Po 5.11.12 20:15 STER3 GFC Tigers Kobylisy RL   (HL8B)

27. 11. 12 20:15 METE1 Motor 1.TF Medvědi A 11. 7:3 (4:2)
Domácí byli individuálně i technicky vyspělejší. Luboš Rudiš, Charis Kacanikos
Filip Kupec – Petr Bánovčin, Tomáš Burda, Václav Mysík, František Perdok, Štěpán Pernica, Jaromír Zelenka, Tomáš Zelenka vs Michal Černík – Petr Černík, Radek Fron, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Jiří Kopáček, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek, Petr Želechovský
12. Petr Černík
22. Jiří Kopáček
55. OG
13. 11. 12 20:15 P3 Medvědi A Medicína 10. 3:3 (2:2)
Medicína byla fotbalovějším týmem, soupeř nicméně se svou houževnatostí i patřičnou dávkou štěstí nakonec urval z tohoto duelu důležitý bod. Voldán T., Rajniš J.
Medvědi A Medicína
Michal Černík – Petr Černík, Radek Fron, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Petr Želechovský vs Josef Kukelka – Martin Link, Tomáš Petr, Michal Považan, Roman Prokeš, Michal Souček, Jakub Vachek, Martin Vobecký
14. Radek Fron
29. Luděk Nešpor
56. Petr Kalaš
17. Josef Kukelka
28. Michal Souček
42. Jakub Vachek
6. 11. 12 19:45 HRAB3 Medvědi A Vibromax 1985 9. 4:3 (0:0)
První půle vyrovnaná, ve druhé půlce se strhla branková smršť, Medvědi už vedli tříbrankovým rozdílem, ale Vibromax se nechtěl smířit s porážkou a bojoval až do konce utkání. Daniel Mlynář
Medvědi A Vibromax 1985
Michal Černík – Petr Černík, Radek Fron, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Petr Želechovský vs Jiří Jantač – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Jan Laur
53. Josef Doseděl
30. 10. 12 19:30 MIKU3 J.R.Club B Medvědi A 8. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
J.R.Club B Medvědi A
Arnošt Havrlant – Petr Bláža, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Poláček, Lukáš Skřivan, Vladimír Zeman vs Martin Petřina – Petr Černík, Radek Fron, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Michal Lávička, Luděk Nešpor
4. Petr Bláža
40. Filip Malý
46. Michal Lávička
56. Ondřej Kmoch
23. 10. 12 20:15 P2 Medvědi A Gambrinus VH 7. 5:2 (4:2)
Fotbalovější hosté prohráli kvůli absenci hráčů a brankáře. Marek Vrána, Antonín Vrána
Medvědi A Gambrinus VH
Petr Želechovský – Petr Černík, Radek Fron, Ondřej Kmoch, Michael Kyjak, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Petr Rezek, Jan Šimůnek vs Tomáš Mašín – Jan Hořejš, Jan Novák, Lukáš Novák, Milan Novák, František Novák ml.
15. Petr Rezek
17., 30., 53. Radek Fron
19. Petr Černík
50 Michal Lávička 9., 20. Lukáš Novák
16. 10. 12 19:15 zzDOLME D.G.Team Medvědi A 6. 13:0 (2:0)
Medvědi hráli pouze ve 4 lidech a dokázali v 1.poločase držet krok. Ve druhé půli se naplno projevila převaha domácích a zápas skončil debaklem. Boubín F., Rajniš J.
D.G.Team Medvědi A
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Stanislav Šeba vs Petr Černík – Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Petr Rezek, Petr Želechovský
3., 34., 48., 58. Michal Kafuněk
15. Roman Barcal
44., 45., 50., 53., 57., 59. Jaroslav Kapek
52. Václav Blažek
55. Stanislav Šeba
9. 10. 12 19:45 HRAB2 Medvědi A Bandidoz 5. 0:3 (0:0)
Bandidoz měly po celý zápas více ze hry, proto je jejich výhra zasloužená.
Medvědi A Bandidoz
Petr Černík – Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Adam Lederer, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek
40. Adam Lederer
51. Jiří Roubínek
59. Jan Dřízhal
2. 10. 12 18:15 MIKU1 Síla vůle Medvědi A 4. 3:4 (2:2)
Zpočátku Medvědi jasně lepší, v průběhu zápasu vyrovnaná hra. Jaroslav Hájek, Adam Krmela
Síla vůle Medvědi A
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Kamil Zavřel vs Petr Černík – Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Petr Rezek, Jan Šimůnek, Petr Želechovský
10. Kamil Zavřel
12. Arnošt Nečas
60. OG
13., 50. Petr Rezek
20., 55. Ondřej Kmoch
18. 9. 12 19:45 HRAB3 Medvědi A Praga Calcio CC 3. 1:6 (1:0)
Dokud mužstvu Medvědi stačily síly, bylo utkání vyrovnané. V posledních minutách hosté vzali otěže zápasu do svých rukou a utkání skončilo jednoznačným vítězstvím. Milan Kundrát, Ladislav Koucký
Medvědi A Praga Calcio CC
Michal Černík – Petr Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Petr Rezek, Luboš Řezníček, Petr Želechovský vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Urbánek
29. Petr Černík 43. Lukáš Jirát
44., 47., 57. Tomáš Jůzl
50. Tomáš Bárta
58. OG
11. 9. 12 18:30 HRAB3 Penco FC Medvědi A 2. 7:3 (2:1)
Pohledné utkání. Tomáš Rejlek, Pavel Marášek
Penco FC Medvědi A
Martin Dankanin – Patrik Baláž, Vladyslav Bobko, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, Pavel Horelica, Thomas McKenzie, David Prachař, Michal Voith vs Petr Černík – Michal Černík, Radek Fron, Filip Hobza, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Jiří Kopáček, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Luboš Řezníček