Seznam týmů, 6. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Alkohol Vršovice FC zeleno-bílá
Beton FC modrá, červená
Drsný šrouby oranžová, černá
Dýně AC A bílá, modrá
Integrita Jinonice bílá, modrá
Komety FC bílo-modrá
Laxní přístup bílá, černá
Modrý balet A modro-bílá, žlutá
Normální Chlapi žlutá, bílá
Torpédo Řepy červená, zeleno-bílá
Pivson a Pofel rudá, modrá
Šachťor Praha CF oranžová, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCPivson a Pofel Ne 9.9. 10:00 P2
Alkohol Vršovice FCŠachťor Praha CF Ne 9.9. 11:15 KBELY
Komety FCLaxní přístup Ne 9.9. 16:15 MIKU2
Dýně AC ANormální Chlapi Ne 9.9. 16:15 MIKU4
Drsný šroubyTorpédo Řepy Ne 9.9. 17:30 P2
Integrita JinoniceModrý balet A Ne 9.9. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Normální ChlapiIntegrita Jinonice Ne 16.9. 10:00 P2
Šachťor Praha CFLaxní přístup Ne 16.9. 11:15 KBELY
Pivson a PofelDrsný šrouby Ne 16.9. 15:00 P2
Torpédo ŘepyDýně AC A Ne 16.9. 16:15 P2
Modrý balet AKomety FC Ne 16.9. 16:15 MIKU1
Alkohol Vršovice FCBeton FC Ne 16.9. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Dýně AC APivson a Pofel Ne 23.9. 18:45 HANSP
Beton FCŠachťor Praha CF Ne 30.9. 12:30 KBELY
Integrita JinoniceTorpédo Řepy Ne 30.9. 16:15 ZARUB
Drsný šroubyAlkohol Vršovice FC Ne 30.9. 18:45 ZAK
Laxní přístupModrý balet A Ne 30.9. 20:00 P1
Komety FCNormální Chlapi Ne 30.9. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Normální ChlapiLaxní přístup Ne 7.10. 10:00 P3
Šachťor Praha CFModrý balet A Ne 7.10. 11:15 KBELY
Alkohol Vršovice FCDýně AC A Ne 7.10. 15:00 MIKU3
Beton FCDrsný šrouby Ne 7.10. 16:15 P3
Torpédo ŘepyKomety FC Ne 7.10. 16:15 MIKU2
Pivson a PofelIntegrita Jinonice Ne 7.10. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Drsný šroubyŠachťor Praha CF Ne 14.10. 11:15 KBELY
Integrita JinoniceAlkohol Vršovice FC Ne 14.10. 15:00 MIKU2
Dýně AC ABeton FC Ne 14.10. 15:00 DEKAN
Komety FCPivson a Pofel Ne 14.10. 16:15 MIKU2
Laxní přístupTorpédo Řepy Ne 14.10. 17:30 P2
Modrý balet ANormální Chlapi Ne 14.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCIntegrita Jinonice Ne 21.10. 11:15 P3
Šachťor Praha CFNormální Chlapi Ne 21.10. 11:15 KBELY
Pivson a PofelLaxní přístup Ne 21.10. 12:30 P2
Torpédo ŘepyModrý balet A Ne 21.10. 13:45 P2
Alkohol Vršovice FCKomety FC Ne 21.10. 16:15 MIKU2
Drsný šroubyDýně AC A Ne 21.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet APivson a Pofel Ne 28.10. 18:45 MIKU4
Dýně AC AŠachťor Praha CF Ne 4.11. 11:15 KBELY
Integrita JinoniceDrsný šrouby Ne 4.11. 12:15 BECH
Laxní přístupAlkohol Vršovice FC Ne 4.11. 14:45 BECH
Komety FCBeton FC Ne 4.11. 16:15 MIKU2
Normální ChlapiTorpédo Řepy Ne 4.11. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCLaxní přístup Ne 11.11. 11:15 P3
Šachťor Praha CFTorpédo Řepy Ne 11.11. 11:15 KBELY
Pivson a PofelNormální Chlapi Ne 11.11. 12:30 P2
Dýně AC AIntegrita Jinonice Ne 11.11. 12:30 TEMPO
Drsný šroubyKomety FC Ne 11.11. 16:15 MIKU1
Alkohol Vršovice FCModrý balet A Ne 11.11. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Integrita JinoniceŠachťor Praha CF Ne 18.11. 11:15 KBELY
Komety FCDýně AC A Ne 18.11. 16:15 MIKU2
Normální ChlapiAlkohol Vršovice FC Ne 18.11. 16:15 MIKU3
Modrý balet ABeton FC Ne 18.11. 17:30 MIKU3
Torpédo ŘepyPivson a Pofel Ne 18.11. 18:45 P3
Laxní přístupDrsný šrouby Ne 18.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Drsný šroubyModrý balet A Ne 25.11. 10:00 P2
Šachťor Praha CFPivson a Pofel Ne 25.11. 11:15 KBELY
Dýně AC ALaxní přístup Ne 25.11. 16:15 ZAK
Integrita JinoniceKomety FC Ne 25.11. 18:45 MIKU3
Beton FCNormální Chlapi Ne 25.11. 18:45 P2
Alkohol Vršovice FCTorpédo Řepy Ne 25.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo ŘepyBeton FC Ne 9.12. 11:15 P2
Pivson a PofelAlkohol Vršovice FC Ne 9.12. 11:15 P3
Modrý balet ADýně AC A Ne 9.12. 11:15 ZAK
Normální ChlapiDrsný šrouby Ne 9.12. 11:15 P1
Laxní přístupIntegrita Jinonice Ne 9.12. 11:15 DEKAN
Komety FCŠachťor Praha CF Ne 9.12. 11:15 TEMPO