Seznam týmů, 6. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Bandidoz oranžová
D.G.Team zelená, žlutá
Gambrinus VH bílá, modrá
J.R.Club B modro-vínová, zelená
Medvědi A černo-bílá, modrá
Medicína bílo-modrá, vínová
Motor 1.TF modrá, bílá
Nottoric Forest modro-bílá
Penco FC žlutá, černo-šedá
Praga Calcio CC bílá, modrá
Síla vůle modrá, zelená
Vibromax 1985 černo-bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VHPraga Calcio CC Út 4.9. 18:15 BECH
J.R.Club BPenco FC Út 4.9. 18:15 MIKU2
Medvědi ANottoric Forest Út 4.9. 19:00 P3
BandidozVibromax 1985 Út 4.9. 19:00 STOD
D.G.TeamSíla vůle Út 4.9. 19:15 DOLME
MedicínaMotor 1.TF Út 4.9. 20:15 MET8
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCJ.R.Club B Út 11.9. 17:00 BECH
Síla vůleGambrinus VH Út 11.9. 18:15 MIKU1
Penco FCMedvědi A Út 11.9. 18:30 HRAB3
BandidozD.G.Team Út 11.9. 19:15 DOLME
Nottoric ForestMedicína Út 11.9. 19:45 HRAB3
Vibromax 1985Motor 1.TF Út 11.9. 20:15 MET8
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VHBandidoz Út 18.9. 18:15 NOVOB
J.R.Club BSíla vůle Út 18.9. 18:15 MIKU1
D.G.TeamVibromax 1985 Út 18.9. 19:15 DOLME
Medvědi APraga Calcio CC Út 18.9. 19:45 HRAB3
Motor 1.TFNottoric Forest Út 18.9. 20:15 MET8
MedicínaPenco FC Út 18.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCMedicína Út 25.9. 20:45 MIKU2
Síla vůleMedvědi A Út 2.10. 18:15 MIKU1
Vibromax 1985Nottoric Forest Út 2.10. 19:00 STOD
D.G.TeamGambrinus VH Út 2.10. 19:15 DOLME
Penco FCMotor 1.TF Út 2.10. 20:15 MET8
BandidozJ.R.Club B St 3.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
MedicínaSíla vůle Út 9.10. 18:15 MIKU1
Nottoric ForestPenco FC Út 9.10. 18:30 HRAB2
Gambrinus VHVibromax 1985 Út 9.10. 19:00 STOD
J.R.Club BD.G.Team Út 9.10. 19:15 DOLME
Medvědi ABandidoz Út 9.10. 19:45 HRAB2
Motor 1.TFPraga Calcio CC Út 9.10. 20:15 MET8
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCNottoric Forest Út 16.10. 18:30 HRAB2
D.G.TeamMedvědi A Út 16.10. 19:15 DOLME
BandidozMedicína Út 16.10. 19:30 MIKU3
Vibromax 1985Penco FC Út 16.10. 19:30 SLIVE
Síla vůleMotor 1.TF Út 16.10. 20:15 MET8
Gambrinus VHJ.R.Club B Út 16.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Nottoric ForestSíla vůle Út 23.10. 18:15 MIKU1
J.R.Club BVibromax 1985 Út 23.10. 18:30 HRAB1
MedicínaD.G.Team Út 23.10. 19:15 DOLME
Penco FCPraga Calcio CC Út 23.10. 19:45 HRAB3
Motor 1.TFBandidoz Út 23.10. 20:15 MET8
Medvědi AGambrinus VH Út 23.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Síla vůlePenco FC Út 30.10. 18:15 MIKU1
Vibromax 1985Praga Calcio CC Út 30.10. 18:30 HRAB1
J.R.Club BMedvědi A Út 30.10. 19:30 MIKU3
Gambrinus VHMedicína Út 30.10. 19:30 NOVOB
D.G.TeamMotor 1.TF Út 30.10. 20:15 MET8
BandidozNottoric Forest Út 30.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCSíla vůle Út 6.11. 18:15 MIKU1
Penco FCBandidoz Út 6.11. 18:15 MIKU4
Nottoric ForestD.G.Team Út 6.11. 19:15 DOLME
Medvědi AVibromax 1985 Út 6.11. 19:45 HRAB3
Motor 1.TFGambrinus VH Út 6.11. 20:15 MET8
MedicínaJ.R.Club B Út 6.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Síla vůle Út 13.11. 18:15 MIKU2
Gambrinus VHNottoric Forest Út 13.11. 19:00 ZABEH
D.G.TeamPenco FC Út 13.11. 19:15 DOLME
BandidozPraga Calcio CC Út 13.11. 19:45 HRAB1
Medvědi AMedicína Út 13.11. 20:15 P3
J.R.Club BMotor 1.TF Út 13.11. 20:15 MET8
Utkání Datum Čas Hřiště
Síla vůleBandidoz Út 27.11. 19:30 MIKU3
Praga Calcio CCD.G.Team Út 27.11. 19:30 HOSTI
Penco FCGambrinus VH Út 27.11. 20:15 STER2
Nottoric ForestJ.R.Club B Út 27.11. 20:15 P1
Motor 1.TFMedvědi A Út 27.11. 20:15 MET8
MedicínaVibromax 1985 Út 27.11. 20:15 STOD