Po 8.10.12 17:00 HANSP Zelení študáci Tak dort jo   (HL8A)
Po 8.10.12 18:15 HANSP Flamengo CR VET Balabuška Old TJ   (VL3A)
Po 8.10.12 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Santovi Sobi   (HL5B)
Pá 16.11.12 18:15 HANSP Lipodur FC A Akvaristika TJ   (HL8J)
Pá 16.11.12 19:30 HANSP xPěstební dělnice FC 1869   (HL6G)
Pá 16.11.12 20:45 HANSP ALT 1.AK Rosengart FC   (HL7G)

6. 12. 12 18:45 STER3 Speciál Bráník A 1.FC Žižkov 11. 3:2 (0:2)
Zpočátku zbytečně vyhrocené utkání. Hosté šli do kabin s dvoubrankovým náskokem, přestože hráli už od 15. minuty v oslabení. Bráník ve druhé půli vyrovnal, ale pak se po druhé žluté kartě početní stav vyrovnal. V hektickém závěru měli více štěstí domácí a těsně vyhráli. Procházka
Speciál Bráník A 1.FC Žižkov
Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Roman Matoušek, Daniel Morávek, Tomáš Nováček vs Karel Kozel – Petr Bešta, Josef Řezníček, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř
43. Zbyněk Šimek
20. 11. 12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Prase FC 10. 10:1 (7:1)
Od prvních minut jednoznačný zápas, který ovládli domácí díky bratrům Šimkovým. Lukáš Capík, Petr Capík
1.FC Žižkov Prase FC
Karel Kozel – Petr Bešta, Josef Řezníček, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Robin Stron
5., 32., 51. Zbyněk Šimek
8., 9., 18., 24. Jan Šimek
11. Zdeněk Šimek
19., 55. Josef Řezníček
14. Lukáš Cibulka
13. 11. 12 19:30 zzNOVOB Morová rána 1.FC 1.FC Žižkov 9. 1:3 (1:1)
Kvalitní utkání se šancemi na obou stranách. Vyhrál techničtější tým. Petr Hylan, Jan Martinovský
Morová rána 1.FC 1.FC Žižkov
Rudolf Hadrava – Martin Čermák, Radek Dubay, Ondřej Gros, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Jakub Vondra vs Karel Kozel – Petr Bešta, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř
28. Ondřej Gros 9. Zbyněk Šimek
32. Josef Šimek
60. Zdeněk Šimek
6. 11. 12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Modrý Svině A 8. 3:1 (0:1)
Hosté šli překvapivě brankou do šatny do vedení, ale Žižkov v druhé půli zaslouženě otočil skóre.
1.FC Žižkov Modrý Svině A
Karel Kozel – Petr Bešta, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř vs Miroslav Woth – Otakar Duben, Petr Gregor, Ivo Kurhajec, Michal Malý, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
31., 42. Zdeněk Šimek
51. Zbyněk Šimek
30. Michal Malý
1. 11. 12 19:30 MIKU4 Jawa Team 1.FC Žižkov 7. 0:6 k.
23. 10. 12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Dukla Praha FK 6. 3:4 (1:4)
Jiří Boček, Jiří Albl
1.FC Žižkov Dukla Praha FK
Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs Miroslav Kopp – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec
25. Filip Obermajer
16. 10. 12 19:30 zzNOVOB Dodo´s kings 1.FC Žižkov 5. 2:2 (2:0)
Zápas skončil zaslouženou remízou, domácí celý druhý poločas bránili dvougólový náskok, ale hosté drtivým závěrem vyrovnali. Smetana, Rataj
Dodo´s kings 1.FC Žižkov
Tomáš Hádek – Tomáš Herold, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, David Pos, Marek Walch vs Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Tomáš Vojíř
21., 26. David Pos 58. Petr Bešta
59. Zbyněk Šimek
11. 10. 12 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Cerveza 18.FC 4. 0:2 (0:2)
Hrálo se tvrdě, ale férově. Žižkov by nedal gól, ani kdyby se hrálo do rána. Paleček
1.FC Žižkov Cerveza 18.FC
Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, David Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda
19. Jan Kareta
21. Martin Ševčík
2. 10. 12 19:30 zzNOVOB Ansámbl 1.FC Žižkov 3. 0:2 (0:1)
Velmi pěkné utkání s lepší koncovkou hostů. Hrálo se nahoru dolů. Škoda neproměněných šancí na obou stranách. Štěpán Tikovský, Antonín Tikovský
Ansámbl 1.FC Žižkov
Radek Hruška – Jiří Bačkora, Tomáš Doležal, Jan Houslík, Milan Krejčí, Aleš Navrátil, Daniel Novotný, František Podzimek, Pavel Psotta, Ivo Šlesinger vs Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř
22. Zbyněk Šimek
46. Petr Bešta
18. 9. 12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Albuquerque tuplaks 2. 5:2 (1:1)
Překrásný zápas se spoustou šancí na obou stranách bez zbytečných faulů. Vyhrál lepší tým. Zdeněk Zimovčák, David Buřínský
1.FC Žižkov Albuquerque tuplaks
Karel Kozel – Petr Bešta, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Martin Sýkora vs Jiří Vařeka – Rudolf Bucha, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Jozef Karandušovský, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Miroslav Paštěka, Jan Rajšpís, Martin Šimoník, Jiří Wolf
20. Zbyněk Šimek
36., 46. Jan Šimek
38., 44. Zdeněk Šimek
11. Rudolf Bucha
39. Jozef Karandušovský
11. 9. 12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Ya Basta! A 1. 3:2 (3:1)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým. Kučera
1.FC Žižkov Ya Basta! A
Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs Daniel Mališ – Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Kryštof Vancl, Tomáš Žůrek