Po 3.9.12 18:30 HRAB1 Břewnow boys KMK Tlakové galoše   (HL3A)
Po 3.9.12 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Sorry FC   (HL7A)
Út 4.9.12 18:30 HRAB1 DTS Praha Terasy KFC A   (HL8D)
Út 4.9.12 19:45 HRAB1 Canary FC V.I.P.   (HL8D)
Út 2.10.12 19:00 P3 TBC Lachtan A Rychlí hroši APK   (HL4B)
Út 2.10.12 20:15 P3 Víťazný február FK J paví Ř   (HL5C)

6. 12. 12 19:30 MIKU3 Modrý Svině A Cerveza 18.FC 11. 2:1 (1:0)
Bojovný zápas na těžkém terénu, ve kterém Svině měly více brankových příležitostí a celkem zaslouženě vyhrály. Roman Soukup, Radek Babánek
Modrý Svině A Cerveza 18.FC
Pavel Řeháček – Otakar Duben, Petr Gregor, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek, Michal Vrtiška, Miroslav Woth vs David Levý – Radim Conk, Tomáš Kriebel, Marek Martinka, Jakub Novotný, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda
25., 33. Matěj Kuncíř 52. Martin Ševčík
22. 11. 12 19:30 MIKU4 Cerveza 18.FC Jawa Team 10. 6:0 k.
18. 11. 12 15:00 STOD Dukla Praha FK Cerveza 18.FC 9. 1:2 (0:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu, kterému by spíše slušela remíza. Pavel Kopřivík, Martin Boledovič
Dukla Praha FK Cerveza 18.FC
Miroslav Kopp – Martin Michálek, Jiří Němec, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk vs David Levý – Adam Bach, Radim Conk, Ondřej Levý, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda
51. Tomáš Plavec 14. Radim Conk
47. Adam Bach
8. 11. 12 20:15 P1 Cerveza 18.FC Dodo´s kings 8. 4:0 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Cerveza 18.FC Dodo´s kings
David Levý – Adam Bach, Radim Conk, Jan Kareta, Ondřej Levý, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda vs Tomáš Hádek – Tomáš Luka, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, David Pos, Miroslav Tichý
7., 33. Vojtěch Svoboda
20. Martin Ševčík
60. Radim Conk
1. 11. 12 19:30 HANSP Cerveza 18.FC Ya Basta! A 7. 3:2 (2:1)
Hosté zaspali úvod utkání a do hry je vrátila až chyba brankáře Cervezy, který dostal gól po odkopu z branky. Ve druhé půli Cerveza zvýšila, ale vzápětí Kodl brankou z penalty zadělal na drama. Ya Basta mohla i vyrovnat, ale v poslední minutě přestřelila prázdnou branku. Jakub Fajfr, Ondřej Glazar
Cerveza 18.FC Ya Basta! A
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda vs Daniel Mališ – Jiří Andrs, Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Tomáš Žůrek
5. Marek Schneeweis
6. Jan Kareta
45. Martin Ševčík
26 Martin Ševčík 14. Daniel Mališ
48. Libor Kodl III.
20. Jiří Andrs
28. 10. 12 16:15 MIKU2 Ansámbl Cerveza 18.FC 6. 0:7 (0:3)
Klidné utkání s převahou hostů, kteří dokázali proměňovat šance. Dalibor Dráb
Ansámbl Cerveza 18.FC
Jiří Bačkora – Josef Bačkora, Tomáš Doležal, Jan Houslík, David Juřík, Aleš Navrátil, Filip Novák, František Podzimek, Pavel Psotta, Ivo Šlesinger vs Jiří Pondělíček – Adam Bach, Radim Conk, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Martin Ševčík
7. OG
14., 32., 45., 51., 53. Martin Ševčík
15. Adam Bach
18. 10. 12 18:15 MIKU1 Cerveza 18.FC Albuquerque tuplaks 5. 2:0 (1:0)
Čistě hrané utkání rozhodly góly v úvodu obou poločasů. Ani jeden tým si nevytvořil převahu. Roman Bačák, Vít Zukal
Cerveza 18.FC Albuquerque tuplaks
Jiří Pondělíček – Radim Conk, Jan Kareta, David Levý, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda vs Mykhailo Koval – Pavel Benhák, Rudolf Bucha, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Jozef Karandušovský, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Miroslav Paštěka, Martin Šimoník, Jiří Vařeka, Jiří Wolf
4., 33. Martin Ševčík
11. 10. 12 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Cerveza 18.FC 4. 0:2 (0:2)
Hrálo se tvrdě, ale férově. Žižkov by nedal gól, ani kdyby se hrálo do rána. Paleček
1.FC Žižkov Cerveza 18.FC
Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, David Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Martin Ševčík, Vojtěch Svoboda
19. Jan Kareta
21. Martin Ševčík
7. 10. 12 20:00 P3 Cerveza 18.FC Speciál Bráník A 3. 1:2 (0:1)
Na 6. ligu vynikající utkání, plné pěkných akcí a nasazení. Domácí se v závěru snažili o vyrovnaní, ale neměli už dost času. Kloud
Cerveza 18.FC Speciál Bráník A
Jiří Pondělíček – Jan Kovář, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Jakub Novotný, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda vs Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Roman Matoušek, Daniel Morávek, Tomáš Nováček, Martin Palacký, Jan Ropický
52. David Levý 26. Tomáš Nováček
40. Jan Ropický
20. 9. 12 20:45 DEKAN Prase FC Cerveza 18.FC 2. 4:3 (4:0)
Vyrovnané utkání. Solich
Prase FC Cerveza 18.FC
Jan Freidinger – Petr Burzanovský, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Jan Valenta vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, David Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
9. OG
11., 18., 30. Petr Burzanovský
33. David Levý
45. Vojtěch Svoboda
58. Marek Martinka
13. 9. 12 20:30 SCBEC Cerveza 18.FC Morová rána 1.FC 1. 2:6 (2:3)
Pěkné utkání v rychlém tempu, v první půli brankově vyrovnané, po přestávce se pak střelecky dařilo už pouze hostům.
Cerveza 18.FC Morová rána 1.FC
Jiří Pondělíček – David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Radek Dubay, Ondřej Gros, Tomáš Růžek, David Volf, Jakub Vondra