Seznam týmů, 6. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Deportivo Praga modrá, oranžová
Epic Fail žluto-černá, červená
Fifty-two faders bílá
Guaraní bílo-červená
Kbelské vosy B žluto-černá, bílá
Literpool United červená
M16 AC FC zeleno-černá
Partizan Východ žluto-černá
Plameňáci 1.FC modro-bílá, žlutá
Šnek FC A bílo-oranžová, oranžovo-černá
Stars beer černá, červená
Team Motivated bílá, zelená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Fifty-two fadersŠnek FC A So 8.9. 10:00 P3
Epic FailStars beer So 8.9. 11:15 HOSTI
GuaraníPlameňáci 1.FC So 8.9. 13:45 ZAK
Deportivo PragaTeam Motivated So 8.9. 13:45 BECH
Literpool UnitedM16 AC FC So 8.9. 15:00 BECH
Kbelské vosy BPartizan Východ Pa 28.9. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Stars beerFifty-two faders So 15.9. 08:45 P2
Deportivo PragaEpic Fail So 15.9. 10:00 HOSTI
Šnek FC AGuaraní So 15.9. 10:00 ZAK
Plameňáci 1.FCKbelské vosy B So 15.9. 13:45 ZAK
Team MotivatedM16 AC FC So 15.9. 13:45 BECH
Partizan VýchodLiterpool United So 15.9. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Epic FailTeam Motivated So 22.9. 11:15 BECH
Fifty-two fadersDeportivo Praga So 22.9. 11:15 P1
Literpool UnitedPlameňáci 1.FC So 22.9. 12:30 BECH
Kbelské vosy BŠnek FC A So 22.9. 12:30 KBELY
GuaraníStars beer So 22.9. 12:30 HANSP
M16 AC FCPartizan Východ So 22.9. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo PragaGuaraní So 6.10. 11:15 ZAK
Epic FailFifty-two faders So 6.10. 12:30 ZARUB
Stars beerKbelské vosy B So 6.10. 12:30 KBELY
Plameňáci 1.FCM16 AC FC So 6.10. 13:45 ZAK
Team MotivatedPartizan Východ So 6.10. 13:45 BECH
Šnek FC ALiterpool United So 6.10. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
GuaraníEpic Fail So 13.10. 11:15 KBELY
Partizan VýchodPlameňáci 1.FC So 13.10. 12:30 ZAK
M16 AC FCŠnek FC A So 13.10. 12:30 TEMPO
Kbelské vosy BDeportivo Praga So 13.10. 12:30 KBELY
Fifty-two fadersTeam Motivated So 13.10. 13:45 BECH
Literpool UnitedStars beer So 13.10. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Epic FailKbelské vosy B So 20.10. 12:30 KBELY
Stars beerM16 AC FC So 20.10. 12:30 HANSP
Šnek FC APartizan Východ So 20.10. 12:30 P2
Fifty-two fadersGuaraní So 20.10. 13:45 HANSP
Team MotivatedPlameňáci 1.FC So 20.10. 13:45 BECH
Deportivo PragaLiterpool United So 20.10. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Plameňáci 1.FCŠnek FC A So 27.10. 11:15 ZAK
Partizan VýchodStars beer So 27.10. 11:15 P1
Kbelské vosy BFifty-two faders So 27.10. 11:15 KBELY
M16 AC FCDeportivo Praga So 27.10. 12:30 HANSP
GuaraníTeam Motivated So 27.10. 13:45 BECH
Literpool UnitedEpic Fail So 27.10. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Epic FailM16 AC FC So 10.11. 10:00 ZARUB
GuaraníKbelské vosy B So 10.11. 13:45 HANSP
Deportivo PragaPartizan Východ So 10.11. 13:45 P2
Stars beerPlameňáci 1.FC So 10.11. 13:45 ZAK
Team MotivatedŠnek FC A So 10.11. 13:45 BECH
Fifty-two fadersLiterpool United So 10.11. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC AStars beer So 17.11. 10:00 P2
Partizan VýchodEpic Fail So 17.11. 12:30 BECH
M16 AC FCFifty-two faders So 17.11. 12:30 HANSP
Kbelské vosy BTeam Motivated So 17.11. 12:30 KBELY
Plameňáci 1.FCDeportivo Praga So 17.11. 13:45 ZAK
Literpool UnitedGuaraní So 17.11. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy BLiterpool United So 24.11. 12:30 KBELY
GuaraníM16 AC FC So 24.11. 12:30 HANSP
Deportivo PragaŠnek FC A So 24.11. 12:30 P2
Epic FailPlameňáci 1.FC So 24.11. 13:45 ZAK
Team MotivatedStars beer So 24.11. 13:45 BECH
Fifty-two fadersPartizan Východ So 24.11. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Stars beerDeportivo Praga So 8.12. 12:30 HOSTI
Šnek FC AEpic Fail So 8.12. 12:30 DEKAN
Plameňáci 1.FCFifty-two faders So 8.12. 12:30 ZAK
Partizan VýchodGuaraní So 8.12. 12:30 TEMPO
M16 AC FCKbelské vosy B So 8.12. 12:30 KBELY
Literpool UnitedTeam Motivated So 8.12. 12:30 BECH