Seznam týmů, 6. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Blesk VK A modrá, žluto-modrá
Czech line žlutá, modrá
Ďáblice FK oranžová, zelená
Killing power FC černo-bílá, tmavě modrá
Kožich II.FC žlutá, zelená
Namo FC modrá, zelená
Pivušky FC černo-červená
Rudý teror modrá, červená
Skif žluto-modrá, červeno-černá
Žalud United 1.PC černo-žlutá, zeleno-černá
Ukrgazeta modrá, žlutá
XXX žluto-modrá, zelená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK AXXX Po 3.9. 20:30 SCBEC
Kožich II.FCRudý teror Út 4.9. 19:30 DEKAN
Ďáblice FKŽalud United 1.PC St 5.9. 17:45 STER1
Namo FCPivušky FC St 5.9. 18:15 ZARUB
Czech lineUkrgazeta St 5.9. 19:15 SCBEC
Killing power FCSkif St 5.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
SkifKožich II.FC Út 11.9. 19:00 STOD
Rudý terorNamo FC Út 11.9. 20:45 MIKU3
Žalud United 1.PCKilling power FC St 12.9. 17:45 STER1
Blesk VK ACzech line St 12.9. 19:30 DEKAN
UkrgazetaĎáblice FK St 12.9. 19:45 HRAB3
XXXPivušky FC Čt 13.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCSkif Út 25.9. 18:15 DEKAN
Pivušky FCRudý teror St 26.9. 17:00 DEKAN
Czech lineXXX St 26.9. 18:00 DOLME
Kožich II.FCŽalud United 1.PC St 26.9. 18:30 HRAB3
Ďáblice FKBlesk VK A St 26.9. 19:15 SCBEC
Killing power FCUkrgazeta St 26.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Žalud United 1.PCNamo FC St 3.10. 19:00 STER3
Blesk VK AKilling power FC St 3.10. 19:30 NOVOB
SkifPivušky FC St 3.10. 20:00 ARIT
Czech lineĎáblice FK So 6.10. 11:15 BECH
XXXRudý teror So 6.10. 13:45 P2
UkrgazetaKožich II.FC So 6.10. 15:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorSkif Út 9.10. 19:45 HRAB3
Pivušky FCŽalud United 1.PC St 10.10. 17:45 STER1
Namo FCUkrgazeta St 10.10. 18:15 MIKU4
Ďáblice FKXXX St 10.10. 19:15 SCBEC
Killing power FCCzech line St 10.10. 19:30 NOVOB
Kožich II.FCBlesk VK A St 10.10. 19:45 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Czech lineKožich II.FC Út 16.10. 19:45 HRAB3
Žalud United 1.PCRudý teror St 17.10. 17:45 STER1
XXXSkif St 17.10. 18:15 MIKU3
Ďáblice FKKilling power FC St 17.10. 19:30 NOVOB
Blesk VK ANamo FC St 17.10. 19:45 HRAB2
UkrgazetaPivušky FC St 17.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCCzech line Út 23.10. 18:00 DOLME
SkifŽalud United 1.PC St 24.10. 19:00 STER3
Killing power FCXXX St 24.10. 19:30 NOVOB
Pivušky FCBlesk VK A St 24.10. 19:45 HRAB2
Kožich II.FCĎáblice FK St 24.10. 20:15 STOD
Rudý terorUkrgazeta So 27.10. 11:15 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
XXXŽalud United 1.PC St 31.10. 17:45 STER1
Ďáblice FKNamo FC St 31.10. 18:00 DOLME
Killing power FCKožich II.FC St 31.10. 19:30 NOVOB
Blesk VK ARudý teror St 31.10. 19:45 HRAB3
UkrgazetaSkif St 31.10. 19:45 HRAB2
Czech linePivušky FC St 31.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorCzech line Út 6.11. 17:00 BECH
Žalud United 1.PCUkrgazeta St 7.11. 17:45 STER1
Namo FCKilling power FC St 7.11. 19:30 NOVOB
SkifBlesk VK A St 7.11. 19:45 HRAB1
Pivušky FCĎáblice FK St 7.11. 20:30 SCBEC
Kožich II.FCXXX So 10.11. 12:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Kožich II.FCNamo FC Út 13.11. 18:30 HRAB1
Czech lineSkif Út 13.11. 20:45 ARIT
Blesk VK AŽalud United 1.PC St 14.11. 17:45 STER1
Ďáblice FKRudý teror St 14.11. 18:15 MIKU2
Killing power FCPivušky FC St 14.11. 19:30 NOVOB
XXXUkrgazeta So 17.11. 08:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Žalud United 1.PCCzech line St 28.11. 19:00 STER1
SkifĎáblice FK St 28.11. 19:00 STER3
Rudý terorKilling power FC St 28.11. 19:15 SCBEC
UkrgazetaBlesk VK A St 28.11. 19:30 DEKAN
Namo FCXXX St 28.11. 19:30 MIKU2
Pivušky FCKožich II.FC St 28.11. 19:30 MIKU3