Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Rachot

Út 11.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 11.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 11.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 10.10. 17:45 Štěrboholy STER1
St 10.10. 19:00 Štěrboholy STER1
St 10.10. 20:15 Štěrboholy STER1

Pirelli

Čt 20.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 20.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 20.9. 20:45 Mikulova MIKU4
St 31.10. 17:45 Štěrboholy STER1
St 31.10. 19:00 Štěrboholy STER1
St 31.10. 20:15 Štěrboholy STER1

Pivojs s.r.o.1.FC

St 12.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 12.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 16.10. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 16.10. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 27.11. 18:45 Aritma ARIT
Út 27.11. 20:00 Aritma ARIT

Saens 1.FC B

Po 17.9. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 17.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 17.10. 19:00 Pražačka P2
St 17.10. 20:15 Pražačka P2
Út 27.11. 19:00 Pražačka P2
Út 27.11. 20:15 Pražačka P2

Chroustova lokomotiva

Út 4.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 4.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 4.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 14.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 14.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 14.10. 13:45 Kbely Spartak KBELY

England United FC

St 5.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 5.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 5.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 13.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 13.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 13.9. 20:45 Mikulova MIKU4

Ontosport

Po 3.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 3.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 18.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 18.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 2.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 2.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Spirit bar FC B

St 5.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 5.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 5.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 14.9. 17:45 Štěrboholy STER1
Pa 14.9. 19:00 Štěrboholy STER1
Pa 14.9. 20:15 Štěrboholy STER1

STS Chvojkovice - Brod

Čt 6.9. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 6.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 5.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 5.10. 19:15 Pražačka P1
Čt 11.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 11.10. 20:15 Pražačka P2

Greenhorns FC

Út 11.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 11.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 16.10. 19:00 Pražačka P1
Út 16.10. 20:15 Pražačka P1
St 21.11. 19:00 Pražačka P2
St 21.11. 20:15 Pražačka P2

Pekárny United FC

St 12.9. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
St 12.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 16.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 16.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 27.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 27.11. 19:30 Mikulova MIKU2

Kelímci 3.FC

St 26.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 26.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 26.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 14.11. 17:45 Štěrboholy STER1
St 14.11. 19:00 Štěrboholy STER1
St 14.11. 20:15 Štěrboholy STER1