Rozpis pískání, 6. liga, skupina A

Arabská

Čt 20.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 20.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 20.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 30.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 30.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 30.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Blaženka spiders

Út 18.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 18.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 23.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 23.10. 19:30 Aritma ARIT

F.C.K.

Pa 14.9. 17:45 Štěrboholy STER3
Pa 14.9. 19:00 Štěrboholy STER3
Pa 14.9. 20:15 Štěrboholy STER3
St 17.10. 17:45 Štěrboholy STER1
St 17.10. 19:00 Štěrboholy STER1
St 17.10. 20:15 Štěrboholy STER1

Traktor Praha A

Pa 5.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 5.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 5.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 14.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 14.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 14.11. 20:45 Mikulova MIKU3

VŠSK MFF UK C

Po 17.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 17.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Út 23.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 23.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Vyzunk FM

Út 9.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 9.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 9.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 22.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 22.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 22.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Cvrčci FC

St 5.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 5.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 10.10. 18:00 Zákostelní ZAK
St 10.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 10.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Zodyhyd P.N.P.

Po 3.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 3.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 11.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 11.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 2.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Kvantanámo

Čt 6.9. 19:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 6.9. 20:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 9.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 9.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 18.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 18.10. 20:15 Pražačka P2

Filipi SK

Út 11.9. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 11.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 12.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 12.10. 19:15 Pražačka P1
Út 13.11. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 13.11. 19:45 Hrabákova HRAB3

Dirty Bastards

Út 11.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 11.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 16.10. 19:00 Pražačka P2
Út 16.10. 20:15 Pražačka P2
Út 20.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 20.11. 19:45 Hrabákova HRAB2

Havri Havri

St 12.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 12.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 12.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 11.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 11.10. 20:45 Mikulova MIKU2