Čt 13.9.12 18:15 MIKU3 Veget FC SUP Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3C)
Čt 13.9.12 19:30 MIKU3 Krocani FC Lazareth   (HL8I)
Čt 13.9.12 20:45 MIKU3 Traktor Praha VET Letná FC VET   (VL3C)
Po 15.10.12 17:45 STER3 Greenhorns FC Kelímci 3.FC   (HL6B)
Po 15.10.12 19:00 STER3 Kvantanámo Traktor Praha A   (HL6A)
Po 15.10.12 20:15 STER3 Spirit bar FC B Pirelli   (HL6B)

28. 11. 12 19:00 STER3 Skif Ďáblice FK 11. 6:3 (3:1)
Utkání začalo divokou přestřelkou, kdy za prvních 6 minut padly 4 góly! SKIF byl zpočátku jasně lepší a i v poločase se zdálo, že to bude jednoduché.. Nebylo! Ďáblice dokázali především díky fantasticky chytajícímu brankáři a Michalu Šušákovi srovnat skóre. V závěru Ďáblickým došly síly a lepší SKIF se prosadil i střelecky. Petr Seidel, Petr Pícha
Skif Ďáblice FK
Andrey Abroskin – Jakub Frohna, Lukáš Horváth, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Tomáš Nosek, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu vs Lukáš Kukla – Michal Dvořák, Jan Mokrý, Vladimír Onduš, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák
2., 52. Vasyl Povarnitsyn
4. OG
6., 47. Mykola Popovych
59. Mykola Povarnitsyn
3., 32. Michal Šušák
40. Roman Samek
13. 11. 12 20:45 ARIT Czech line Skif 10. 0:6 (0:1)
Tým Skifu byl složen z hráčů rusky mluvících, takže se jednalo o takové malé ČR-RUS derby. Domácí bojovali do poslední vteřiny, ale proti perfektní souhře a disciplíně hostů neměli šanci. Filip Škeřík, Zbyšek Tržil
Czech line Skif
Radek Csik – Jakub Fišer, Jiří Loda, Jiří Šén, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek vs Andrey Abroskin – Ivan Hrabar, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu
3., 40., 45. Mykola Popovych
37. Vasyl Povarnitsyn
53., 58. Anatolie Rusu
7. 11. 12 19:45 HRAB1 Skif Blesk VK A 9. 3:1 (1:0)
Nádherné utkání, ve kterém jasně dominoval rusky mluvící tým. Blesk však neprodal kůži lacino a i když se jejich hráčům z kombinací soupeře kolikrát točila hlava, tak i díky obrovské porci štěstí dlouho bylo skóre jen 1:0. Když ve 38.minutě po krásném ťukesu zvýšil Povarnitsyn na 2:0, zdálo se být rozhodnuto. Blesk, který si do té doby nevypracoval žádnou šanci, vrátila do hry parádní trefa Hospodského, který se nádherně položil do centru. Chvíli bylo na hřišti drama, které definitivně vyřešil Pidganyi brankou ze 46.minuty. Blesk na zdramatizování zápasu již pak neměl dost sil.
Skif Blesk VK A
Andrey Abroskin – Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
5., 38. Vasyl Povarnitsyn
46. Oleg Pidgainyi
41. Jakub Hospodský
31. 10. 12 19:45 HRAB2 Ukrgazeta Skif 8. 6:4 (2:2)
Vyrovnaný souboj dvou rychlých technických mužstev pro sebe rozhodli domácí i přes špatný začátek. Tomáš Brát, Milan Dostál
Ukrgazeta Skif
Mykhaylo Sukhan – Stanislav Boicenco, Mykola Dyblyuk, Yaroslav Kuschchak, Viacheslav Prokopchuk, Adrian Sofinet, Serhiy Zaritskyy vs Andrey Abroskin – Ivan Hrabar, Ihor Kostyshyn, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu, Ivan Skryp
20., 26., 50., 60. Yaroslav Kuschchak
34. Serhiy Zaritskyy
47. Stanislav Boicenco
1., 38. Mykola Popovych
10. Viktor Nihalchuk
53. OG
24. 10. 12 19:00 STER3 Skif Žalud United 1.PC 7. 3:1 (0:1)
Od začátku nervózní utkání odehrané s vysokým nasazením obou celků. Přes územní převahu domácích se po brejku ujali vedení hosté. V druhé půli otočil zápas nejlepší muž na hřišti, domácí hráč č. 2. Miroslav Lauš, Jan Čanda
Skif Žalud United 1.PC
Andrey Abroskin – Ivan Hrabar, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu, Ivan Skryp vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Jaroslav Vojtěch
46., 53., 59. Mykola Popovych 18. David Gumiňski
17. 10. 12 18:15 MIKU3 XXX Skif 6. 0:12 (0:5)
Brankové hody na straně SKIFU. Jasné utkání. Boubín, Vojtěch
XXX Skif
Jiří HalíkTomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Andrey Abroskin – Ivan Hrabar, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu
2., 10., 13., 17., 37., 40., 55. Mykola Popovych
9. Viktor Nihalchuk
43., 45., 48. Anatolie Rusu
58. Roman Mytryuk
9. 10. 12 19:45 HRAB3 Rudý teror Skif 5. 2:6 (1:2)
Hosté měli jasně navrch a zaslouženě vyhráli. Matěj Bauer, Zdeněk Švajda
Rudý teror Skif
Marek Kortus – Libor Bláha, Milan Felix, Tomáš Götthans, David Konopík, Milan Lebeda, Marcel Novotný, Aleš Palásek vs Ivan Hrabar – Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu, Ivan Skryp
17. Marek Kortus
51. Milan Felix
18., 56. Mykola Popovych
29., 59. Anatolie Rusu
50. Ivan Skryp
3. 10. 12 20:00 ARIT Skif Pivušky FC 4. 7:1 (6:0)
Od 2.minuty hráči Pivušek čekali na konečný hvizd. Téměř celých 60 minut měli zaslouženou převahu hráči Skifu. Především díky špatné docházce soupeře a tomu, že se po většinu zápasu muselo hrát s futsalovým míčem, což futsalovému týmu Skifu více než vyhovovalo. Pavel Abrahám
Skif Pivušky FC
Roman Kuryk – Ivan Babets, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Ivan Skryp vs Richard Novotný – Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Párys, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
2., 10. Roman Mytryuk
15. Viktor Nihalchuk
18. Ivan Skryp
22., 30., 50. Mykola Popovych
40. Tomáš Nový
25. 9. 12 18:15 DEKAN Namo FC Skif 3. 0:6 (0:4)
Jasná převaha hostů. Kamil Molnár, Michal Gertner
Namo FC Skif
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Martin Doležal, Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Tomáš Koucký, Pavel Krpata, Karel Šticzay, Tomáš Zalabák vs Roman Kuryk – Ivan Babets, Ihor Kostyshyn, Roman Mytryuk, Oleg Pidgainyi, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Ivan Skryp
9., 57. Mykola Popovych
17. Roman Mytryuk
18. Roman Pidgaynyy
18., 54. Ivan Skryp
11. 9. 12 19:00 STOD Skif Kožich II.FC 2. 4:4 (2:2)
Velice vyrovnané utkání, kde dělba bodů byla zasloužená. Robert Žák
Skif Kožich II.FC
Roman Kuryk – Ihor Kostyshyn, Roman Mytryuk, Oleg Pidgainyi, Roman Pidgaynyy, Mykola Povarnitsyn, Ivan Skryp vs Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Juraj Kuka, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Jakub Švec, Lukáš Tumpach
16., 58., 59. Oleg Pidgainyi
3., 45., 52. Jakub Švec
23. Patrik Bílý
5. 9. 12 19:30 zzNOVOB Killing power FC Skif 1. 2:6 (1:2)
Rychlé utkání s kvalitou na obou stranách. Vítěz zúročil lepší fyzičku a v druhé půli rozhodl. Oba týmy hrály slušně a bez zbytečných faulů.
Killing power FC Skif
Jan Hrdina – Pavel Bočan, Jiří Černý, Milan Hromas, Petr Jančík, Miroslav Mikula, Petr Mlateček, Daniel Preis, Petr Tomáš vs Roman Kuryk – Ihor Kostyshyn, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Roman Pidgaynyy, Mykola Povarnitsyn, Ivan Skryp