19. 11. 12 18:30 HRAB3 Chroustova lokomotiva Ontosport 6. 2:1 (0:0)
Vojtěch Řehoř – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Martin Kašpárek, Marek Kouřímský, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch vs Michal Brenner – Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák, Jan Zdich
45. Martin Beneš
54. Martin Kašpárek
51. Matěj Filip
12. 11. 12 17:45 STER2 Chroustova lokomotiva Pivojs s.r.o.1.FC 10. 2:4 (2:1)
Vyrovnané a slušně hrané utkání, Pivoj byl o trochu běhavější a to rozhodlo. Jan Severa, Petr Pulchart
Chroustova lokomotiva Pivojs s.r.o.1.FC
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora vs Benjamin Tůma – Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Samuel Tůma
23. Václav Řehoř
26. Ondřej Fiala
3. Jiří Králík
31., 35. Heřman Kempfer
37. Benjamin Tůma
5. 11. 12 17:45 STER1 Pirelli Chroustova lokomotiva 9. 6:2 (4:1)
Po jasné první půli, která vyzněla pro Pirelli, Lokomotiva zpřesnila hrua dostala se zpět do zápasu. Druhá půle vyrovnaný zápas. Michal Antonický, Pavel Fligl
Pirelli Chroustova lokomotiva
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, Adam Kořený, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina vs Martin Beneš – Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Marek Kouřímský, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch
8., 45. Adam Kořený
12. František Kučera
14., 24. Jan Kučera
60. Jiří Drha
25. Jiří Hubička
51. Ondřej Fiala
29. 10. 12 18:00 ZAK Chroustova lokomotiva Pekárny United FC 8. 0:2 (0:1)
Rychlé, technické utkání, ve kterém rozhodlo štěstí při proměňování šancí. Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová
Chroustova lokomotiva Pekárny United FC
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora vs Jan Formánek – Tomáš Konya, David Kroutil, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Zdeněk Rychtář, Petr Slabý, David Šturma, Petr Švanda, Martin Tichý, Jan Yousif
1. Zdeněk Rychtář
48. David Kroutil
22. 10. 12 18:30 HRAB2 Kelímci 3.FC Chroustova lokomotiva 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané slušně hrané utkání. Pochvala pro obě mužstva za slušnou hru.
Kelímci 3.FC Chroustova lokomotiva
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Václav Novotný, David Runt, Marek Šindelář vs Vojtěch Řehoř – Adam Čechovič, Petr Lukavec, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch
14. Václav Novotný
41. Marek Šindelář
11. Adam Čechovič
8. 10. 12 18:15 ARIT Chroustova lokomotiva STS Chvojkovice - Brod 5. 1:2 (1:0)
První půle patřila domácím, ta druhá hostům. Remíza by byla zasloužená. Klail
Chroustova lokomotiva STS Chvojkovice - Brod
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jiří Musil, Michal Opravil, Jiří Siarka, Lukáš Trš, Jan Váňa
22. Tomáš Sýkora 40. Jakub Hrubeš
47. Jiří Musil
1. 10. 12 19:45 HRAB3 Greenhorns FC Chroustova lokomotiva 4. 1:5 (1:1)
Za vytrvalého deště celkem pohledný technický fotbal. V první půli lepší domácí se ujali vedení, poločas však skončil remízou. 2.poločas vyrovnaný, hosté však dokázali narozdíl od domácích proměnit své šance. Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský
Greenhorns FC Chroustova lokomotiva
Jan Hájek – Tomáš Hajdušek, Milan Hanousek, Michal Kšírl, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
7. Tomáš Hajdušek 22., 57. Tomáš Sýkora
45. Václav Řehoř
49., 53. Jiří Hubička
24. 9. 12 19:45 HRAB3 Chroustova lokomotiva England United FC 3. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, v němž zvítězilo šťastnější mužstvo.
Chroustova lokomotiva England United FC
Martin Beneš – Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Marek Kouřímský, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický vs Michal Nemček – Vladimír Beer, Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Filip Němec, Jakub Nikodim, David Pomahač, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Tomáš Urban, Martin Vokál
26. Martin Řežábek
30. Rudolf Zárybnický
33. Václav Řehoř
8. Michal Lampír
39. Filip Němec
10. 9. 12 19:15 zzSTRE Spirit bar FC B Chroustova lokomotiva 2. 0:3 (0:1)
Domácí prostě nemohli trefit branku, a proto hosté nasprosto zaslouženě vyhráli. Lukáš Bejček, Kamil Zavřel
Spirit bar FC B Chroustova lokomotiva
Petr Pěch – Daniel Bitter, Luboš Chlouba, Jakub Doseděl, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Lukavec, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Rudolf Zárybnický
15., 57. Adam Čechovič
38. Jiří Hubička
3. 9. 12 19:00 STER2 Chroustova lokomotiva Saens 1.FC B 1. 1:4 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání rozhodla pro hosty bratrská dvojice Jandusů. Na vítězství přispěli třemi góly a zejména Dominik znamenal svou rychlostí pro obranu soupeře velké nebezpečí.