Seznam týmů, 6. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Arabská bílá
Blaženka spiders modrá, žlutá
Cvrčci FC zelená, červená
Dirty Bastards modro-žlutá, bílá
F.C.K. červená, bílo-zelená
Filipi SK oranžová, červená
Havri Havri bílá, černá
Kvantanámo žluto-modrá, bílá
Traktor Praha A oranžová, modrá
VŠSK MFF UK C červeno-modrá
Vyzunk FM bílo-modrá
Zodyhyd P.N.P. bílá, červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Filipi SKHavri Havri Po 10.9. 18:15 ARIT
F.C.K.Kvantanámo Po 10.9. 18:15 NOVOB
ArabskáZodyhyd P.N.P. Po 10.9. 18:45 TEMPO
Dirty BastardsTraktor Praha A Po 10.9. 19:15 DOLME
Blaženka spidersVyzunk FM Po 10.9. 19:15 ZAK
Cvrčci FCVŠSK MFF UK C St 12.9. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AF.C.K. Po 17.9. 17:00 BECH
Zodyhyd P.N.P.Havri Havri Po 17.9. 18:45 TEMPO
Vyzunk FMCvrčci FC Po 17.9. 19:00 P2
ArabskáBlaženka spiders Po 17.9. 19:15 ZAK
KvantanámoFilipi SK Po 17.9. 20:15 STER3
VŠSK MFF UK CDirty Bastards St 19.9. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsVyzunk FM Po 24.9. 19:00 P1
Blaženka spidersZodyhyd P.N.P. Po 24.9. 19:15 ZAK
Havri HavriKvantanámo Po 24.9. 19:30 MIKU2
Cvrčci FCArabská Po 24.9. 20:15 P1
Filipi SKTraktor Praha A Po 24.9. 20:45 ARIT
F.C.K.VŠSK MFF UK C St 26.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáDirty Bastards Po 8.10. 18:00 STRE
Zodyhyd P.N.P.Kvantanámo Po 8.10. 18:45 TEMPO
Vyzunk FMF.C.K. Po 8.10. 19:00 P2
Blaženka spidersCvrčci FC Po 8.10. 19:15 ZAK
Traktor Praha AHavri Havri Po 8.10. 19:30 MIKU4
VŠSK MFF UK CFilipi SK Po 8.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Havri HavriVŠSK MFF UK C Po 15.10. 17:45 STER2
Cvrčci FCZodyhyd P.N.P. Po 15.10. 18:45 TEMPO
KvantanámoTraktor Praha A Po 15.10. 19:00 STER3
Filipi SKVyzunk FM Po 15.10. 19:00 P2
F.C.K.Arabská Po 15.10. 19:00 STER2
Dirty BastardsBlaženka spiders Po 15.10. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáFilipi SK Po 22.10. 17:00 HANSP
Zodyhyd P.N.P.Traktor Praha A Po 22.10. 18:45 TEMPO
Vyzunk FMHavri Havri Po 22.10. 19:00 P1
Blaženka spidersF.C.K. Po 22.10. 19:15 ZAK
VŠSK MFF UK CKvantanámo Po 22.10. 19:30 MIKU1
Cvrčci FCDirty Bastards St 24.10. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AVŠSK MFF UK C Po 29.10. 18:15 NOVOB
Dirty BastardsZodyhyd P.N.P. Po 29.10. 18:45 TEMPO
KvantanámoVyzunk FM Po 29.10. 19:00 P2
Filipi SKBlaženka spiders Po 29.10. 19:15 ZAK
Havri HavriArabská Po 29.10. 19:30 MIKU4
F.C.K.Cvrčci FC So 3.11. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáKvantanámo Po 5.11. 18:30 HRAB2
Zodyhyd P.N.P.VŠSK MFF UK C Po 5.11. 18:45 TEMPO
Vyzunk FMTraktor Praha A Po 5.11. 19:00 P2
Blaženka spidersHavri Havri Po 5.11. 19:15 ZAK
Cvrčci FCFilipi SK Po 5.11. 19:45 HRAB3
Dirty BastardsF.C.K. St 7.11. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AArabská Po 12.11. 18:00 STRE
F.C.K.Zodyhyd P.N.P. Po 12.11. 18:45 TEMPO
VŠSK MFF UK CVyzunk FM Po 12.11. 19:00 P2
KvantanámoBlaženka spiders Po 12.11. 19:15 ZAK
Havri HavriCvrčci FC Po 12.11. 19:15 DOLME
Filipi SKDirty Bastards St 14.11. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsHavri Havri Po 19.11. 18:15 MIKU3
F.C.K.Filipi SK Po 19.11. 18:15 BECH
Zodyhyd P.N.P.Vyzunk FM Po 19.11. 18:45 TEMPO
Blaženka spidersTraktor Praha A Po 19.11. 19:15 ZAK
ArabskáVŠSK MFF UK C Po 19.11. 19:30 DEKAN
Cvrčci FCKvantanámo Po 19.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Filipi SKZodyhyd P.N.P. Po 3.12. 18:45 TEMPO
Vyzunk FMArabská Po 3.12. 19:00 P3
Traktor Praha ACvrčci FC Po 3.12. 19:00 STER1
VŠSK MFF UK CBlaženka spiders Po 3.12. 19:15 ZAK
KvantanámoDirty Bastards Po 3.12. 19:30 DEKAN
Havri HavriF.C.K. Po 3.12. 19:30 MIKU1