Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
England United FC bílá, červená
Greenhorns FC zelená, černá
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
Ontosport zelená
Kelímci 3.FC červená, zelená
Pekárny United FC žluto-černá, červená
Pirelli červeno-černá, zeleno-bílá
Pivojs s.r.o.1.FC červená
Rachot oranžová
Saens 1.FC B šedá
Spirit bar FC B červená, zelená
STS Chvojkovice - Brod červeno-černá, oranžová

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCPirelli Po 3.9. 18:00 ZAK
Chroustova lokomotivaSaens 1.FC B Po 3.9. 19:00 STER2
England United FCSTS Chvojkovice - Brod Po 3.9. 19:00 STER3
Greenhorns FCSpirit bar FC B Po 3.9. 19:45 HRAB3
Kelímci 3.FCPivojs s.r.o.1.FC St 5.9. 17:00 ZARUB
OntosportRachot St 5.9. 19:45 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
RachotKelímci 3.FC Po 10.9. 17:45 STER2
STS Chvojkovice - BrodPirelli Po 10.9. 17:45 STER1
Pivojs s.r.o.1.FCPekárny United FC Po 10.9. 18:00 ZAK
Saens 1.FC BOntosport Po 10.9. 19:00 STER2
England United FCGreenhorns FC Po 10.9. 19:15 SCBEC
Spirit bar FC BChroustova lokomotiva Po 10.9. 19:15 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCRachot Po 17.9. 18:00 ZAK
PirelliPivojs s.r.o.1.FC Po 17.9. 19:00 STER1
Greenhorns FCSTS Chvojkovice - Brod Po 24.9. 18:30 HRAB3
Chroustova lokomotivaEngland United FC Po 24.9. 19:45 HRAB3
Kelímci 3.FCSaens 1.FC B Po 24.9. 20:45 MIKU3
OntosportSpirit bar FC B St 26.9. 18:30 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
England United FCOntosport Po 1.10. 19:00 STER2
Saens 1.FC BPekárny United FC Po 1.10. 19:00 STER1
RachotPirelli Po 1.10. 19:30 MIKU3
Greenhorns FCChroustova lokomotiva Po 1.10. 19:45 HRAB3
STS Chvojkovice - BrodPivojs s.r.o.1.FC Po 1.10. 19:45 HRAB2
Spirit bar FC BKelímci 3.FC Po 1.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivojs s.r.o.1.FCRachot Po 8.10. 18:00 SCBEC
Pekárny United FCSpirit bar FC B Po 8.10. 18:00 ZAK
Kelímci 3.FCEngland United FC Po 8.10. 18:00 DOLME
Chroustova lokomotivaSTS Chvojkovice - Brod Po 8.10. 18:15 ARIT
PirelliSaens 1.FC B Po 8.10. 19:00 STER2
OntosportGreenhorns FC Po 8.10. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCKelímci 3.FC Po 15.10. 17:45 STER3
England United FCPekárny United FC Po 15.10. 18:00 ZAK
Saens 1.FC BPivojs s.r.o.1.FC Po 15.10. 19:00 STER1
Spirit bar FC BPirelli Po 15.10. 20:15 STER3
STS Chvojkovice - BrodRachot St 17.10. 19:45 HRAB1
Chroustova lokomotivaOntosport Po 19.11. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCGreenhorns FC Po 22.10. 18:00 ZAK
Kelímci 3.FCChroustova lokomotiva Po 22.10. 18:30 HRAB2
RachotSaens 1.FC B Po 22.10. 19:00 STER2
PirelliEngland United FC Po 22.10. 19:00 STER3
Pivojs s.r.o.1.FCSpirit bar FC B Po 22.10. 19:30 MIKU2
OntosportSTS Chvojkovice - Brod St 24.10. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
England United FCPivojs s.r.o.1.FC Po 29.10. 17:45 STER2
Chroustova lokomotivaPekárny United FC Po 29.10. 18:00 ZAK
STS Chvojkovice - BrodSaens 1.FC B Po 29.10. 19:00 STER2
Greenhorns FCPirelli Po 29.10. 19:15 SCBEC
Spirit bar FC BRachot Po 29.10. 20:00 TEMPO
OntosportKelímci 3.FC St 31.10. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivojs s.r.o.1.FCGreenhorns FC Po 5.11. 17:45 STER3
PirelliChroustova lokomotiva Po 5.11. 17:45 STER1
Pekárny United FCOntosport Po 5.11. 18:00 ZAK
Saens 1.FC BSpirit bar FC B Po 5.11. 19:00 STER2
RachotEngland United FC Po 5.11. 20:30 SCBEC
Kelímci 3.FCSTS Chvojkovice - Brod Po 5.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCRachot Po 12.11. 17:00 BECH
Chroustova lokomotivaPivojs s.r.o.1.FC Po 12.11. 17:45 STER2
STS Chvojkovice - BrodSpirit bar FC B Po 12.11. 17:45 STER1
Kelímci 3.FCPekárny United FC Po 12.11. 18:00 ZAK
OntosportPirelli Po 12.11. 19:00 STER3
England United FCSaens 1.FC B Po 12.11. 19:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCSTS Chvojkovice - Brod Po 26.11. 19:45 HRAB2
PirelliKelímci 3.FC Po 26.11. 20:30 SCBEC
Spirit bar FC BEngland United FC Po 26.11. 20:45 BECH
Saens 1.FC BGreenhorns FC Po 26.11. 20:45 MIKU1
RachotChroustova lokomotiva Po 26.11. 20:45 NOVOB
Pivojs s.r.o.1.FCOntosport Po 26.11. 20:45 MIKU4