Rozpis pískání, 6. liga, skupina E

M - Bubo A

Po 10.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 10.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
Ne 4.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 4.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 18.11. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 15:00 Děkanka DEKAN

Palouček AC

Čt 20.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 20.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 20.9. 20:30 Zákostelní ZAK
So 24.11. 08:45 Zákostelní ZAK
So 24.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 24.11. 11:15 Zákostelní ZAK

Pendula Bona AC

Po 1.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 1.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 1.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
So 1.12. 10:00 Děkanka DEKAN
So 1.12. 11:15 Děkanka DEKAN
So 1.12. 12:30 Děkanka DEKAN

Polnohospodár Praha

Čt 13.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 13.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 16.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 16.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 26.11. 19:45 Hrabákova HRAB3

Typos FC

Po 17.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 17.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 19.10. 19:15 Pražačka P1
Út 4.12. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 4.12. 20:45 Mikulova MIKU1

Arctica Islandica

Po 3.9. 17:45 Štěrboholy STER2
Po 3.9. 19:00 Štěrboholy STER2
Po 3.9. 20:15 Štěrboholy STER2
Po 10.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 10.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 10.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Strašnická šlechta

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 7.10. 17:45 Štěrboholy STER1
Ne 7.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Ne 14.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 14.10. 20:00 Mikulova MIKU3

Jemné a Solené 1.FC

Ne 14.10. 17:45 Štěrboholy STER3
Ne 14.10. 19:00 Štěrboholy STER3
Ne 21.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 18:45 Ďáblice SK DABLI
Ne 4.11. 20:00 Ďáblice SK DABLI

Inter Mokušle

Čt 13.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 13.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 13.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 8.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 8.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 8.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Hervis sport 1.FC

Po 3.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 3.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 4.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 4.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 2.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Pražská Stoka

Čt 13.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 13.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 13.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 15:00 Hanspaulka HANSP

Borcibalona FC B

Pa 14.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 14.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 14.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 15.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 15.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 15.10. 20:30 Zákostelní ZAK