Seznam týmů, 6. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Beach attack 90210 modrá, žlutá
Eukaryota 2.LKW modro-žlutá, žluto-černá
FC 1869 žluto-černá, červeno-zelená
Gladiators Beroun zelená, bílá
Junior Motol modrá, červeno-černá
Na zdraví p.Macháčka oranžová, černá
Pěstební dělnice oranžová, zelená
Pragoflora TJ černo-bílá
Rum Zahořany HT bronzová, bílá
La Masia bílá
Sparta Pivaři AC červeno-stříbrná, rudá
Tutto bene žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolPragoflora TJ Pa 7.9. 19:30 DEKAN
Eukaryota 2.LKWSparta Pivaři AC Pa 14.9. 17:00 DEKAN
Beach attack 90210Tutto bene Pa 14.9. 18:00 SCBEC
Na zdraví p.MacháčkaPěstební dělnice Pa 14.9. 19:00 STER1
Gladiators BerounRum Zahořany HT Pa 14.9. 19:00 STOD
FC 1869La Masia Pa 14.9. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Eukaryota 2.LKW Pa 21.9. 17:00 DEKAN
La MasiaGladiators Beroun Pa 21.9. 18:00 P3
Sparta Pivaři ACFC 1869 Pa 21.9. 18:15 HOSTI
Rum Zahořany HTJunior Motol Pa 21.9. 18:15 NOVOB
Pragoflora TJNa zdraví p.Macháčka Pa 21.9. 19:15 P3
Tutto benePěstební dělnice Pa 21.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWTutto bene Pa 5.10. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounSparta Pivaři AC Pa 5.10. 18:15 HOSTI
Junior MotolLa Masia Ne 7.10. 12:30 HANSP
Pěstební dělnicePragoflora TJ Ne 7.10. 16:15 MIKU3
Na zdraví p.MacháčkaRum Zahořany HT Ne 7.10. 17:30 MIKU3
FC 1869Beach attack 90210 Ne 7.10. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWFC 1869 Pa 12.10. 17:45 ZABEH
Rum Zahořany HTPěstební dělnice Pa 12.10. 17:45 TEMPO
Sparta Pivaři ACJunior Motol Pa 12.10. 18:15 HOSTI
Beach attack 90210Gladiators Beroun Pa 12.10. 19:15 P3
Tutto benePragoflora TJ Pa 12.10. 20:45 DEKAN
La MasiaNa zdraví p.Macháčka Ne 14.10. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Gladiators BerounEukaryota 2.LKW Pa 19.10. 17:00 DEKAN
Na zdraví p.MacháčkaSparta Pivaři AC Pa 19.10. 18:15 HOSTI
Pěstební dělniceLa Masia Pa 19.10. 20:45 DEKAN
Pragoflora TJRum Zahořany HT Ne 21.10. 13:45 DEKAN
Junior MotolBeach attack 90210 Ne 21.10. 15:00 P2
FC 1869Tutto bene Ne 21.10. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWJunior Motol Pa 26.10. 17:00 DEKAN
Sparta Pivaři ACPěstební dělnice Pa 26.10. 18:15 HOSTI
FC 1869Gladiators Beroun Pa 26.10. 19:15 P2
Beach attack 90210Na zdraví p.Macháčka Ne 28.10. 12:30 P2
La MasiaPragoflora TJ Ne 28.10. 12:30 HANSP
Tutto beneRum Zahořany HT Ne 28.10. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Na zdraví p.MacháčkaEukaryota 2.LKW Pa 2.11. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounTutto bene Pa 2.11. 18:00 P2
Pragoflora TJSparta Pivaři AC Pa 2.11. 18:15 HOSTI
Junior MotolFC 1869 Pa 2.11. 19:15 P3
Rum Zahořany HTLa Masia Ne 4.11. 15:00 DEKAN
Pěstební dělniceBeach attack 90210 Ne 4.11. 16:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWPěstební dělnice Pa 9.11. 17:00 DEKAN
FC 1869Na zdraví p.Macháčka Pa 9.11. 17:45 TEMPO
Gladiators BerounJunior Motol Pa 9.11. 18:15 PRKOP
Sparta Pivaři ACRum Zahořany HT Pa 9.11. 18:15 HOSTI
Beach attack 90210Pragoflora TJ Pa 9.11. 19:15 P3
Tutto beneLa Masia Ne 11.11. 10:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Pragoflora TJEukaryota 2.LKW Pa 16.11. 17:00 DEKAN
Na zdraví p.MacháčkaGladiators Beroun Pa 16.11. 18:00 P3
La MasiaSparta Pivaři AC Pa 16.11. 18:15 HOSTI
Pěstební dělniceFC 1869 Pa 16.11. 19:30 HANSP
Junior MotolTutto bene Ne 18.11. 11:15 P3
Rum Zahořany HTBeach attack 90210 Ne 18.11. 15:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWRum Zahořany HT Pa 23.11. 17:45 ZABEH
Tutto beneSparta Pivaři AC Pa 23.11. 18:15 HOSTI
Junior MotolNa zdraví p.Macháčka Pa 23.11. 19:30 DEKAN
Gladiators BerounPěstební dělnice Pa 23.11. 19:30 HANSP
Beach attack 90210La Masia Ne 25.11. 11:15 P2
FC 1869Pragoflora TJ Ne 25.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta Pivaři ACBeach attack 90210 Pa 30.11. 19:30 HOSTI
Na zdraví p.MacháčkaTutto bene Pa 30.11. 20:15 TEMPO
Pragoflora TJGladiators Beroun Pa 30.11. 20:30 ZAK
La MasiaEukaryota 2.LKW Pa 30.11. 20:45 DEKAN
Rum Zahořany HTFC 1869 Pa 30.11. 20:45 BECH
Pěstební dělniceJunior Motol Pa 30.11. 20:45 HANSP