Rozpis pískání, 6. liga, skupina G

Beach attack 90210

Čt 6.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 6.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 6.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 17.9. 17:45 Štěrboholy STER3
Po 17.9. 19:00 Štěrboholy STER3
Po 17.9. 20:15 Štěrboholy STER3

FC 1869

St 19.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 19.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 19.9. 20:45 Mikulova MIKU1
St 17.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 17.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 17.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Junior Motol

St 19.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 19.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 19.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 17.11. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 17.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 17.11. 11:15 Hostivař SK HOSTI

Pragoflora TJ

St 12.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 12.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Ne 11.11. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 20:00 Děkanka DEKAN

Eukaryota 2.LKW

Ne 16.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 16.9. 17:30 Pražačka P3
Ne 14.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 14.10. 17:30 Pražačka P2
Ne 11.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 11.11. 15:00 Pražačka P1

Gladiators Beroun

Po 10.9. 16:45 Zárubova ZARUB
Po 10.9. 18:00 Zárubova ZARUB
Út 9.10. 19:00 Pražačka P2
Út 9.10. 20:15 Pražačka P2
Po 22.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 22.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Tutto bene

Ne 7.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 7.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 14.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 14.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 20:00 Děkanka DEKAN

Sparta Pivaři AC

Po 10.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 10.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 10.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 4.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 4.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 4.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Pěstební dělnice

Út 11.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 11.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 11.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 15:00 Hanspaulka HANSP

Rum Zahořany HT

Čt 13.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 13.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 13.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 8.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 8.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 8.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Na zdraví p.Macháčka

Po 10.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 10.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 4.11. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 18.11. 20:00 Pražačka P2

La Masia

Čt 6.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 6.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 8.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 8.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 17.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 17.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD