St 5.9.12 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni A Vršáci VET   (VL3B)
St 5.9.12 19:15 SCBEC Czech line Ukrgazeta   (HL6D)
St 5.9.12 20:30 SCBEC Gangbeng SP Clif   (HL8G)
Pá 14.9.12 17:45 STER1 Defect Praha Gólostroje FC   (HL7G)
Pá 14.9.12 19:00 STER1 Na zdraví p.Macháčka xPěstební dělnice   (HL6G)
Pá 14.9.12 20:15 STER1 Severní vítr je krutý! Hells Bells 1.FC   (HL7F)

26. 11. 12 20:45 BECH Spirit bar FC B England United FC 11. 2:3 (2:1)
Do utkání vstoupili lépe domácí, ale herní převaha hostů se jasně projevila ve druhé půli. Patrik Kostyo, Lukáš Kurimský
Spirit bar FC B England United FC
František Zajac – Daniel Bitter, Luboš Chlouba, Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Petr Zeman vs Michal Lampír – Daniel Kvasnovský, Michal Nemček, Filip Němec, Jakub Nikodim, Martin Vokál
10. Luboš Chlouba
23. David Soucha
25., 57. Filip Němec
41. Michal Lampír
12. 11. 12 17:45 STER1 STS Chvojkovice - Brod Spirit bar FC B 10. 1:1 (1:1)
Domácí byli fotbalovějším týmem, ale hráli více na počet přihrávek a na krásu, než aby zakončovali své akce. Hosté byli důrazní a to se jim osvědčilo. Husák, Trousil
STS Chvojkovice - Brod Spirit bar FC B
Ludvík Kopáč – Tomáš Barták, Robert Kapek, Jiří Musil, Jiří Siarka, Martin Suchý, Jan Váňa vs František Zajac – Daniel Bitter, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Petr Zeman
12. Jiří Siarka 21. Miroslav Novotný
5. 11. 12 19:00 STER2 Saens 1.FC B Spirit bar FC B 9. 1:2 (1:1)
Domácí naskočili do zápasu velmi rychle a už v 7. minutě dali první branku zápasu. To hostujícímu týmu trvalo o něco déle a jejich první branka přišla až ve 24. minutě. Do druhé pule se šlo s nerozhodným skore. V druhé puli se hrálo mnohem aktivněji ze strany hostůa to jim také pomohlo když dali v 53. minutě druhou branku kterou otočili vývoj utkání. Hladík, Symon
Saens 1.FC B Spirit bar FC B
Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Pavel Holaj, Arnošt Náprstek, Marek Prosický, Miroslav Trojan, Tomáš Tvrz vs Jaroslav Randáček – Luboš Chlouba, Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Petr Zeman
7. Miroslav Trojan 24., 53. Luboš Chlouba
29. 10. 12 20:00 TEMPO Spirit bar FC B Rachot 8. 4:1 (1:0)
Spirit měl povětšinu zápasu převahu, proto zaslouženě bere 2 body.
Spirit bar FC B Rachot
Petr Pěch – Luboš Chlouba, Miroslav Novotný, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, Tomáš Zahradníček, Petr Zeman vs Miroslav Kuneš – Petr Jelínek, Martin Kolitsch, Tomáš Kubal, Vít Rabiňák, Josef Říha, Martin Škrobánek
27., 31. Petr Pěch
43., 45. Luboš Chlouba
50. Petr Jelínek
22. 10. 12 19:30 MIKU2 Pivojs s.r.o.1.FC Spirit bar FC B 7. 3:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl vlastní gól na 2:0. Vladimír Hora, Daniel Veselý
Pivojs s.r.o.1.FC Spirit bar FC B
Benjamin Tůma – David Choloděnko, Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Samuel Tůma vs František Zajac – Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček, Petr Zeman
13. Jan Pivoňka
21. OG
59. Michal Kapička
22. Miroslav Novotný
15. 10. 12 20:15 STER3 Spirit bar FC B Pirelli 6. 4:2 (1:1)
Jasná převaha domácích téměř po celé utkání. Vítěz zúročil svoji fyzickou a technickou převahu. Viktor Nihalchuk, Serhyi Pundor
Spirit bar FC B Pirelli
František Zajac – Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, David Soucha, Petr Zeman vs David Culek – Jiří Drha, František Jirsa, Adam Kořený, František Kučera, Marek Šetina
20. Jaroslav Randáček
46., 50. Petr Pěch
56. David Soucha
10., 53. Jiří Drha
8. 10. 12 18:00 ZAK Pekárny United FC Spirit bar FC B 5. 4:4 (1:3)
Zajímavé utkání, ve kterém měli hosté v první půli jasně navrch. Ve druhé půli začali domácí lépe bránit a výsledek vyrovnali.
Pekárny United FC Spirit bar FC B
Jan Formánek – Tomáš Konya, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Zdeněk Rychtář, Petr Slabý, David Šturma vs František Zajac – Luboš Chlouba, Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, David Soucha, Tomáš Zahradníček, Petr Zeman
22. Petr Slabý
32. Tomáš Nytra
55., 56. David Šturma
11., 20., 49. Tomáš Zahradníček
26. Petr Zeman
1. 10. 12 20:15 P3 Spirit bar FC B Kelímci 3.FC 4. 2:2 (2:1)
Velice kvalitní utkání, ve kterém je remíza zasloužená. Mladší hosté měli více sil, ale nedokázali proměnit své šance. Klail
Spirit bar FC B Kelímci 3.FC
Jaroslav Randáček – Daniel Bitter, Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Václav Novotný, David Runt, Marek Šindelář
18. OG
29. David Soucha
27 Tomáš Zahradníček 26. David Král
52. Marek Šindelář
57. David Král
26. 9. 12 18:30 HRAB1 Ontosport Spirit bar FC B 3. 1:1 (1:1)
Utkání bez závad. Bojovná, ale férová hra dobré technické úrovně. Tomáš Heinitz
Ontosport Spirit bar FC B
Michal Brenner – Tomáš Běloch, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich vs Miroslav Novotný – Daniel Bitter, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček, Petr Zeman
12. Matěj Filip 23. Miroslav Novotný
10. 9. 12 19:15 zzSTRE Spirit bar FC B Chroustova lokomotiva 2. 0:3 (0:1)
Domácí prostě nemohli trefit branku, a proto hosté nasprosto zaslouženě vyhráli. Lukáš Bejček, Kamil Zavřel
Spirit bar FC B Chroustova lokomotiva
Petr Pěch – Daniel Bitter, Luboš Chlouba, Jakub Doseděl, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Lukavec, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Rudolf Zárybnický
15., 57. Adam Čechovič
38. Jiří Hubička
3. 9. 12 19:45 HRAB3 Greenhorns FC Spirit bar FC B 1. 2:3 (1:2)
Rozhodčí nedorazil.
Greenhorns FC Spirit bar FC B
Michal Kšírl – Jan Hájek, Milan Hanousek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček vs Jaroslav Randáček – Daniel Bitter, Luboš Chlouba, Jakub Doseděl, Vidan Kolarevič, Václav Mojžíš, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Ondřej Volf, Tomáš Zahradníček