Seznam týmů, 5. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Atlanta Žižkov FC červená
Bum bar PV B bílo-oranžová, červeno-černá
Talent Praha FC modrá, červeno-černá
Erectico TBC bílá, modrá
Hashlerka THC 1993 B modro-bílá, zelená
Horst 1.FC červená, černá
R.I.P. B černo-červená
River lejt B modro-černá, bílá
s.Oliver A bílá, červená
Sokol Vysočany B černá, zelená
Světlušky žlutá, oranžová
Úžas 1. FFS žluto-černá, světle modrá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Bum bar PV BSvětlušky Ne 16.9. 13:30 BECH
Hashlerka THC 1993 BRiver lejt B Ne 16.9. 13:45 KBELY
Talent Praha FCSokol Vysočany B Ne 16.9. 17:30 ZAK
Atlanta Žižkov FCÚžas 1. FFS Ne 16.9. 17:30 DEKAN
Horst 1.FCR.I.P. B Ne 16.9. 18:45 P2
Erectico TBCs.Oliver A Ne 16.9. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškyTalent Praha FC Ne 23.9. 13:30 BECH
Úžas 1. FFSR.I.P. B Ne 23.9. 15:00 DEKAN
Sokol Vysočany BErectico TBC Ne 23.9. 17:30 ZAK
Atlanta Žižkov FCBum bar PV B Ne 23.9. 18:45 MIKU4
s.Oliver AHashlerka THC 1993 B Ne 23.9. 18:45 ZABEH
River lejt BHorst 1.FC Ne 23.9. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
R.I.P. BRiver lejt B Ne 9.9. 20:00 HANSP
Hashlerka THC 1993 BSokol Vysočany B Ne 30.9. 13:45 KBELY
Talent Praha FCAtlanta Žižkov FC Ne 30.9. 16:15 P3
Bum bar PV BÚžas 1. FFS Ne 30.9. 17:30 DEKAN
Horst 1.FCs.Oliver A Ne 30.9. 18:45 ZABEH
Erectico TBCSvětlušky Ne 30.9. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bum bar PV BTalent Praha FC Ne 7.10. 10:00 ZAK
SvětluškyHashlerka THC 1993 B Ne 7.10. 13:30 BECH
Sokol Vysočany BHorst 1.FC Ne 7.10. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSRiver lejt B Ne 7.10. 17:30 DEKAN
Atlanta Žižkov FCErectico TBC Ne 7.10. 18:45 NOVOB
s.Oliver AR.I.P. B Ne 7.10. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Horst 1.FCSvětlušky Ne 14.10. 13:30 BECH
Hashlerka THC 1993 BAtlanta Žižkov FC Ne 14.10. 13:45 KBELY
R.I.P. BSokol Vysočany B Ne 14.10. 17:30 ZAK
Talent Praha FCÚžas 1. FFS Ne 14.10. 17:30 DEKAN
River lejt Bs.Oliver A Ne 14.10. 18:45 ZABEH
Erectico TBCBum bar PV B Ne 14.10. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškyR.I.P. B Ne 21.10. 13:30 BECH
Bum bar PV BHashlerka THC 1993 B Ne 21.10. 13:45 KBELY
Sokol Vysočany BRiver lejt B Ne 21.10. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSs.Oliver A Ne 21.10. 17:30 DEKAN
Talent Praha FCErectico TBC Ne 21.10. 18:45 NOVOB
Atlanta Žižkov FCHorst 1.FC Ne 21.10. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
River lejt BSvětlušky Ne 4.11. 13:30 BECH
Hashlerka THC 1993 BTalent Praha FC Ne 4.11. 13:45 KBELY
Horst 1.FCBum bar PV B Ne 4.11. 17:30 DEKAN
s.Oliver ASokol Vysočany B Ne 4.11. 18:45 ZABEH
Erectico TBCÚžas 1. FFS Ne 4.11. 18:45 NOVOB
R.I.P. BAtlanta Žižkov FC Ne 4.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Světluškys.Oliver A Ne 11.11. 13:30 BECH
Talent Praha FCHorst 1.FC Ne 11.11. 13:45 P2
Atlanta Žižkov FCRiver lejt B Ne 11.11. 15:00 P2
Bum bar PV BR.I.P. B Ne 11.11. 17:30 MIKU2
Úžas 1. FFSSokol Vysočany B Ne 11.11. 17:30 ZAK
Erectico TBCHashlerka THC 1993 B Ne 11.11. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
River lejt BBum bar PV B Ne 18.11. 08:45 HANSP
R.I.P. BTalent Praha FC Ne 18.11. 10:00 P2
Hashlerka THC 1993 BÚžas 1. FFS Ne 18.11. 13:45 KBELY
Sokol Vysočany BSvětlušky Ne 18.11. 17:30 ZAK
s.Oliver AAtlanta Žižkov FC Ne 18.11. 18:45 ZABEH
Horst 1.FCErectico TBC Ne 18.11. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hashlerka THC 1993 BHorst 1.FC Ne 25.11. 13:45 KBELY
Talent Praha FCRiver lejt B Ne 25.11. 16:15 P1
Atlanta Žižkov FCSokol Vysočany B Ne 25.11. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSSvětlušky Ne 25.11. 17:30 DEKAN
Erectico TBCR.I.P. B Ne 25.11. 18:45 NOVOB
Bum bar PV Bs.Oliver A Ne 25.11. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
s.Oliver ATalent Praha FC Ne 9.12. 16:00 HOSTI
SvětluškyAtlanta Žižkov FC Ne 9.12. 16:15 BECH
Sokol Vysočany BBum bar PV B Ne 9.12. 16:15 ZAK
River lejt BErectico TBC Ne 9.12. 16:15 HANSP
R.I.P. BHashlerka THC 1993 B Ne 9.12. 16:15 TEMPO
Horst 1.FCÚžas 1. FFS Ne 9.12. 16:15 DEKAN