FC | 4. | 0:0 |
Ne 30.9.12 | 16:15 | P2 | Beerchester United Sokol Suchdol TJ | 3. | 1:3 |
Ne 16.9.12 | 13:45 | HANSP | Sokol Suchdol TJ Benda OFC | 2. | 0:3 |
Ne 9.9.12 | 16:15 | P1 | Reage boys Sokol Suchdol TJ | 1. | 7:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jednota Košík | 11 | 9 | 0 | 2 | 67:26 | 18 |
2. | Rokoska | 11 | 8 | 1 | 2 | 58:32 | 17 |
3. | S.T.R.U.P. | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:23 | 16 |
4. | Reage boys | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:36 | 15 |
5. | Drny FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 33:24 | 14 |
6. | Puk PFC | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:29 | 14 |
7. | Paraguay | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:49 | 9 |
8. | Benda OFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:37 | 8 |
9. | Sokol Suchdol TJ | 11 | 3 | 2 | 6 | 17:29 | 8 |
10. | Améby AFC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 29:57 | 3 |
11. | Beerchester United | 11 | 1 | 1 | 9 | 23:58 | 3 |
12. | Atlético Cerveza | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:50 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 24.9.12 | 19:30 | BECH | Malostranský SK Premiéra TV (VL2A) |
Po 24.9.12 | 20:45 | BECH | Admira 97 Le Jardin (HL8A) |
Po 29.10.12 | 18:30 | HRAB1 | Kings FC Tlakové galoše (HL3A) |
Po 29.10.12 | 19:45 | HRAB1 | Fukeři F.C. PFC Kodymka B (HL7A) |
Ne 9.12.12 | 10:00 | P1 | Glebus United Nations ZAHR 1.FC (HL8M) |
Ne 9.12.12 | 11:15 | P1 | Normální Chlapi Drsný šrouby (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čurda Jiří | 9 | 1 |
Erler Václav | 8 | 1 |
Havlíček Lukáš | 9 | 0 |
Hotovec Jiří | 1 | 0 |
Jarkovský Milan | 11 | 4 |
Kotlín Matěj | 1 | 2 |
Krebs Jakub | 11 | 3 |
Maleček Petr | 10 | 1 |
Papírník Tomáš | 3 | 3 |
Petr Josef | 9 | 1 |
Seidl Jan | 5 | 1 |
Zatrapa Michal | 6 | 0 |