Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

1.FC Žižkov

Po 8.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 16.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 16.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 16.11. 20:45 Hanspaulka HANSP

Ansámbl

St 19.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 19.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 19.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 29.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 29.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 29.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Jawa Team

St 19.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 19.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 19.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Morová rána 1.FC

Po 24.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 24.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 24.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
So 1.12. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 1.12. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 1.12. 11:15 Běchovice 2 BECH

Prase FC

St 12.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 12.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 15.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 15.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 13.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 13.11. 19:45 Hrabákova HRAB2

Speciál Bráník

Čt 4.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 4.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 4.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 12.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 12.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 12.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Albuquerque tuplaks

Po 3.9. 17:00 Zárubova ZARUB
Po 3.9. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 4.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 4.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 2.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 2.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Cerveza 18.FC

Po 3.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 3.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Út 4.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 4.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Út 2.10. 19:00 Pražačka P3
Út 2.10. 20:15 Pražačka P3

Dodo´s kings

Po 3.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 3.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 3.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 12.9. 17:30 Aritma ARIT
St 12.9. 18:45 Aritma ARIT
St 12.9. 20:00 Aritma ARIT

Modrý Svině

St 5.9. 19:00 Pražačka P3
St 5.9. 20:15 Pražačka P3
Pa 21.9. 17:45 Štěrboholy STER2
Pa 21.9. 19:00 Štěrboholy STER2
St 3.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 3.10. 18:15 Děkanka DEKAN

Ya Basta! A

Po 10.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 10.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 9.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 9.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Pa 2.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 2.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Dukla Praha FK

Pa 7.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 7.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 7.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 7.10. 17:30 Pražačka P2
Ne 2.12. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 2.12. 18:45 Mikulova MIKU1