Rozpis pískání, 5. liga, skupina I

Sokol Vysočany B

St 12.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 12.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 12.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 29.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 29.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 29.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Horst 1.FC

Po 24.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 24.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 28.10. 18:45 Ďáblice SK DABLI
Ne 28.10. 20:00 Ďáblice SK DABLI
Ne 2.12. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 2.12. 18:45 Děkanka DEKAN

Úžas 1. FFS

So 22.9. 08:45 Pražačka P1
So 22.9. 10:00 Pražačka P1
Ne 28.10. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.10. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 2.12. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 17:30 Tempo FC TEMPO

Atlanta Žižkov FC

So 13.10. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 13.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 13.10. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Po 15.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 15.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 15.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Talent Praha FC

Ne 9.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI
So 24.11. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 24.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 24.11. 11:15 Tempo FC TEMPO

Erectico TBC

Út 4.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 4.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 18.10. 19:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 18.10. 20:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Hashlerka THC 1993 B

So 27.10. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 27.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 27.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 28.10. 10:00 Pražačka P1
Ne 28.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 28.10. 12:30 Pražačka P1

Bum bar PV B

So 8.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 8.9. 12:30 Zákostelní ZAK
So 6.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 6.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 16:15 Zákostelní ZAK

River lejt B

So 22.9. 08:45 Pražačka P2
So 22.9. 10:00 Pražačka P2
So 20.10. 12:30 Pražačka P1
So 20.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 2.12. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 2.12. 16:15 Děkanka DEKAN

s.Oliver A

Po 17.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 17.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 17.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 9.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 9.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 9.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Světlušky

Po 1.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 1.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 1.10. 20:45 Mikulova MIKU1
St 21.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 21.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 21.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

R.I.P. B

So 22.9. 11:15 Pražačka P2
So 22.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 28.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 28.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 2.12. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 2.12. 16:15 Hanspaulka HANSP