Rozpis pískání, 6. liga, skupina H

Huňáč PK

Ne 7.10. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 7.10. 15:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 14.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 14.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 11.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 11.11. 20:00 Pražačka P3

Callida CS

Ne 23.9. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 23.9. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 23.9. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 14.10. 10:00 Pražačka P2
Ne 14.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 14.10. 12:30 Pražačka P2

Kalich club Žižkov

Ne 7.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 7.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 7.10. 12:30 Pražačka P3
Ne 21.10. 10:00 Pražačka P1
Ne 21.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 21.10. 12:30 Pražačka P1

Prague United

Ne 7.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 7.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 7.10. 13:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Kapr tým 86 B

Ne 16.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 16.9. 15:00 Pražačka P3
Ne 21.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 21.10. 15:00 Pražačka P2
Ne 18.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 17:30 Záběhlice ZABEH

GoGo 1.NC

Ne 16.9. 10:00 Pražačka P1
Ne 16.9. 11:15 Pražačka P1
Ne 16.9. 12:30 Pražačka P1
Ne 18.11. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 18.11. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 18.11. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Torpedo Cannabis

Ne 7.10. 15:15 Štěrboholy STER1
Ne 7.10. 16:30 Štěrboholy STER1
Ne 14.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 14.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 11.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 11.11. 17:30 Mikulova MIKU3

ABCOM

Čt 6.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 6.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 6.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Ne 21.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.10. 13:45 Kbely Spartak KBELY

Boca Seniors

Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 28.10. 17:30 Aritma ARIT
Ne 28.10. 18:45 Aritma ARIT
Ne 18.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 20:00 Zákostelní ZAK

Pornolištičky

Ne 9.9. 18:45 Ďáblice SK DABLI
Ne 9.9. 20:00 Ďáblice SK DABLI
Ne 21.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 18.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 18.11. 15:00 Pražačka P2

Vysmátí zajíci

Ne 7.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 7.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 17:45 Štěrboholy STER2
Ne 21.10. 19:00 Štěrboholy STER2
Ne 11.11. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 11.11. 17:30 Mikulova MIKU1

Los Pepinos C.F.

Ne 9.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 9.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 9.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 14.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 12:30 Zákostelní ZAK