Seznam týmů, 6. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Arctica Islandica červená
Hervis sport 1.FC modrá, oranžová
Borcibalona FC B žlutá, bílá
Jemné a Solené 1.FC červená
Inter Mokušle bílá, zelená
M - Bubo A bílo-černá
Palouček AC bílo-modrá, žlutá
Polnohospodár Praha žluto-modrá
Pražská Stoka bílo-zlatá, černá
Strašnická šlechta červeno-černá
Pendula Bona AC červeno-černá, modrá
Typos FC modro-červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
M - Bubo APalouček AC St 5.9. 18:15 DEKAN
Arctica IslandicaTypos FC St 5.9. 18:15 HANSP
Inter MokušlePolnohospodár Praha St 5.9. 18:45 ARIT
Borcibalona FC BStrašnická šlechta St 5.9. 19:15 DOLME
Hervis sport 1.FCPendula Bona AC St 5.9. 19:30 HANSP
Jemné a Solené 1.FCPražská Stoka St 5.9. 20:15 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnická šlechtaJemné a Solené 1.FC St 12.9. 18:00 DOLME
Arctica IslandicaHervis sport 1.FC St 12.9. 18:15 HANSP
Pražská StokaInter Mokušle St 12.9. 18:45 ARIT
Pendula Bona ACBorcibalona FC B St 12.9. 19:30 HANSP
Typos FCPalouček AC St 12.9. 20:15 P3
Polnohospodár PrahaM - Bubo A St 12.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACPolnohospodár Praha St 19.9. 18:15 DEKAN
Borcibalona FC BArctica Islandica St 19.9. 18:15 HANSP
Inter MokušleStrašnická šlechta St 19.9. 18:45 ARIT
Hervis sport 1.FCTypos FC St 19.9. 19:15 DOLME
Jemné a Solené 1.FCPendula Bona AC St 19.9. 19:30 HANSP
M - Bubo APražská Stoka St 26.9. 18:30 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hervis sport 1.FCBorcibalona FC B St 3.10. 18:15 NOVOB
Arctica IslandicaJemné a Solené 1.FC St 3.10. 18:15 HANSP
Pražská StokaPalouček AC St 3.10. 18:15 DEKAN
Strašnická šlechtaM - Bubo A St 3.10. 19:15 SCBEC
Pendula Bona ACInter Mokušle St 3.10. 19:30 HANSP
Typos FCPolnohospodár Praha Ne 7.10. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borcibalona FC BTypos FC St 10.10. 18:00 DOLME
Palouček ACStrašnická šlechta St 10.10. 18:15 DEKAN
Inter MokušleArctica Islandica St 10.10. 18:45 ARIT
Jemné a Solené 1.FCHervis sport 1.FC St 10.10. 19:15 DOLME
M - Bubo APendula Bona AC St 10.10. 19:30 HANSP
Polnohospodár PrahaPražská Stoka Ne 14.10. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Arctica IslandicaM - Bubo A St 17.10. 18:15 HANSP
Hervis sport 1.FCInter Mokušle St 17.10. 18:45 ARIT
Strašnická šlechtaPolnohospodár Praha St 17.10. 19:15 SCBEC
Pendula Bona ACPalouček AC St 17.10. 19:30 HANSP
Borcibalona FC BJemné a Solené 1.FC St 17.10. 20:45 MIKU4
Typos FCPražská Stoka Ne 21.10. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACArctica Islandica St 31.10. 18:15 HANSP
Pražská StokaStrašnická šlechta St 31.10. 18:30 HRAB3
Inter MokušleBorcibalona FC B St 31.10. 18:45 ARIT
M - Bubo AHervis sport 1.FC St 31.10. 19:15 DOLME
Polnohospodár PrahaPendula Bona AC St 31.10. 19:30 HANSP
Jemné a Solené 1.FCTypos FC St 31.10. 20:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Arctica IslandicaPolnohospodár Praha St 7.11. 18:15 HANSP
Jemné a Solené 1.FCInter Mokušle St 7.11. 18:45 ARIT
Hervis sport 1.FCPalouček AC St 7.11. 19:30 DEKAN
Pendula Bona ACPražská Stoka St 7.11. 19:30 HANSP
Typos FCStrašnická šlechta St 7.11. 20:15 STER2
Borcibalona FC BM - Bubo A St 7.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská StokaArctica Islandica St 14.11. 18:15 HANSP
Palouček ACBorcibalona FC B St 14.11. 18:15 DEKAN
Inter MokušleTypos FC St 14.11. 18:45 ARIT
Polnohospodár PrahaHervis sport 1.FC St 14.11. 19:15 DOLME
Strašnická šlechtaPendula Bona AC St 14.11. 19:30 HANSP
M - Bubo AJemné a Solené 1.FC St 14.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCPalouček AC St 21.11. 18:15 DEKAN
Inter MokušleM - Bubo A St 21.11. 18:45 ARIT
Hervis sport 1.FCPražská Stoka St 21.11. 19:15 DOLME
Typos FCPendula Bona AC St 21.11. 19:30 MIKU4
Arctica IslandicaStrašnická šlechta St 21.11. 20:00 ARIT
Borcibalona FC BPolnohospodár Praha St 21.11. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnická šlechtaHervis sport 1.FC St 5.12. 19:30 BECH
M - Bubo ATypos FC St 5.12. 19:30 MIKU2
Palouček ACInter Mokušle St 5.12. 19:30 DEKAN
Pražská StokaBorcibalona FC B St 5.12. 19:45 HRAB3
Pendula Bona ACArctica Islandica St 5.12. 20:15 P1
Polnohospodár PrahaJemné a Solené 1.FC St 5.12. 20:15 STER2