Rozpis pískání, 6. liga, skupina I

Stars beer

Ne 7.10. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 7.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 7.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 21.10. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU2

Plameňáci 1.FC

Ne 9.9. 10:00 Pražačka P1
Ne 9.9. 11:15 Pražačka P1
Ne 9.9. 12:30 Pražačka P1
Ne 28.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Deportivo Praga

Ne 23.9. 10:00 Pražačka P1
Ne 23.9. 11:15 Pražačka P1
Ne 23.9. 12:30 Pražačka P1
So 1.12. 08:45 Zákostelní ZAK
So 1.12. 10:00 Zákostelní ZAK
So 1.12. 11:15 Zákostelní ZAK

Šnek FC A

Ne 16.9. 17:30 Aritma ARIT
Ne 16.9. 18:45 Aritma ARIT
Ne 7.10. 15:15 Štěrboholy STER2
Ne 7.10. 16:30 Štěrboholy STER2
Ne 21.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 21.10. 20:00 Pražačka P3

Literpool United

Ne 16.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 16.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 7.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 7.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 11.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 11.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Fifty-two faders

Ne 7.10. 10:00 Pražačka P2
Ne 7.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 7.10. 12:30 Pražačka P2
Ne 2.12. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 2.12. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 2.12. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

M16 AC FC

Ne 7.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 15:00 Tempo FC TEMPO

Partizan Východ

Ne 23.9. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 23.9. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 7.10. 18:45 Ďáblice SK DABLI
Ne 7.10. 20:00 Ďáblice SK DABLI
Ne 11.11. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 11.11. 17:30 Mikulova MIKU4

Guaraní

Ne 23.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 23.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 18.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

Team Motivated

Ne 14.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 18.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 18.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 9.12. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 9.12. 16:15 Běchovice 2 BECH

Kbelské vosy B

Út 18.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 18.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 18.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Ne 25.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 25.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 25.11. 13:45 Kbely Spartak KBELY

Epic Fail

Ne 23.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 23.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 14.10. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 14.10. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 18.11. 20:00 Pražačka P3