Ne 28.10.12 13:45 HANSP Puk PFC Sokol Suchdol TJ   (HL5H)
Ne 28.10.12 15:00 HANSP Vixens Palmeiras Prosek   (HL8P)

9. 12. 12 11:15 DEKAN Laxní přístup Integrita Jinonice 11. 2:6 (2:2)
Pohledné utkání, které vyhrál Jan Beneš. Kratochvíl
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, David Šátek, Martin Šindelář, Jan Široký, Michal Široký, Tomáš Zahradníček vs Jan Kalaš – Jan Beneš, Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Michal Hrib, Dominik Šaržík, David Tampier
14., 29., 42., 48. Jan Beneš
34. Dominik Šaržík
53. Michal Hrib
25. 11. 12 18:45 MIKU3 Integrita Jinonice Komety FC A 10. 5:3 (0:1)
Pohledné utkání se šťastnou výhrou domácích. Komety FC si nedokázaly poradit s početní převahou v poli, po vyloučení za ošklivý zákrok. Zbytečně vyhrocené utkání především zásluhou domácího celku. Rosenberger
Integrita Jinonice Komety FC A
Jan Kotrč – Jan Beneš, Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Jan Matějka, Dominik Šaržík, Matěj Štrébl, David Tampier, Jaroslav Vik vs Alexej Tsarev – Yan Bastrykin, Igor Efimov, Chacik Gevorkjan, Stanislav Ineshin, Alisher Kereibayev, Eduard Leganov, Vlad Matrosau, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Maksym Plokhin, Antonio Sanasi, Dzmitry Zhmako
50. Chacik Gevorkjan
18. 11. 12 11:15 KBELY Integrita Jinonice Šachťor Praha CF 9. 1:3 (1:1)
Pohledné, vyrovnané, kombinační utkání. Rozhodli proměněné šance hostí. Martin Košut, Daniel Hlubuček
Integrita Jinonice Šachťor Praha CF
Jan Kotrč – Jan Bartoň, Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Dominik Šaržík, Matěj Štrébl vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Jan Jakimeczko, Tomáš Jindra, Zdeněk Kasalý, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Michal Strnad
10. Jan Bartoň 8. Lukáš Dajčar
32. Jan Jakimeczko
60. OG
11. 11. 12 12:30 TEMPO Dýně AC A Integrita Jinonice 8. 3:5 (0:3)
Integrita si do poločasu vybudovala náskok, který ve druhém poločase uhlídala. Plucar
Dýně AC A Integrita Jinonice
Tomáš Čermák – Radek Dolejší, František Hilbert, Tomáš Horvát, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Radzik, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman vs Jan Kotrč – Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Jan Meissner, Dominik Šaržík, Matěj Štrébl
33. Michal Mach
48., 54. Tomáš Zeman
3., 27. Jan Kalaš
8. Jan Hrabě
47. Jan Kotrč
52. Matěj Štrébl
4. 11. 12 12:15 BECH Integrita Jinonice Drsný šrouby 7. 3:3 (1:1)
Domácí byli fotbalovější, jejich hra neodpovídala postavení v tabulce. Urputní hosté však v závěru dokázali vyrovnat. Hosty podržel brankář. Jakub Kebrle, Andrej Urbán
Integrita Jinonice Drsný šrouby
Jan Kotrč – Jan Bartoň, Jan Beneš, Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Matěj Štrébl vs David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
15., 37., 51. Jan Beneš 4. Tomáš Zídek
53., 56. Pavel Hájek
21. 10. 12 11:15 P3 Beton FC Integrita Jinonice 6. 1:3 (0:0)
Integrita svého soupeře přetlačila a zaslouženě zvítězila. Marko Vukadinovič, Pavel Venzara
Beton FC Integrita Jinonice
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Jakub Pastyřík, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Jan Kotrč – Jan Bartoň, Jan Beneš, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Jan Matějka, Matěj Štrébl, David Tampier
59. Martin Hamrle st. 31., 44. Jan Beneš
40. Jan Bartoň
14. 10. 12 15:00 MIKU2 Integrita Jinonice Alkohol Vršovice FC 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Václav Skopový, Martin Štoncner
Integrita Jinonice Alkohol Vršovice FC
Jan Kotrč – Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Kalaš, Jan Matějka, David Tampier, Vladimír Vodička vs Tomáš Vrňák – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jakub Herout, David Kosák, Jiří Popelka, Filip Špaček, Vojtěch Sýkora, David Vostřák, Kristian Zradička
19., 38. Jan Matějka
58. Jan Kalaš
13., 52. Kristian Zradička
34. Jakub Herout
7. 10. 12 17:30 P3 Pivson a Pofel Integrita Jinonice 4. 7:2 (3:1)
Celkem pohledný zápas, ale Jinonice doplatily na malý počet hráčů. Utkání se hrálo 5 na 4 a to rozhodlo. Jan Šmejkal, Pavol Buck
Pivson a Pofel Integrita Jinonice
Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Matěj Pokorný, Petr Valášek vs Jan Kotrč – Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Jan Matějka
4. Matouš Knapp
5., 49. Martin Hrycej
28., 39. Matouš Bém
44. Petr Valášek
56. Michal Kovář
23., 55. Jakub Hrabě
30. 9. 12 16:15 zzZARUB Integrita Jinonice Torpédo Řepy 3. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání hrané se zápalem. Hosté byli šťastnější, Integrita střílela jen do tyčí. Jaroslav Masopust, Ondřej Honc
Integrita Jinonice Torpédo Řepy
Jan Kotrč – Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner vs Richard Kulík – Michal Antoš, Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě
9. Jan Jiskra
16. 9. 12 10:00 P2 Normální Chlapi Integrita Jinonice 2. 11:0 (3:0)
Utkání mělo jednoznačný průběh, za což mluví i výsledek. Tomáš Rálek
Normální Chlapi Integrita Jinonice
Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Jan Kotrč – Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Jan Matějka, Jaroslav Vik
3., 48., 56. Petr Poláček
5., 55., 59. Vojtěch Zvěřina
12., 41. Tomáš Remek
36., 47. Václav Zvěřina
46. Michal Kabelka
9. 9. 12 20:00 MIKU4 Integrita Jinonice Modrý balet A 1. 4:5 (1:3)
Nádherné utkání, které rozhodlo to, že domácí hráli do 20. minuty jen ve čtyřech. To už hosté vedli 3:1 a přes tlak Integrity v druhé půli výhru nakonec udrželi. Procházka
Integrita Jinonice Modrý balet A
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek, Michal Šturza, Peter Varga, Ondřej Wild