St 19.9.12 18:15 MIKU1 Inter Ohradní Santa Tranta PC C   (HL3B)
St 19.9.12 19:30 MIKU1 Medvídkova tlapička Prokaryota FZ   (HL5D)
St 19.9.12 20:45 MIKU1 FKDJM Sean team A   (HL3B)
St 17.10.12 18:15 MIKU4 Strahovská 10 B Playboy team AC   (HL8E)
St 17.10.12 19:30 MIKU4 Demínka B Gobi dezert   (HL8E)
St 17.10.12 20:45 MIKU4 Borcibalona FC B Jemné a Solené 1.FC   (HL6E)

30. 11. 12 20:45 BECH Rum Zahořany HT FC 1869 11. 1:3 (0:2)
Bojovný zápas, v němž výsledek visel na vlásku až do poslední vteřiny. Zejména ve druhé půli se hrálo především na půli vítězů, ti však stupňujícímu se tlaku Záhořan nakonec odolali a z poslední akce utkání pečetili své šťastné vítězství.
Rum Zahořany HT FC 1869
Radek Petřina – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, David Krpata, Petr Nepraš, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner, Bedřich Zamrazil vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Josef Šafařík
47. Petr Kramer 7. Lukáš Novák
8. Josef Šafařík
60. Alexandr Jakobe
25. 11. 12 20:00 P2 FC 1869 Pragoflora TJ 10. 5:2 (3:2)
První poločas vyrovnaný. Ve druhém scházely hráčům hostů síly. Zasloužené vítězství. Jan Bureš, Bohumil Vojta
FC 1869 Pragoflora TJ
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Petr Pavlíček vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
11., 24. Petr Pavlíček
29., 40. Lukáš Novák
36. Tadeáš Novák
3. Jan Cavalieri
12. Tomáš Bahník
16. 11. 12 19:30 HANSP xPěstební dělnice FC 1869 9. 3:6 (1:2)
Co říci, Dělnice makali a soupeř dával góly. Petr Bešta, Martin Sýkora
xPěstební dělnice FC 1869
Matěj Šiška – Alan Balha, Petr Fučík, Václav Fučík, Vojtěch Fučík, Martin Kopecký, Vojtěch Svoboda vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Josef Šafařík
25. Jakub Čečák
9. 11. 12 17:45 TEMPO FC 1869 Na zdraví p.Macháčka 8. 4:5 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Utkání v poklidné atmosféře, hosté ve druhém poločase začali chybovat a dovolili FC 1869 snížit.
FC 1869 Na zdraví p.Macháčka
Josef Šafařík – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Jan Záhlava – Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Robert Keil, Jáchym Lukeš, David Randuška, Josef Záhlava
12., 48. Lukáš Novák
40., 49. Petr Pavlíček
5., 36. Jáchym Lukeš
10., 25. Jakub Jirousek
35. David Randuška
2. 11. 12 19:15 P3 Junior Motol FC 1869 7. 8:6 (3:2)
Vyrovnané utkání plné pěkných kombinacích na obou stranách hřiště. Hosté po celý zápas dotahovali, v závěru jim však domácí utekli na nedostižný rozdíl. Jan Lehejček, Martin Javor
Junior Motol FC 1869
Daniel Behina – Jan Diviš, David Hora, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček
57., 60. Tadeáš Novák
26. 10. 12 19:15 P2 FC 1869 Gladiators Beroun 6. 1:4 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila převaha hostů.
FC 1869 Gladiators Beroun
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Antonín Joska – Josef Hejna, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Vojtěch Sládek, David Tregler
25. Dalibor Pavlíček 8., 60. Samuel Kuchař
34., 44. Vojtěch Sládek
21. 10. 12 17:30 P2 FC 1869 Tutto bene A 5. 2:3 (1:2)
Antonín Růžička, Josef Plaček
FC 1869 Tutto bene A
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, Lukáš Josinek, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
11., 46. Dalibor Pavlíček 16. Yuriy Yehorov
23. Pavel Kubal
55. Miloš Klapal
12. 10. 12 17:45 ZABEH Eukaryota 2.LKW FC 1869 4. 4:6 (3:0)
Domácí zaspali začátek druhé půle z čehož se už nevzpamatovali. Karel Stejskal, Ivan Georgiev
Eukaryota 2.LKW FC 1869
Miroslav Jančok – Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Ján Pospěch, Michal Příbaň, Filip Vodička vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček
3., 17., 52. Michal Příbaň
30. Michal Kupsa
31., 47. Petr Pavlíček
33. Dalibor Pavlíček
36., 54. Tadeáš Novák
58. Lukáš Novák
7. 10. 12 18:45 P3 FC 1869 Beach attack 90210 3. 2:4 (0:3)
Utkání rozhodl hráč Attacku Klimek svým hattrickem. Spestřením zápasu byl gól domácího brankáře Krátkého.
FC 1869 Beach attack 90210
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Vít Svoboda, Lukáš Vincent
41. Jan Krátký
51. Jiří Ladman
8., 9., 33. Daniel Klimek
14. Štěpán Haifler
21. 9. 12 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC FC 1869 2. 2:2 (1:0)
Pivaři měli celé utkání převahu, kterou nedokázali zužitkovat. Aleš Běhal, Karel Koschin
Sparta Pivaři AC FC 1869
David Škvor – Jan David, Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, Michal Novák, Josef Pelikán, Zbyněk Škvor vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
7. Josef Pelikán
41. Petr Lochman
32., 38. Lukáš Novák
14. 9. 12 19:30 PRKOP FC 1869 La Masia 1. 6:0 k.
Velmi mladý hostující tým odehrál první půli jen ve čtyřech, přesto podal velmi snaživý výkon. Od domácích ale schytal nářez, a to nejen brankově... Voldán
FC 1869 La Masia
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Dominik Kuś – Josef Heřmánek, Lukáš Kružík, Daniel Neuberg, David Ploc, Tomáš Vlach