Ne 7.10.12 12:30 P2 Sedm Zbabělých VET Real Prd VET   (VL4D)
Ne 2.12.12 10:00 STOD Heliport SK Stodůlecký piráti   (HL7J)
Ne 2.12.12 11:15 STOD Sporting Luka Kult žlutého míče   (HL8N)
Ne 2.12.12 12:30 STOD Lucky team Hashlerka THC 1993 A   (HL5G)

8. 12. 12 12:30 ZAK Plameňáci 1.FC A Fifty-two faders 11. 1:4 (0:1)
Zápas proběhl bez větších konfliktů, fotbal pohledný.
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek
37. Josef Pospíšil 15 Milan Syrový 8. Vít Máchal
32., 51., 58. Jakub Nedvěd
17. Matyáš Neuwirth
24. 11. 12 15:00 BECH Fifty-two faders Partizan Východ 10. 2:1 (1:0)
Poměrně vyrovnaný zápas, avšak domácí měli více šancí a zaslouženě zvítězili. Šimon Kasl, Jakub Chundela
Fifty-two faders Partizan Východ
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek vs Loránt Csete – Peter Fedorik, Jan Horsák, Tomáš Meštellér, Stanislav Miškovič, Igor Mora, Viktor Vasil, Pavel Veverka
16. Jakub Nedvěd
50. Dominik Petr
36. Igor Mora
17. 11. 12 12:30 HANSP M16 AC FC Fifty-two faders 9. 5:3 (1:1)
Hosté byli lepším týmem, ale domácí držel výborný gólman a pak taky střelecky disponovaný Vokatý. Procházka M., Rajniš J.
M16 AC FC Fifty-two faders
Radek Prokop – Milan Kaštil, Jan Kučera, Tomáš Porazil, Jiří Růžička, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Jakub Vokatý vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr
56. Jakub Milion
10. 11. 12 15:00 BECH Fifty-two faders Literpool United 8. 8:3 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Procházka M.
Fifty-two faders Literpool United
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Michal Jágrik, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
9. Petr Sekyra
27. 10. 12 11:15 KBELY Kbelské vosy B Fifty-two faders 7. 1:5 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a lépe se vypořádali se sněhovou pokrývkou. Kratochvíl
Kbelské vosy B Fifty-two faders
Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jan Traub, Tomáš Vrzal, Jiří Zelenka vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Tomáš Hudec, Jakub Milion, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek
49. Vojtěch Češka 20., 36. Tomáš Hudec
30. Jiří Dušek
48. Jakub Milion
60. Dominik Petr
20. 10. 12 13:45 HANSP Fifty-two faders Guaraní 6. 2:1 (1:0)
Domácí měli hodně šancí a mohli rozhodnout už v prvním poločase, když ale jejich soupeř deset minut před koncem snížil, utkání se zdramatizovalo. Husák
Fifty-two faders Guaraní
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Tomáš Hudec, Vít Máchal, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr vs Roberto Terragni – Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Tomáš Bohdal, Tomáš Dušek, Alcides Gabriel Grance Valiente, Peter Kibritov, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Dušan Trembecký
12., 33. Dominik Petr 32 Vít Máchal 44. Tomáš Bohdal 43. Peter Kibritov
46. Luis Alberto Benitez Vargas
13. 10. 12 13:45 BECH Fifty-two faders Team Motivated 5. 1:5 (0:2)
Zápas se odehrával v rychlém tempu, ale hosté využili své šance. Malý, Solich
Fifty-two faders Team Motivated
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Vojtěch Toušek vs Daniel Pecho – Daniel Hlubuček, Matěj Kadeřábek, Martin Košut, Jan Mach, Ondřej Sedláček, David Štěpina, Tomáš Urban, Tomáš Vejr
58. Dominik Petr 27 Vít Máchal
60 Tomáš Šťastný
12. Tomáš Vejr
16., 35., 60. Daniel Hlubuček
41. Matěj Kadeřábek
50. Matěj Kadeřábek
6. 10. 12 12:30 zzZARUB Epic Fail Fifty-two faders 4. 2:6 (0:3)
Domácí doplatili na malý počet hráčů a nízké nasazení, pěkné utkání v duchu fair play. Lukáš Valenta, Tomáš Hes
Epic Fail Fifty-two faders
Jan Tauš – Karol Bednarz, Tomáš Kačur, Hristo Kanchev, Karel Kohout, Jakub Sládeček, Petr Svoboda vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek
56. Jakub Sládeček
58. Karol Bednarz
4. Vít Máchal
14. Jiří Dušek
16., 43. Jakub Nedvěd
33., 54. Dominik Petr
22. 9. 12 11:15 P1 Fifty-two faders Deportivo Praga 3. 3:4 (2:1)
Výhru hostů zajistil především hráč Bruder.
Fifty-two faders Deportivo Praga
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Tomáš Hudec, Vít Máchal, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek vs Luboš Vacek – Tomáš Bruder, Jan Havlíček, Jakub Kosina, Martin Nerad, Roman Palmin, Vladimír Příbramský, Marek Solich
8., 38. Vít Máchal
10. Tomáš Hudec
19., 50., 57. Tomáš Bruder
46. Martin Nerad
15. 9. 12 08:45 P2 Stars beer Fifty-two faders 2. 2:6 (1:3)
Pěkné utkání, ve kterém zvítězil od začátku lepší tým. První poločas byl ze začátku vyrovnaný, až od 15.minuty do konce měl převahu tým hostů. David Lukeš, Jiří Fuciman
Stars beer Fifty-two faders
Eduard Skramuský – Adam Friedl, Marcin Lukaszewski, Arnes Mašič, Petr Mayer, Miroslav Novotný vs Tomáš Šťastný – Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek
8. Arnes Mašič
50. Petr Mayer
9., 14., 50. Dominik Petr
27., 52. Jakub Nedvěd
35. Vít Máchal
8. 9. 12 10:00 P3 Fifty-two faders Šnek FC A 1. 4:0 (2:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích, na jejichž straně bylo mládí, rychlost a fotbalové umění. Zápas mohl skončit větším brankovým rozdílem. Jan Doskočil, Jindřich Hladík
Fifty-two faders Šnek FC A
Tomáš Šťastný – Jiří Dušek, Tomáš Hudec, Vít Máchal, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek vs Jan Šmíd – Tomáš Ejem, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra