19. 11. 12 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM 10. 2:4 (0:4)
Slušně hrané utkání, rozhodl důraz Vyzunku před oběma brankami. Milan Krch
Jan Saitl – Michal Bílý, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Petr Vrba, Oldřich Žák vs Michal Matejka – Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba
50. Jaroslav Dobrev
6., 10. Matěj Kaplan
12., 24. Tomáš Soukup
12. 11. 12 19:00 P2 VŠSK MFF UK C Vyzunk FM 9. 3:2 (2:0)
Domácí byli o jeden gól lepším témem. Málem však doplatili na neproměňování šancí. Tomáš Filous, Martin Šašek
VŠSK MFF UK C Vyzunk FM
Šimon Srp – Daniel Bartošek, Jakub Kandra, Ondřej Kouklík, Petr Lukeš, Lukáš Michetschläger, Matěj Ryston, Jan Salava, Jakub Šťasta, Miroslav Ulrich, Michal Vališka, Petr Zahradník vs Michal Matejka – Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Adam Žaba
3., 54. Michal Vališka
28. Jakub Šťasta
39. Adam Žaba
52. Tomáš Soukup
5. 11. 12 19:00 P2 Vyzunk FM Traktor Praha A 8. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější. Václav Hlavatý, Jakub Trnka
Vyzunk FM Traktor Praha A
Michal Matejka – Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Adam Žaba vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Roman Švejstil, Michal Toma, Jan Zajíček
45. Michal Toma
29. 10. 12 19:00 P2 Kvantanámo Vyzunk FM 7. 6:1 (5:0)
Jednoznačný průběh utkání, kdy domácí rychlými kombinacemi po zemi ničilo svého soupeře. Druhý poločas se jen dohrával. Tomáš Caizl
Kvantanámo Vyzunk FM
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Tomáš Krábek, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert, Ladislav Vaněk vs Michal Matejka – Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba
3. Dušan Kuzmík
17. Petr Čáha
20. Tomáš Krábek
23., 47. Jan Reichert
27. Radek Matoušek
39. Tomáš Soukup
22. 10. 12 19:00 P1 Vyzunk FM Havri Havri 6. 3:3 (2:0)
Remíza utkání sluší. Mladíci z Havri havri byli logicky pohyblivější a živelnější, Vyzunk se naopak prezentoval chytrou a organizovanější hrou. Hrdinou zápasu se mohl stát kapitán Havri Kaliba, jenž v 51.minutě ukázkově dalekonosou střelou přeloboval gólmana Vyzunku, jenže vzápětí podobný pokus soupeře nešťastnou tečí umístil do vlastní brány.
Vyzunk FM Havri Havri
Michal Matejka – Marek Čekan, Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Adam Žaba vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Filip Masri, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Ondřej Stejskal, Martin Vodrážka
7. Matěj Kaplan
19. Adam Žaba
51. OG
31. OG
42. Jan Hejda
51. Tomáš Kaliba
15. 10. 12 19:00 P2 Filipi SK Vyzunk FM 5. 10:3 (8:2)
Jednoznačné utkání, čistě hrané. Vladimír Verner, Jan Verner
Filipi SK Vyzunk FM
Petr Vaněček – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo vs Michal Matejka – Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Jan Petrla, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
7., 16., 32. Mané Júnior Sadibo
10. Miroslav Rožníček
11., 23., 25., 47. Daniel Honl
14. Jan Kindl
18. Jakub Navrátil
12., 27., 56. Tomáš Soukup
8. 10. 12 19:00 P2 Vyzunk FM F.C.K. 4. 4:1 (1:0)
Oboustraně bojovné utkání. Jan Šícha, Martin Hrbek
Vyzunk FM F.C.K.
Michal Matejka – Marek Čekan, Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný vs Tomáš Otta – Daniel Hrubý, David Monhart, Tomáš Olexa, Jakub Procházka, Martin Servus, Jaromír Šolc
30., 55., 59. Matěj Kaplan
38. Otakar Krejsa
45. Martin Servus
24. 9. 12 19:00 P1 Dirty Bastards Vyzunk FM 3. 5:1 (4:0)
Bastardi svého soupeře zvláště v 1. půli přehráli a rozhodli o svém vítězství. Peterčík
Dirty Bastards Vyzunk FM
Marek Zlatník – Daniel Hrdina, Ondřej Melichar, Michal Ryant, Jan Šíma, Zdeněk Smělý, Pavel Vaňák vs Martin Gregor – Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný
4. Michal Ryant
7. Zdeněk Smělý
14. Pavel Vaňák
20., 57. Daniel Hrdina
42. Tomáš Soukup
17. 9. 12 19:00 P2 Vyzunk FM Cvrčci FC 2. 1:8 (0:3)
Utkání od první minuty hrané na jednu branku, výsledek odpovídá. Miroslav Maier, Radek Maier
Vyzunk FM Cvrčci FC
Martin Gregor – Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek
51. Michal Procházka 1. Štěpán Minařík
21., 38. Marek Fojtů
22., 40., 49., 56. Jan Vokřínek
33. Petr Štípl
10. 9. 12 19:15 ZAK Blaženka spiders Vyzunk FM 1. 6:0 (4:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Blaženka spiders Vyzunk FM
Radim Sedláček – Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Jan Kalina, Marek Kotala, Lukáš Vavrla vs Miroslav Stříbrný – Matěj Kaplan, Michal Matejka, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt