Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 30.11.12 | 20:30 | ZAK | Pragoflora TJ Gladiators Beroun | 11. | 5:3 |
Pá 23.11.12 | 19:30 | HANSP | Gladiators Beroun xPěstební dělnice | 10. | 2:1 |
Pá 16.11.12 | 18:00 | P3 | Na zdraví p.Macháčka Gladiators Beroun | 9. | 1:2 |
Pá 9.11.12 | 18:15 | PRKOP | Gladiators Beroun Junior Motol | 8. | 3:4 |
Pá 2.11.12 | 18:00 | P2 | Gladiators Beroun Tutto bene A | 7. | 1:4 |
Pá 26.10.12 | 19:15 | P2 | FC 1869 Gladiators Beroun | 6. | 1:4 |
Pá 19.10.12 | 17:00 | DEKAN | Gladiators Beroun Eukaryota 2.LKW | 5. | 0:5 |
Pá 12.10.12 | 19:15 | P3 | Beach attack 90210 Gladiators Beroun | 4. | 2:3 |
Pá 5.10.12 | 18:15 | HOSTI | Gladiators Beroun Sparta Pivaři AC | 3. | 2:1 |
Pá 21.9.12 | 18:00 | P3 | La Masia Gladiators Beroun | 2. | 0:6 k. |
Pá 14.9.12 | 19:00 | STOD | Gladiators Beroun Rum Zahořany HT | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junior Motol | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:31 | 16 |
2. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:18 | 15 |
3. | Tutto bene A | 11 | 7 | 1 | 3 | 47:41 | 15 |
4. | Na zdraví p.Macháčka | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:30 | 12 |
5. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:24 | 12 |
6. | Beach attack 90210 | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:36 | 12 |
7. | xPěstební dělnice | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:26 | 11 |
8. | FC 1869 | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:36 | 11 |
9. | Gladiators Beroun | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:24 | 10 |
10. | Rum Zahořany HT | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:38 | 10 |
11. | Pragoflora TJ | 11 | 2 | 0 | 9 | 32:60 | -2 |
12. | La Masia | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 10.9.12 | 16:45 | zzZARUB | Kings FC Samson Bonella A (HL3A) |
Po 10.9.12 | 18:00 | zzZARUB | Žvahov Stará škola (SVL3A) |
Út 9.10.12 | 19:00 | P2 | Koberce Trend ARG Veget FC (HL4B) |
Út 9.10.12 | 20:15 | P2 | Fugas CF B Palouk SK (HL8C) |
Po 22.10.12 | 19:15 | zzSTRE | Orange Predators B Yakuza (HL8B) |
Po 22.10.12 | 20:30 | zzSTRE | Sedm zbabělých A Notorlet Stodůlky (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneda Radek | 2 | 0 |
Hejna Josef | 10 | 2 |
Holub Vít | 3 | 0 |
Joska Antonín | 10 | 1 |
Kuchař Adam | 8 | 1 |
Kuchař Samuel | 8 | 5 |
Ondra Otmar | 8 | 3 |
Patera Jiří | 4 | 0 |
Pospíšil Stanislav | 10 | 1 |
Sládek Vojtěch | 10 | 9 |
Tregler David | 9 | 2 |
Vlček Michal | 2 | 1 |